Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajši dečki, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:27:55

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:03,00

412

15.07.2018

Kranj

2.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:04,32

387

15.07.2018

Kranj

3.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:05,50

367

15.07.2018

Kranj

4.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:05,86

361

03.03.2018

Ravne na Koroškem

5.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:06,49

351

15.07.2018

Kranj

6.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:07,19

340

07.07.2018

Koper

7.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:07,48

335

15.07.2018

Kranj

8.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:07,61

334

15.07.2018

Kranj

9.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:08,40

322

15.07.2018

Kranj

10.  

ILAR Lun

2007

LL

1:08,77

317

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:08,85

316

09.06.2018

Ravne na Koroškem

12.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:09,14

312

23.06.2018

Trbovlje

13.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:09,60

306

09.06.2018

Ravne na Koroškem

14.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:10,01

300

20.05.2018

Ljubljana

15.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:10,02

300

15.07.2018

Kranj

16.  

PRINCL Miha

2008

VV

1:10,05

300

15.07.2018

Kranj

17.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:10,13

299

15.07.2018

Kranj

18.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:10,15

299

30.06.2018

Kamnik

19.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:10,29

297

15.07.2018

Kranj

20.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:10,56

293

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:10,60

293

15.07.2018

Kranj

22.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:10,73

291

15.07.2018

Kranj

23.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:10,86

290

15.07.2018

Kranj

24.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:10,88

289

15.07.2018

Kranj

25.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:10,91

289

15.07.2018

Kranj

26.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:10,92

289

03.03.2018

Ravne na Koroškem

27.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:10,94

289

15.07.2018

Kranj

28.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:11,58

281

13.05.2018

Ptuj

29.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:11,63

280

03.03.2018

Ravne na Koroškem

30.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:11,79

279

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

1:11,99

276

07.07.2018

Koper

32.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:12,07

275

14.04.2018

Maribor

33.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:12,09

275

15.07.2018

Kranj

34.  

TURK Mitja

2006

RR

1:12,12

275

25.06.2018

Nova Gorica

35.  

VASLE Tim

2006

NC

1:12,19

274

09.06.2018

Ravne na Koroškem

36.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:12,33

272

15.07.2018

Kranj

37.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:12,47

271

15.07.2018

Kranj

38.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:12,54

270

15.07.2018

Kranj

39.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:12,68

268

15.07.2018

Kranj

40.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:13,08

264

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:13,11

264

25.03.2018

Kranj

42.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:13,16

263

15.07.2018

Kranj

43.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:13,17

263

09.06.2018

Ravne na Koroškem

44.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:13,33

261

30.06.2018

Kamnik

45.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:13,58

259

15.07.2018

Kranj

46.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:13,74

257

20.05.2018

Wels

47.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:13,82

256

15.07.2018

Kranj

48.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:13,84

256

16.06.2018

Ljubljana

 

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:13,84

256

07.07.2018

Koper

50.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:14,14

253

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

1:14,54

249

15.07.2018

Kranj

52.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:14,72

247

15.07.2018

Kranj

53.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:14,75

247

15.07.2018

Kranj

54.  

FINK Amadej

2007

KK

1:14,79

246

15.07.2018

Kranj

55.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:14,91

245

07.07.2018

Koper

56.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:15,19

242

15.07.2018

Kranj

57.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

1:15,31

241

16.06.2018

Ljubljana

58.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

1:15,38

241

15.07.2018

Kranj

59.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

1:15,70

237

23.06.2018

Trbovlje

60.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:15,91

235

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:15,91

235

30.06.2018

Kamnik

62.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:15,94

235

15.07.2018

Kranj

63.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:16,14

233

26.05.2018

Radovljica

64.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:16,25

232

15.07.2018

Kranj

65.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:16,50

230

30.06.2018

Kamnik

66.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:16,62

229

15.07.2018

Kranj

67.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:16,73

228

15.07.2018

Kranj

68.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:16,77

228

09.06.2018

Ravne na Koroškem

69.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:16,79

227

20.05.2018

Ljubljana

70.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

1:16,92

226

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:17,04

225

16.06.2018

Ljubljana

72.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:17,07

225

15.07.2018

Kranj

73.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

1:17,09

225

15.07.2018

Kranj

74.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:17,16

224

14.04.2018

Maribor

75.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:17,38

222

15.07.2018

Kranj

76.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:17,47

222

15.07.2018

Kranj

 

ZALAR Maj

2007

OL

1:17,47

222

15.07.2018

Kranj

78.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:17,70

220

23.06.2018

Trbovlje

79.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:17,97

217

09.06.2018

Ravne na Koroškem

80.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:18,02

217

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:18,39

214

07.07.2018

Koper

82.  

