Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:24:18

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

MISCOLLINI Alessio

2008

KK

1:03,84

396

15.11.2015

Koper

2.  

VERČ Peter

2004

IL

1:05,42

368

09.07.2016

Kamnik

3.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

1:05,53

366

17.07.2016

Brestanica

4.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:05,89

360

17.07.2016

Brestanica

5.  

TURK Matic

2004

BP

1:06,45

351

17.07.2016

Brestanica

6.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:06,54

350

28.05.2016

Ravne na Koroškem

7.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:06,71

347

17.07.2016

Brestanica

8.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:06,94

344

09.07.2016

Kamnik

9.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:07,12

341

02.07.2016

Koper

10.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:07,30

338

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:07,46

336

17.07.2016

Brestanica

12.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:07,92

329

02.07.2016

Koper

13.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:08,29

324

17.07.2016

Brestanica

14.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:08,68

318

17.07.2016

Brestanica

15.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:09,42

308

17.07.2016

Brestanica

16.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:09,77

303

17.07.2016

Brestanica

17.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:09,82

303

28.05.2016

Ravne na Koroškem

18.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:09,94

301

09.07.2016

Kamnik

19.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:10,00

300

17.07.2016

Brestanica

20.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:10,10

299

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:10,10

299

17.07.2016

Brestanica

22.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

1:10,36

296

17.03.2016

Ravne na Koroškem

23.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:10,37

296

17.07.2016

Brestanica

24.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:11,37

283

17.07.2016

Brestanica

25.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:11,48

282

09.07.2016

Kamnik

26.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:11,72

279

11.06.2016

Reka/Rijeka

27.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:11,92

277

17.07.2016

Brestanica

28.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:11,96

277

28.05.2016

Ravne na Koroškem

29.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:12,04

276

17.07.2016

Brestanica

30.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:12,33

272

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ILAR Nal

2005

LL

1:12,39

272

17.07.2016

Brestanica

32.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:12,67

268

14.05.2016

Ptuj

33.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:13,30

262

28.05.2016

Ravne na Koroškem

34.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:13,35

261

17.07.2016

Brestanica

35.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:13,36

261

17.07.2016

Brestanica

36.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

1:13,43

260

17.07.2016

Brestanica

37.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:13,54

259

17.07.2016

Brestanica

38.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:13,58

259

09.07.2016

Kamnik

39.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:13,97

255

17.07.2016

Brestanica

40.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:14,11

253

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

REMEC Žiga

2004

BP

1:14,16

253

23.04.2016

Banja Luka

42.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:14,26

252

28.05.2016

Ravne na Koroškem

43.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:14,39

250

17.07.2016

Brestanica

44.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:14,50

249

17.07.2016

Brestanica

45.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:14,98

244

22.05.2016

Ljubljana

46.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:15,15

243

28.05.2016

Ravne na Koroškem

47.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:15,31

241

17.07.2016

Brestanica

48.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:15,51

239

28.05.2016

Ravne na Koroškem

49.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:16,09

234

11.06.2016

Reka/Rijeka

50.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:16,17

233

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:16,20

233

28.05.2016

Ravne na Koroškem

52.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:16,33

232

11.06.2016

Reka/Rijeka

53.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:16,48

230

09.07.2016

Kamnik

54.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:16,52

230

17.07.2016

Brestanica

55.  

JEREB Matic

2004

CER

1:16,69

228

09.07.2016

Kamnik

56.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:16,73

228

11.06.2016

Reka/Rijeka

57.  

TRATNIK Filip

2004

IL

1:16,99

226

09.07.2016

Kamnik

58.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:17,37

222

25.06.2016

Nova Gorica

59.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:17,44

222

09.07.2016

Kamnik

 

STELE Gašper

2004

KA

1:17,44

222

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:17,51

221

09.07.2016

Kamnik

 

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:17,51

221

08.05.2016

Brno

63.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:17,69

220

17.07.2016

Brestanica

64.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:17,89

218

17.07.2016

Brestanica

65.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:18,19

215

17.07.2016

Brestanica

66.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:18,35

214

17.07.2016

Brestanica

67.  

MOČNIK Anej

2004

CER

1:18,86

210

17.07.2016

Brestanica

68.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:19,01

209

11.06.2016

Reka/Rijeka

69.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:19,27

207

17.07.2016

Brestanica

70.  

PETOVAR Mark

2004

IL

1:19,44

205

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:19,45

205

28.05.2016

Ravne na Koroškem

72.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

1:20,16

200

09.04.2016

Maribor

73.  

