Back    Home

Lestvice *
2009/2010, mlajši dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 15.04.2021, 15:35:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

1:22,29

330

17.07.2010

Kranj

2.  

BEŠTER Mitja

1998

TK

1:24,34

306

17.07.2010

Kranj

3.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

1:24,53

304

17.07.2010

Kranj

4.  

HROVATIN Žan

1998

LL

1:24,73

302

17.07.2010

Kranj

5.  

ARKO JERMAN Jon

1998

OL

1:24,89

300

17.07.2010

Kranj

6.  

GORNIK Aljaž

1998

SDD

1:27,34

276

26.06.2010

Ravne na Koroškem

7.  

YANKOVSKY Aljoša

1998

FR

1:27,42

275

17.07.2010

Kranj

8.  

PAVLEKOVIČ Marko

1998

FR

1:27,51

274

17.07.2010

Kranj

9.  

GRMEK Martin

1998

SDD

1:27,94

270

19.06.2010

Trbovlje

10.  

DOLENC Arne

1999

OL

1:28,30

267

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MIHALIČ David

1999

OL

1:28,45

265

13.06.2010

Reka/Rijeka

12.  

ŽELEZNIK Urban

1998

LL

1:29,17

259

17.07.2010

Kranj

13.  

ARNIK LADIČ Aljaž

1998

BM

1:29,58

256

17.07.2010

Kranj

14.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

1:30,56

247

17.07.2010

Kranj

15.  

* KOVAČIČ Martin

1998

IL

1:30,59

247

10.07.2010

Kamnik

16.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

1:31,07

243

26.06.2010

Ravne na Koroškem

17.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

1:31,28

241

17.07.2010

Kranj

18.  

GRNJAK Marcel

1998

FR

1:31,56

239

17.07.2010

Kranj

19.  

KUNST Nik

1998

NC

1:32,18

234

19.06.2010

Trbovlje

20.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

1:32,31

233

03.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ŽALIK Mitja

1998

BM

1:33,47

225

17.07.2010

Kranj

22.  

KOREN Klemen

1999

FR

1:33,98

221

26.06.2010

Ravne na Koroškem

23.  

PŠENIČNIK Matic

1999

FR

1:34,34

219

17.07.2010

Kranj

24.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

1:34,71

216

17.07.2010

Kranj

25.  

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

1:34,79

216

17.07.2010

Kranj

26.  

KUGONIČ Žiga

1999

VV

1:35,52

211

17.07.2010

Kranj

27.  

BENČIČ Matic

1999

BP

1:36,59

204

17.07.2010

Kranj

28.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

1:36,70

203

16.05.2010

Ptuj

29.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

1:37,02

201

10.07.2010

Kamnik

30.  

MIŠANOVIČ Marko

1998

CK

1:37,35

199

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

TOMAŠ Rok

1998

RAD

1:37,75

197

19.06.2010

Trbovlje

32.  

ŠUŠTERŠIČ Paskal

1998

TK

1:37,84

196

17.07.2010

Kranj

33.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

1:37,99

195

03.06.2010

Ljubljana

34.  

PRAPROTNIK ČURIČ Luka

1999

IL

1:38,11

194

03.06.2010

Ljubljana

35.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

1:38,30

193

03.07.2010

Koper

36.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

1:38,47

192

17.07.2010

Kranj

37.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

1:38,53

192

17.07.2010

Kranj

38.  

REMŠKAR Žiga

1999

OL

1:38,88

190

17.07.2010

Kranj

39.  

NOVAK Miha

1998

RAD

1:38,92

190

17.07.2010

Kranj

40.  

ŠABEC Nik

1998

VV

1:38,96

189

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MESEC Žiga

2000

SDD

1:39,23

188

17.07.2010

Kranj

42.  

RESNIK Andrej

1999

NC

1:39,86

184

17.07.2010

Kranj

43.  

TUŠAR Nik

1999

CER

1:39,87

184

17.07.2010

Kranj

44.  

ZUPANC Rok

1998

TK

1:39,93

184

03.07.2010

Koper

45.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

1:40,17

183

26.06.2010

Ravne na Koroškem

46.  

ŽVEGELJ Maksim

1998

RAD

1:40,22

182

05.06.2010

Radovljica

47.  

REBOL Vid

2000

PDM

1:40,43

181

17.07.2010

Kranj

48.  

PEZDIRC Mark

1998

OL

1:40,75

179

17.07.2010

Kranj

49.  

GLADEK Mark

1998

TK

1:40,83

179

03.06.2010

Ljubljana

50.  

VESEL Tim

1999

RR

1:40,87

179

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

1:40,93

178

17.07.2010

Kranj

52.  

POJE Ožbe

1998

RR

1:41,04

178

17.07.2010

Kranj

53.  