KEREC Odon

2006

IL

1:18,70

211

05.05.2018

Ljubljana

83.  

VUČKO Nik

2008

IL

1:18,76

211

15.07.2018

Kranj

84.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:18,87

210

07.07.2018

Koper

85.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:18,90

210

15.07.2018

Kranj

86.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:19,65

204

15.07.2018

Kranj

87.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:20,18

200

15.07.2018

Kranj

88.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:20,38

198

22.04.2018

Kranj

89.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

1:20,72

196

15.07.2018

Kranj

90.  

KIKER Jan

2007

PC

1:20,85

195

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:20,96

194

15.07.2018

Kranj

92.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:21,07

193

20.05.2018

Ljubljana

93.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:21,16

193

09.06.2018

Ravne na Koroškem

94.  

MILAR Mark

2007

RT

1:21,33

191

07.07.2018

Koper

95.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:21,34

191

05.05.2018

Ljubljana

96.  

VILER Val

2007

KK

1:21,37

191

15.07.2018

Kranj

97.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

1:21,52

190

15.07.2018

Kranj

98.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:21,53

190

17.06.2018

Reka/Rijeka

99.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:21,79

188

15.07.2018

Kranj

100.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

1:21,85

188

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PERŠIN Blaž

2008

IL

1:21,85

188

15.07.2018

Kranj

102.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:22,03

187

07.07.2018

Koper

103.  

REGVAT Jani

2008

BM

1:22,32

185

07.07.2018

Koper

104.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:22,77

182

13.05.2018

Ptuj

105.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

1:22,82

181

15.07.2018

Kranj

106.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

1:22,84

181

03.03.2018

Ravne na Koroškem

107.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

1:22,95

180

23.06.2018

Trbovlje

108.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

1:23,58

176

15.07.2018

Kranj

109.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:24,06

173

15.07.2018

Kranj

110.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:24,11

173

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:24,12

173

17.06.2018

Reka/Rijeka

112.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

1:24,22

172

15.07.2018

Kranj

113.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

1:24,69

169

15.07.2018

Kranj

114.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:24,77

169

15.07.2018

Kranj

115.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

1:24,92

168

03.03.2018

Ravne na Koroškem

116.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:24,94

168

16.06.2018

Ljubljana

117.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:25,11

167

07.07.2018

Koper

118.  

MARKAČ Nik

2009

FR

1:25,18

167

30.06.2018

Kamnik

119.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

1:25,35

166

15.07.2018

Kranj

120.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

1:25,39

165

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:25,43

165

15.07.2018

Kranj

122.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:25,67

164

26.05.2018

Radovljica

123.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:25,76

163

30.06.2018

Kamnik

124.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:25,78

163

15.07.2018

Kranj

125.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:25,90

162

15.07.2018

Kranj

126.  

GOR Danijel

2008

KK

1:26,31

160

07.07.2018

Koper

 

PUC Jakob

2006

IL

1:26,31

160

16.06.2018

Ljubljana

128.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:26,41

159

07.07.2018

Koper

129.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

1:26,53

159

15.07.2018

Kranj

130.  

OROŽ Luka

2007

PKA

1:26,58

159

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

1:26,67

158

25.03.2018

Kranj

132.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

1:26,69

158

30.06.2018

Kamnik

133.  

HOLC Tomaž

2006

TP

1:26,81

157

13.05.2018

Ptuj

134.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:26,86

157

15.07.2018

Kranj

135.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

1:26,89

157

16.06.2018

Ljubljana

136.  

FINK Aleksej

2009

KK

1:27,04

156

15.07.2018

Kranj

137.  

ŽONTAR Erik

2007

IL

1:27,20

155

16.06.2018

Ljubljana

138.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

1:27,30

155

15.07.2018

Kranj

139.  

ZIMIC Urban

2007

IL

1:27,60

153

16.06.2018

Ljubljana

140.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:27,68

153

05.05.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

1:27,71

152

15.07.2018

Kranj

142.  

VELEC Matija

2008

KK

1:27,86

152

15.07.2018

Kranj

143.  