KATARIČ Tit

2004

CER

1:20,20

200

17.07.2016

Brestanica

74.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:20,43

198

11.06.2016

Reka/Rijeka

75.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:20,57

197

17.07.2016

Brestanica

76.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:20,73

196

15.04.2016

Radovljica

 

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:20,73

196

17.03.2016

Ravne na Koroškem

78.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:20,96

194

09.07.2016

Kamnik

79.  

MUŽINA Nik

2004

KK

1:21,31

192

17.07.2016

Brestanica

 

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:21,31

192

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:21,36

191

17.07.2016

Brestanica

82.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:21,61

189

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

83.  

TURK Mitja

2006

RR

1:21,83

188

28.05.2016

Reka/Rijeka

84.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:21,87

188

09.07.2016

Kamnik

85.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:22,21

185

09.07.2016

Kamnik

86.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:22,38

184

17.07.2016

Brestanica

87.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:22,42

184

02.07.2016

Koper

88.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:22,44

184

17.07.2016

Brestanica

89.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:22,50

183

17.07.2016

Brestanica

90.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:22,55

183

07.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:22,86

181

17.07.2016

Brestanica

92.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:22,93

180

11.06.2016

Reka/Rijeka

93.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:22,99

180

15.04.2016

Radovljica

94.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:23,00

180

17.07.2016

Brestanica

95.  

FOGLER Luka

2006

PC

1:23,13

179

09.07.2016

Kamnik

 

VARGA Jaka

2006

LL

1:23,13

179

07.05.2016

Ljubljana

97.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:23,29

178

28.05.2016

Ravne na Koroškem

98.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:23,41

177

07.05.2016

Ljubljana

99.  

ILAR Lun

2007

LL

1:23,66

176

17.07.2016

Brestanica

100.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:24,68

170

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:24,81

169

17.07.2016

Brestanica

102.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:24,86

168

17.07.2016

Brestanica

103.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:25,05

167

17.07.2016

Brestanica

104.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:25,06

167

11.06.2016

Radovljica

 

KRIČEJ Jan

2004

VV

1:25,06

167

28.05.2016

Ravne na Koroškem

106.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:25,22

166

17.07.2016

Brestanica

107.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:25,27

166

17.07.2016

Brestanica

108.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:25,31

166

17.07.2016

Brestanica

109.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:25,35

166

28.05.2016

Ravne na Koroškem

110.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

1:25,47

165

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

1:25,50

165

17.07.2016

Brestanica

112.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:25,59

164

11.06.2016

Reka/Rijeka

113.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:26,52

159

09.07.2016

Kamnik

114.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:26,58

159

02.07.2016

Koper

115.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:26,68

158

02.07.2016

Koper

116.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:26,74

158

02.07.2016

Koper

117.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:26,75

158

09.07.2016

Kamnik

118.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:26,79

157

09.07.2016

Kamnik

119.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:27,29

155

14.05.2016

Ptuj

120.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:27,30

155

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:27,52

153

28.05.2016

Ravne na Koroškem

122.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:27,54

153

02.07.2016

Koper

123.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:27,68

153

11.06.2016

Reka/Rijeka

124.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:27,72

152

09.07.2016

Kamnik

125.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

1:27,73

152

28.05.2016

Ravne na Koroškem

126.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:27,87

152

02.07.2016

Koper

127.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:28,03

151

17.03.2016

Ravne na Koroškem

128.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

1:28,47

149

09.07.2016

Kamnik

129.  

GORENJAK Anej

2006

FR

1:28,59

148

28.05.2016

Ravne na Koroškem

130.  

RIHTER Jakob

2005

CK

1:28,83

147

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:29,30

144

28.05.2016

Ravne na Koroškem

132.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:29,49

144

17.07.2016

Brestanica

133.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:29,55

143

02.07.2016

Koper

134.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:29,66

143

11.06.2016

Reka/Rijeka

135.  

MICHELÉ BRAČIČ Luka

2004

TK

1:29,80

142

15.04.2016

Radovljica

136.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:29,85

142

17.07.2016

Brestanica

137.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:29,92

141

15.04.2016

Radovljica

138.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:29,96

141

17.03.2016

Ravne na Koroškem

139.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:30,05

141

17.07.2016

Brestanica

140.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:30,13

140

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

1:30,27

140

28.05.2016

Ravne na Koroškem

142.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:30,52

139

17.07.2016

Brestanica

143.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

1:30,63

138

17.03.2016

Ravne na Koroškem

144.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:30,64

138

17.07.2016

Brestanica

145.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:30,75

138

09.07.2016

Kamnik

146.  