ŠPENKO Jan

1998

TK

1:41,10

178

17.07.2010

Kranj

54.  

ŽVEGELJ Isak

2000

RAD

1:41,25

177

17.07.2010

Kranj

55.  

RASTODER Ervin

1998

OL

1:41,28

177

22.05.2010

Ljubljana

56.  

LALIČ Dušan

1999

LL

1:41,52

175

17.07.2010

Kranj

57.  

KAVČIČ Martin

1999

LL

1:41,53

175

17.07.2010

Kranj

58.  

MIKLAVC Gal

1998

SDD

1:41,66

175

26.06.2010

Ravne na Koroškem

59.  

VISINSKI Domen

1998

LL

1:41,80

174

17.07.2010

Kranj

60.  

BOGATAJ JAKOPIN Erik

1998

TK

1:41,81

174

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PODREKAR Tadej

1998

BM

1:41,92

173

23.04.2010

Maribor

62.  

SUHADOLC Jošt

1998

IL

1:41,94

173

26.06.2010

Ravne na Koroškem

63.  

VREMEC Timi

1998

NG

1:42,00

173

17.07.2010

Kranj

64.  

MOŽE Matija

2000

FR

1:42,05

173

17.07.2010

Kranj

65.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

1:42,21

172

16.05.2010

Brno

66.  

BOROVŠAK Filip

1999

PDM

1:42,72

169

17.04.2010

Maribor

67.  

SIKUR NAKIČ Jan

1998

KK

1:43,77

164

17.07.2010

Kranj

68.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

1:43,88

164

23.04.2010

Maribor

69.  

HOMAN Urban

1999

RAD

1:43,93

163

17.07.2010

Kranj

70.  

RENDIĆ Davor

1999

SDD

1:44,16

162

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

TOMAN Jan

1999

BM

1:44,26

162

13.06.2010

Reka/Rijeka

72.  

WILKESMANN Luk

2000

TK

1:44,35

161

17.07.2010

Kranj

73.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

1:44,52

161

17.07.2010

Kranj

74.  

MUHIČ Marko

1998

RR

1:44,57

160

17.07.2010

Kranj

75.  

FRAS Kiar

1998

LL

1:44,76

160

26.06.2010

Ravne na Koroškem

76.  

VIDOVIČ Mitja

1998

BM

1:44,87

159

17.07.2010

Kranj

77.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

1:45,37

157

03.07.2010

Koper

78.  

PETERLIN Rok

1998

KA

1:45,38

157

10.07.2010

Kamnik

79.  

KOMPLET Jaka

1998

PC

1:45,89

154

17.07.2010

Kranj

80.  

GRBIČ Lan

2000

LL

1:46,31

153

22.05.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

URŠIČ Jan

2000

KA

1:46,34

153

17.07.2010

Kranj

82.  

MAVRIČ Žan

1998

SDD

1:46,36

152

10.07.2010

Kamnik

83.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

1:46,39

152

17.07.2010

Kranj

84.  

GRMŠEK Timotej

2000

CK

1:46,44

152

17.07.2010

Kranj

85.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

1:46,68

151

03.06.2010

Ljubljana

86.  

PTIČAR Andraž

1999

KA

1:46,94

150

03.07.2010

Koper

87.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

1:47,19

149

03.06.2010

Ljubljana

88.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

1:47,28

149

26.06.2010

Ravne na Koroškem

89.  

ZORMAN Dorjan

1999

TK

1:47,62

147

03.07.2010

Koper

90.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

1:47,79

146

26.06.2010

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

STRNAD Mihael

1999

OL

1:47,89

146

17.07.2010

Kranj

92.  

CIZEL Luka

2000

TK

1:48,20

145

26.06.2010

Ravne na Koroškem

93.  

SVETEK Jaka

2000

OL

1:48,36

144

03.06.2010

Ljubljana

94.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

1:48,46

144

17.07.2010

Kranj

95.  

MODIC Tine

2000

OL

1:48,66

143

03.06.2010

Ljubljana

96.  

KOŠČAK Denis

1999

BM

1:48,68

143

17.04.2010

Maribor

97.  

HOČEVAR Matic

1999

OL

1:48,72

143

17.07.2010

Kranj

98.  

PAJANOVIČ Nikola

2000

RL

1:49,04

141

03.06.2010

Ljubljana

99.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

1:49,05

141

17.04.2010

Maribor

100.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

1:49,12

141

24.04.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MANDIĆ Dino

2001

OL

1:49,12

141

03.06.2010

Ljubljana

102.  

ŽALAC Jan

2000

OL

1:49,24

141

03.06.2010

Ljubljana

103.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

1:49,45

140

13.06.2010

Reka/Rijeka

104.  

ŠOLAR Jakob

1999

TK

1:49,68

139

05.06.2010

Radovljica

105.  