ERMENC Aidan

2008

PC

1:28,18

150

23.06.2018

Trbovlje

144.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:28,44

149

14.04.2018

Maribor

 

VALANTIČ Nace

2009

NG

1:28,44

149

25.06.2018

Nova Gorica

146.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

1:28,62

148

14.04.2018

Maribor

147.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:28,76

147

15.07.2018

Kranj

148.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:28,91

146

09.06.2018

Ravne na Koroškem

149.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:28,94

146

09.06.2018

Ravne na Koroškem

150.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

1:28,95

146

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

1:29,17

145

15.07.2018

Kranj

152.  

LENART Tai

2007

VV

1:29,58

143

15.07.2018

Kranj

153.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:29,65

143

15.07.2018

Kranj

154.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

1:29,88

142

15.07.2018

Kranj

155.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

1:29,94

141

16.06.2018

Ljubljana

156.  

SEVER Marko

2007

LL

1:29,97

141

25.06.2018

Nova Gorica

157.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

1:30,05

141

09.06.2018

Ravne na Koroškem

158.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

1:30,14

140

14.04.2018

Maribor

159.  

SEČNIK Matic

2009

TK

1:30,22

140

15.07.2018

Kranj

160.  

ROGELJ Gal

2007

RL

1:30,47

139

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

1:31,17

136

09.06.2018

Ravne na Koroškem

162.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:31,26

135

14.04.2018

Maribor

163.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:31,46

134

17.06.2018

Reka/Rijeka

164.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:31,51

134

07.07.2018

Koper

165.  

SRŠEN Andrej

2006

RL

1:31,64

134

15.07.2018

Kranj

166.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

1:31,68

133

15.07.2018

Kranj

167.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

1:31,78

133

03.03.2018

Ravne na Koroškem

168.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

1:32,08

132

09.06.2018

Ravne na Koroškem

169.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:32,18

131

26.05.2018

Radovljica

170.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:32,57

130

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:32,94

128

30.06.2018

Kamnik

172.  

PERC Nik

2009

NC

1:33,13

127

26.05.2018

Radovljica

173.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

1:33,15

127

16.06.2018

Ljubljana

174.  

LOGAR Bor

2008

TK

1:33,26

127

09.06.2018

Ravne na Koroškem

175.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

1:33,37

126

16.06.2018

Ljubljana

176.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

1:33,43

126

16.06.2018

Ljubljana

177.  

GOVŠE Lan

2009

IL

1:33,48

126

16.06.2018

Ljubljana

178.  

OCEPEK Maj

2008

RR

1:33,83

124

14.04.2018

Maribor

179.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:34,30

123

07.07.2018

Koper

180.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

1:34,32

123

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

OBERČ Svit

2007

TK

1:34,33

122

09.06.2018

Ravne na Koroškem

182.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

1:34,41

122

15.07.2018

Kranj

183.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

1:34,47

122

14.04.2018

Maribor

184.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

1:34,73

121

26.05.2018

Radovljica

185.  

ZILIANI Izak

2007

NG

1:34,76

121

25.06.2018

Nova Gorica

186.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

1:35,83

117

15.07.2018

Kranj

187.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:36,01

116

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

188.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:36,36

115

30.06.2018

Kamnik

189.  

BONE Andrej

2008

KKR

1:36,57

114

16.06.2018

Ljubljana

190.  

STARC Teo

2008

RR

1:36,79

113

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

PRIBAC Lan

2009

BP

1:37,42

111

15.07.2018

Kranj

192.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:37,89

110

03.03.2018

Ravne na Koroškem

193.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

1:37,99

109

15.07.2018

Kranj

194.  

KRAJINOVIČ Gašper

2007

NC

1:38,03

109

17.06.2018

Reka/Rijeka

195.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:38,26

108

12.05.2018

Koper

196.  

NOVAK Domen

2006

PDM

1:38,76

107

13.05.2018

Ptuj

197.  

ČEDE Filip

2008

TK

1:39,43

105

15.07.2018

Kranj

198.  

PAVIĆ Kristian

2008

VV

1:39,63

104

03.03.2018

Ravne na Koroškem

199.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

1:39,85

103

16.06.2018

Ljubljana

200.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

1:39,87

103

13.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:39,97

103

14.04.2018

Maribor

202.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

1:40,26

102

14.04.2018

Maribor

203.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

1:40,94

100

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

204.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:41,33

99

03.03.2018

Ravne na Koroškem

205.  

RODE Mark

2009

IL

1:41,40

99

16.06.2018

Ljubljana

206.  

JAGODIC Nej

2010

TK

1:41,62

98

15.07.2018

Kranj

207.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

1:42,30

96

26.05.2018

Radovljica

208.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

1:42,57

95

15.07.2018

Kranj

209.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:42,64

95

14.04.2018

Maribor

210.  