KENIG Vid

2005

RAD

1:30,87

137

15.04.2016

Radovljica

147.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:31,09

136

17.07.2016

Brestanica

148.  

ŽUGELJ GAŠPERŠIČ Maks

2004

TK

1:31,17

136

15.04.2016

Radovljica

149.  

MANDIR Roko

2005

PDM

1:31,50

134

09.04.2016

Maribor

150.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

1:31,62

134

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

CAKOR Aldin

2005

VV

1:31,91

132

28.05.2016

Ravne na Koroškem

152.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

1:32,09

132

28.05.2016

Ravne na Koroškem

153.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:32,10

132

17.07.2016

Brestanica

154.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:32,55

130

28.05.2016

Ravne na Koroškem

155.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:33,00

128

11.06.2016

Reka/Rijeka

156.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:33,19

127

15.04.2016

Radovljica

157.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:33,52

126

15.04.2016

Radovljica

158.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:33,93

124

22.05.2016

Koper

159.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:33,96

124

17.07.2016

Brestanica

160.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:34,13

123

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KIKER Jan

2007

PC

1:34,67

121

11.06.2016

Radovljica

162.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:34,70

121

28.05.2016

Ravne na Koroškem

163.  

ROTER Matic

2004

TK

1:34,73

121

15.04.2016

Radovljica

164.  

EGART Luka

2005

TK

1:34,75

121

11.06.2016

Reka/Rijeka

165.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:34,85

120

11.06.2016

Reka/Rijeka

166.  

NEMGAR Klemen

2006

BP

1:35,16

119

11.06.2016

Radovljica

167.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:35,90

117

28.05.2016

Ravne na Koroškem

168.  

KEREC Odon

2006

IL

1:35,97

116

07.05.2016

Ljubljana

169.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:36,01

116

22.05.2016

Koper

170.  

ŠUBIC Alan

2005

NG

1:36,02

116

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

1:36,20

115

09.07.2016

Kamnik

172.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:36,40

115

17.07.2016

Brestanica

173.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

1:36,77

113

09.07.2016

Kamnik

174.  

NIKAŠINOVIĆ Maks

2006

OL

1:37,32

111

17.07.2016

Brestanica

175.  

BADLJEVIČ Benjamin

2007

RT

1:37,57

111

18.06.2016

Trbovlje

176.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:37,94

109

16.04.2016

Koper

177.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

1:38,23

108

28.05.2016

Ravne na Koroškem

178.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:38,24

108

18.06.2016

Trbovlje

179.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

1:38,26

108

11.06.2016

Radovljica

180.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:38,73

107

17.10.2015

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

MILAR Mark

2007

RT

1:38,81

107

18.06.2016

Trbovlje

182.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:38,88

106

28.05.2016

Ravne na Koroškem

183.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:38,95

106

28.05.2016

Ravne na Koroškem

184.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:39,09

106

17.07.2016

Brestanica

185.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:39,46

104

09.04.2016

Maribor

186.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:39,96

103

09.07.2016

Kamnik

 

ROŽEN Tine

2005

FR

1:39,96

103

17.03.2016

Ravne na Koroškem

188.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:40,09

102

28.05.2016

Ravne na Koroškem

189.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:40,59

101

11.06.2016

Reka/Rijeka

190.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

1:41,53

98

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

VETTER Miha

2005

FR

1:41,54

98

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

192.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:41,59

98

09.07.2016

Kamnik

193.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:41,71

98

28.05.2016

Ravne na Koroškem

194.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

1:41,81

97

09.07.2016

Kamnik

195.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

1:42,20

96

14.05.2016

Ptuj

196.  

HOJNIK Črt

2005

VV

1:42,33

96

17.03.2016

Ravne na Koroškem

197.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

1:42,36

96

17.07.2016

Brestanica

198.  

KAVRE Jani

2004

KK

1:42,42

96

17.07.2016

Brestanica

199.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:42,84

94

17.07.2016

Brestanica

200.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:43,20

93

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:43,33

93

28.05.2016

Ravne na Koroškem

202.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:43,46

93

11.06.2016

Reka/Rijeka

203.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:44,07

91

28.05.2016

Ravne na Koroškem

204.  

KRALJ Julien

2007

KK

1:44,16

91

22.05.2016

Koper

205.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:44,34

90

11.06.2016

Reka/Rijeka

206.  