KREK Gašper

1999

PC

1:49,70

139

03.07.2010

Koper

106.  

YANKOVSKY Andrej

2001

FR

1:49,71

139

17.07.2010

Kranj

107.  

KOMPLET Luka

2000

PC

1:49,88

138

17.07.2010

Kranj

108.  

BREMŠE Jon

1999

OL

1:49,89

138

22.05.2010

Ljubljana

109.  

STEBLOVNIK Marko

1999

FR

1:49,90

138

23.04.2010

Maribor

110.  

STARE Matic

2000

RAD

1:50,21

137

05.06.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

CUNK Žiga

1999

BM

1:50,38

136

23.04.2010

Maribor

112.  

KOTNIK Tine

2000

FR

1:50,58

136

28.03.2010

Ravne na Koroškem

113.  

MAURI Peter

1999

CER

1:50,77

135

17.07.2010

Kranj

114.  

DANI Silvester

1999

TK

1:50,85

135

19.06.2010

Trbovlje

115.  

POTOČNIK Luka

1999

NC

1:50,89

134

17.07.2010

Kranj

116.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

1:50,97

134

17.07.2010

Kranj

117.  

GERČER Jan

2000

NC

1:51,01

134

24.04.2010

Radovljica

118.  

POHOREC Matija

2001

VV

1:51,57

132

03.07.2010

Koper

119.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:51,95

131

10.07.2010

Kamnik

120.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

1:52,10

130

03.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PURKART Kliment

1999

IL

1:52,41

129

03.06.2010

Ljubljana

122.  

ŽLOF Jan

1999

NC

1:52,71

128

26.06.2010

Ravne na Koroškem

123.  

AJLEC Anže

2000

BP

1:52,75

128

17.07.2010

Kranj

 

HROVATIN Žiga

2001

SDD

1:52,75

128

03.06.2010

Ljubljana

 

POŽGAJ Jan

2000

LL

1:52,75

128

17.07.2010

Kranj

126.  

MUŠIČ Silvo

1999

TK

1:52,94

127

03.07.2010

Koper

127.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

1:53,11

127

10.07.2010

Kamnik

128.  

JAGRIČ Klemen

1998

SDD

1:53,20

126

17.07.2010

Kranj

129.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

1:53,27

126

03.07.2010

Koper

130.  

ZIMŠEK Matija

1998

BM

1:53,35

126

26.06.2010

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

FAJON Nej

2002

OL

1:53,68

125

03.06.2010

Ljubljana

132.  

BOGOLIN Aljaž

1999

CK

1:53,87

124

17.07.2010

Kranj

133.  

GOLOB Nejc

2000

AQ

1:53,89

124

03.06.2010

Ljubljana

134.  

BEVK Uroš

1999

CER

1:53,92

124

25.06.2010

Nova Gorica

135.  

NOVAK Blaž

2000

FR

1:54,10

123

23.04.2010

Maribor

136.  

MAROLT Gašper

2000

RR

1:54,46

122

10.07.2010

Kamnik

137.  

TURK Luka

2000

SDD

1:54,63

122

17.07.2010

Kranj

138.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

1:54,99

121

03.06.2010

Ljubljana

139.  

FON Gašper

2000

OL

1:56,03

117

10.07.2010

Kamnik

140.  

MEDVED Tadej

1998

KA

1:56,49

116

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

JENKO Nejc

1999

RL

1:57,15

114

03.06.2010

Ljubljana

142.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

1:57,28

114

17.07.2010

Kranj

143.  

BEŠTER David

2001

TK

1:57,36

113

03.07.2010

Koper

144.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

1:57,37

113

03.06.2010

Ljubljana

145.  

MARČUN Miha

2001

RAD

1:57,42

113

03.07.2010

Koper

146.  

ZAJC Luka

2001

RT

1:57,58

113

03.07.2010

Koper

147.  

REISP Aleksander

1999

IL

1:58,02

111

26.06.2010

Ravne na Koroškem

148.  

DOLINAR Jure

1999

BM

1:58,12

111

26.06.2010

Ravne na Koroškem

149.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

1:58,20

111

22.05.2010

Ljubljana

150.  

HLEBEC Gašper

2000

RR

1:58,28

111

10.07.2010

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

SLABE Žan

2001

CER

1:58,48

110

10.07.2010

Kamnik

152.  

KNEZ Lovro

2002

FR

1:59,17

108

26.06.2010

Ravne na Koroškem

153.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

1:59,78

107

03.06.2010

Ljubljana

154.  

ŽAGAR Aljaž

1998

RL

1:59,99

106

03.06.2010

Ljubljana

155.  

ŽAVBI Lenart

1999

OL

2:00,06

106

03.06.2010

Ljubljana

156.  

KAC Jan

2001

SDD

2:00,48

105

03.06.2010

Ljubljana

157.  