GOLEŽ Peter

2009

PC

1:42,86

94

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:43,02

94

25.06.2018

Nova Gorica

212.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:43,12

94

09.06.2018

Ravne na Koroškem

213.  

STANOVNIK Enej

2006

PAK

1:43,22

93

25.03.2018

Kranj

214.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

1:44,38

90

07.07.2018

Koper

215.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

1:44,49

90

09.06.2018

Ravne na Koroškem

216.  

MERTELJ Matevž

2007

TP

1:44,53

90

13.05.2018

Ptuj

217.  

VRABL Nik

2008

BM

1:44,65

90

07.07.2018

Koper

218.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

1:44,80

89

15.07.2018

Radovljica

219.  

GOLOB Luka

2006

KA

1:44,99

89

09.06.2018

Ravne na Koroškem

220.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

1:45,34

88

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

1:46,12

86

30.06.2018

Kamnik

222.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:46,31

85

25.06.2018

Nova Gorica

223.  

FEKONJA Alex

2007

BM

1:46,53

85

07.07.2018

Koper

224.  

KOLENKO Tim

2008

IL

1:47,42

83

09.06.2018

Ravne na Koroškem

225.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

1:48,17

81

17.06.2018

Reka/Rijeka

226.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

1:48,30

81

13.05.2018

Ptuj

227.  

ALEŠ Urban

2009

LL

1:48,58

80

25.06.2018

Nova Gorica

228.  

DOBAJ Jaša

2007

PDM

1:48,99

79

13.05.2018

Ptuj

229.  

EGART Žan

2008

TK

1:49,69

78

30.06.2018

Kamnik

230.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

1:49,98

77

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

1:50,75

75

07.07.2018

Koper

232.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

1:51,34

74

14.04.2018

Maribor

233.  

SLATINŠEK Tevž

2008

FR

1:51,37

74

03.03.2018

Ravne na Koroškem

234.  

PŠAJD Teo

2007

BM

1:51,77

73

07.07.2018

Koper

235.  

ISAK Jernej

2007

FR

1:51,92

73

03.03.2018

Ravne na Koroškem

236.  

PETEK Matija

2008

PDM

1:53,29

70

13.05.2018

Ptuj

237.  

SITAR Marsel

2006

PAK

1:54,01

69

13.05.2018

Ptuj

238.  

JELENC ČANČAR Alex

2010

LL

1:54,68

68

16.06.2018

Ljubljana

239.  

MIKULANC Gašper

2008

CK

1:54,91

68

14.04.2018

Maribor

240.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

1:55,19

67

13.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

SAGERNIK Tin

2009

FR

1:56,08

65

03.03.2018

Ravne na Koroškem

242.  

HAZEMALI Tim

2007

TP

1:57,35

63

13.05.2018

Ptuj

243.  

POTOČNIK Lojze

2007

TK

1:57,46

63

09.06.2018

Ravne na Koroškem

244.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

1:58,35

62

26.05.2018

Radovljica

245.  

LORGER Brin

2008

VV

2:00,91

58

03.03.2018

Ravne na Koroškem

246.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

2:02,21

56

09.06.2018

Ravne na Koroškem

247.  

VALCL Žare

2008

RA

2:02,85

55

07.07.2018

Koper

248.  

PAVIĆ Ivan

2010

VV

2:03,23

55

03.03.2018

Ravne na Koroškem

249.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

2:03,30

55

03.03.2018

Ravne na Koroškem

250.  

LAMOT Domen

2008

VV

2:05,82

51

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

2:06,83

50

26.05.2018

Radovljica

252.  

HABRUN Tai

2007

PC

2:10,24

46

23.06.2018

Trbovlje

253.  

VETTER Jaka

2009

FR

2:10,53

46

03.03.2018

Ravne na Koroškem

254.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

2:14,63

42

25.06.2018

Nova Gorica

255.  

TISOVNIK Anže

2009

FR

2:18,95

38

03.03.2018

Ravne na Koroškem

256.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

2:19,76

37

26.05.2018

Radovljica

257.  

BOŽEK POSEDI Lovro

2010

KKR

2:22,48

35

16.06.2018

Ljubljana

258.  

VETTER Luka

2007

FR

2:23,61

34

03.03.2018

Ravne na Koroškem

259.  

SITAR Andraž

2011

KKR

2:37,58

26

16.06.2018

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

259

2007.25

1:29,34

144



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.