PRINCL Miha

2008

VV

1:44,39

90

28.05.2016

Ravne na Koroškem

207.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:44,95

89

11.06.2016

Radovljica

208.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:45,00

89

18.06.2016

Trbovlje

209.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:45,03

89

11.06.2016

Radovljica

210.  

MOŽINA Nik

2004

KK

1:46,89

84

15.11.2015

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

PUC Jakob

2006

IL

1:46,94

84

07.05.2016

Ljubljana

212.  

KADRIĆ Eman

2006

VV

1:47,62

82

28.05.2016

Ravne na Koroškem

213.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

1:47,87

82

02.07.2016

Koper

214.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:47,89

82

28.05.2016

Ravne na Koroškem

215.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:47,94

82

25.06.2016

Nova Gorica

216.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:48,22

81

09.04.2016

Maribor

217.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:48,27

81

28.05.2016

Ravne na Koroškem

218.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:48,34

81

17.07.2016

Brestanica

219.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

1:49,04

79

25.06.2016

Nova Gorica

220.  

ERMENC Aidan

2008

PC

1:49,75

78

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

JURŠIČ Vid

2004

BP

1:49,77

78

11.06.2016

Radovljica

222.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:49,93

77

28.05.2016

Ravne na Koroškem

223.  

VUČKO Nik

2008

IL

1:50,44

76

09.07.2016

Kamnik

224.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

1:51,11

75

14.05.2016

Ptuj

225.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:51,42

74

17.07.2016

Brestanica

226.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

1:51,58

74

17.07.2016

Brestanica

227.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:52,03

73

16.04.2016

Koper

228.  

LUKIN Zahar

2004

KK

1:52,40

72

17.07.2016

Brestanica

229.  

ŠALEJ AVSEC Maj

2008

KA

1:52,46

72

09.07.2016

Kamnik

230.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:52,64

72

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ŠTRUKELJ Patrik

2005

NG

1:52,65

72

15.11.2015

Koper

232.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:52,91

71

17.07.2016

Brestanica

233.  

OROŽ Luka

2007

PKA

1:53,27

71

25.06.2016

Nova Gorica

234.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

1:53,64

70

09.07.2016

Kamnik

235.  

LENART Žan

2007

VV

1:53,71

70

17.03.2016

Ravne na Koroškem

236.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

1:53,96

69

11.06.2016

Reka/Rijeka

237.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

1:54,10

69

17.03.2016

Ravne na Koroškem

238.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:54,64

68

17.03.2016

Ravne na Koroškem

239.  

TONČETIČ Žan

2004

KK

1:55,02

67

15.11.2015

Koper

240.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:55,13

67

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

FILIPČIČ Ian

2007

BP

1:56,17

65

02.07.2016

Koper

242.  

FURMAN Nik

2007

PDM

1:56,39

65

14.05.2016

Ptuj

243.  

LUKMAN Rok

2005

RL

1:56,98

64

17.07.2016

Brestanica

244.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

1:57,98

62

09.04.2016

Maribor

245.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:58,23

62

11.06.2016

Radovljica

246.  

KAVČIČ Rubens

2007

KK

1:59,23

60

22.05.2016

Koper

247.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:00,67

58

25.06.2016

Nova Gorica

248.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

2:00,75

58

17.07.2016

Brestanica

249.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

2:03,95

54

25.06.2016

Nova Gorica

250.  

PETKOVŠEK Gašper

2008

TK

2:07,12

50

15.04.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

PERC Blaž

2006

PC

2:07,38

49

11.06.2016

Radovljica

252.  

STARC Teo

2008

RR

2:07,41

49

14.05.2016

Ptuj

253.  

GOR Danijel

2008

KK

2:11,03

45

22.05.2016

Koper

254.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

2:11,79

45

09.04.2016

Maribor

255.  

LOTRIČ Vid

2007

RA

2:12,01

44

02.07.2016

Koper

256.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

2:15,15

41

15.04.2016

Radovljica

257.  

VELEC Matija

2008

KK

2:25,62

33

22.05.2016

Koper

258.  

ROJAC Val Ivan

2005

KK

2:32,18

29

22.05.2016

Koper

259.  

BONE Andrej

2008

KKR

2:32,66

29

09.01.2016

Kranj

260.  

STRAUSS KOŽELJ Anže

2007

PDM

2:46,74

22

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

260

2005.55

1:31,63

134



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.