RUS Andraž

2001

LL

2:00,87

104

22.05.2010

Ljubljana

158.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

2:01,16

103

05.06.2010

Radovljica

159.  

JERMOL Van

2000

LL

2:01,27

103

03.06.2010

Ljubljana

160.  

STAREC PAVLIN Gregor

1999

LL

2:01,31

103

22.05.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KOSTANJEVEC Miha

1999

TP

2:01,99

101

17.04.2010

Maribor

162.  

LAVŠ Jan

2000

OL

2:02,87

99

10.07.2010

Kamnik

163.  

KUNST Tim

2000

NC

2:03,27

98

10.07.2010

Kamnik

164.  

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

2:03,29

98

10.07.2010

Kamnik

165.  

ZUPANC Tadej

1999

TK

2:04,36

95

26.06.2010

Ravne na Koroškem

166.  

ŠMID Rihard

2001

KKR

2:04,44

95

03.07.2010

Koper

167.  

KOCJANČIČ Martin

1999

KK

2:04,71

94

17.07.2010

Kranj

168.  

PINTARIČ Gašper

2000

NC

2:05,27

93

24.04.2010

Radovljica

169.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

2:05,38

93

10.07.2010

Kamnik

170.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

2:05,40

93

26.06.2010

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

2:05,43

93

26.06.2010

Ravne na Koroškem

172.  

GLADEK Nik

2003

TK

2:05,69

92

05.06.2010

Radovljica

173.  

ARKO Jan

2000

RR

2:05,88

92

03.06.2010

Ljubljana

174.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

2:06,48

90

03.06.2010

Ljubljana

175.  

BAČNAR Žiga

2000

FR

2:07,34

89

26.06.2010

Ravne na Koroškem

176.  

HOČEVAR Jan

2000

OL

2:07,47

88

03.06.2010

Ljubljana

177.  

SUŠEC Miha

2000

VV

2:08,09

87

23.04.2010

Maribor

178.  

SMREKAR VOSKOBOJNIK Luka

2000

IL

2:08,30

87

03.06.2010

Ljubljana

179.  

VRHOVNIK Rok

1999

KA

2:08,41

86

19.06.2010

Trbovlje

180.  

MARTIN Javier

1999

RL

2:08,84

86

03.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

MAROLT Matic

1998

RR

2:09,85

84

03.06.2010

Ljubljana

182.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael

2000

FR

2:09,98

83

23.04.2010

Maribor

183.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

2:10,56

82

22.05.2010

Ljubljana

184.  

BESTER Blaž

1999

LL

2:10,84

82

22.05.2010

Ljubljana

185.  

ODER Anže

2001

VV

2:11,08

81

17.07.2010

Kranj

186.  

RADIVOJEVIĆ Filip

2001

VV

2:12,36

79

23.04.2010

Maribor

187.  

HABJAN Staš

1999

KKR

2:13,07

78

03.06.2010

Ljubljana

188.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

2:13,08

78

26.06.2010

Ravne na Koroškem

189.  

GREGOR Gašper

2002

FR

2:13,34

77

26.06.2010

Ravne na Koroškem

190.  

JANŽELJ Gal

2001

OL

2:13,42

77

03.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠILC Nik

1999

RR

2:13,42

77

03.06.2010

Ljubljana

192.  

PETELINC Jan

2001

CK

2:16,29

72

26.06.2010

Ravne na Koroškem

193.  

VIDIC Matija

2000

LL

2:16,35

72

22.05.2010

Ljubljana

194.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

2:17,57

70

26.06.2010

Ravne na Koroškem

195.  

BIRO Matej

2001

RR

2:17,70

70

03.06.2010

Ljubljana

 

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

2:17,70

70

03.06.2010

Ljubljana

197.  

KOŠIR Mark

2002

OL

2:18,63

69

03.06.2010

Ljubljana

198.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

2:20,86

65

17.04.2010

Maribor

199.  

SENICA Naj

2002

LL

2:21,16

65

03.06.2010

Ljubljana

200.  

CIZEL Jaka

2001

TK

2:21,62

64

26.06.2010

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

LAHAJNER Lin

2001

OL

2:22,33

63

03.06.2010

Ljubljana

202.  

BURGER Tim

2002

OL

2:23,03

62

03.06.2010

Ljubljana

203.  

LAHARNAR Luka

1999

RT

2:23,04

62

19.06.2010

Trbovlje

204.  

STANONIK Matic

2000

TK

2:24,26

61

26.06.2010

Ravne na Koroškem

205.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

2:24,74

60

03.06.2010

Ljubljana

206.  

JERMAN Tit

1999

RAD

2:26,52

58

24.04.2010

Radovljica

207.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

2:29,34

55

03.06.2010

Ljubljana

208.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

2:29,60

54

03.06.2010

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

208

1999.51

1:51,49

132



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.