Back    Home

Lestvice *
2013/2014, mlajši dečki, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:41:49

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

1:00,52

508

20.07.2014

Brestanica

2.  

VOVK Nace

2002

TK

1:02,78

455

15.06.2014

Reka/Rijeka

3.  

GORNIK Jure

2002

SDD

1:03,67

437

12.07.2014

Kamnik

4.  

CVIKL Luka

2002

NC

1:04,10

428

15.06.2014

Reka/Rijeka

 

KNEZ Lovro

2002

FR

1:04,10

428

20.07.2014

Brestanica

6.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

1:05,44

402

20.07.2014

Brestanica

7.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

1:05,86

394

15.06.2014

Reka/Rijeka

8.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

1:06,12

390

20.07.2014

Brestanica

9.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

1:06,14

389

20.07.2014

Brestanica

10.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

1:06,86

377

01.06.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:07,37

369

15.06.2014

Reka/Rijeka

12.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

1:07,49

367

14.06.2014

Ravne na Koroškem

13.  

KOŠIR Mark

2002

OL

1:07,55

366

05.07.2014

Koper

14.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

1:07,56

365

20.07.2014

Brestanica

15.  

GLADEK Nik

2003

TK

1:07,90

360

20.07.2014

Brestanica

16.  

FAJON Nej

2002

OL

1:08,09

357

05.07.2014

Koper

17.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

1:08,12

356

20.07.2014

Brestanica

18.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

1:08,49

351

05.07.2014

Koper

19.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

1:09,03

343

20.07.2014

Brestanica

20.  

PERKO Matija

2002

OL

1:09,17

340

15.06.2014

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

1:09,19

340

05.07.2014

Koper

22.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

1:09,40

337

12.07.2014

Kamnik

23.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:10,80

317

20.07.2014

Brestanica

24.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

1:10,92

316

20.07.2014

Brestanica

25.  

GREGOR Gašper

2002

FR

1:11,28

311

14.06.2014

Ravne na Koroškem

26.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

1:11,45

309

14.06.2014

Ravne na Koroškem

27.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

1:11,80

304

15.06.2014

Reka/Rijeka

28.  

PREBIL Jernej

2002

OL

1:12,53

295

12.07.2014

Kamnik

29.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:12,65

294

25.05.2014

Ljubljana

30.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:12,97

290

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

1:13,22

287

05.07.2014

Koper

 

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

1:13,22

287

20.07.2014

Brestanica

33.  

BRLEK Maj

2003

BP

1:13,24

287

15.06.2014

Reka/Rijeka

34.  

VETRIH Miha

2002

RR

1:13,57

283

20.07.2014

Brestanica

35.  

LENIČ Jošt

2002

LL

1:13,85

280

25.05.2014

Ljubljana

36.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:13,90

279

11.05.2014

Ljubljana

37.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:14,21

276

25.06.2014

Nova Gorica

38.  

OZANIČ Rene

2002

FR

1:14,29

275

12.07.2014

Kamnik

39.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:14,78

269

20.07.2014

Brestanica

40.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

1:14,84

269

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

1:15,18

265

08.06.2014

Kranj

42.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

1:15,49

262

12.07.2014

Kamnik

43.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:15,70

260

20.07.2014

Brestanica

44.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

1:15,72

260

17.05.2014

Ptuj

45.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:15,97

257

14.06.2014

Ravne na Koroškem

46.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

1:15,99

257

14.06.2014

Ravne na Koroškem

47.  

JEZERC Tevž

2002

OL

1:16,01

257

05.07.2014

Koper

48.  

VODENIK Jan

2003

1:16,02

256

15.06.2014

Reka/Rijeka

49.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

1:16,08

256

28.06.2014

Trbovlje

50.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

1:16,23

254

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:16,40

253

20.07.2014

Brestanica

52.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

1:16,55

251

20.07.2014

Brestanica

53.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:16,69

250

14.06.2014

Ravne na Koroškem

54.  

JEREB Maks

2003

NC

1:16,84

248

20.07.2014

Brestanica

55.  

KAC Tim

2003

LL

1:17,21

245

14.06.2014

Ravne na Koroškem

56.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:17,34

244

12.04.2014

Maribor

57.  

TROST Gal

2002

CER

1:17,88

239

01.06.2014

Radovljica

58.  

NOVAK Jure

2004

LL

1:18,03

237

25.05.2014

Ljubljana

59.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:18,12

236

12.07.2014

Kamnik

 

LEPOŠA Klemen

2003

BM

1:18,12

236

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

1:18,18

236

11.05.2014

Trst/Trieste

62.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

1:18,35

234

27.03.2014

Maribor

63.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:18,63

232

01.06.2014

Radovljica

64.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:18,76

231

20.07.2014

Brestanica

65.  

VIDMAR Peter

2002

RL

1:18,81

230

20.07.2014

Brestanica

66.  

KOROŠ Anže

2003

FR

1:18,85

230

14.06.2014

Ravne na Koroškem

67.  

LEPEN Jurij

2002

OL

1:18,94

229

29.03.2014

Kranj

68.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

1:18,97

229

20.07.2014

Brestanica

69.  

JENKO Bor

2002

RL

1:19,10

228

20.07.2014

Brestanica

70.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:19,17

227

05.07.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:19,26

226

20.07.2014

Brestanica

72.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

1:19,27

226

20.07.2014

Brestanica

73.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:19,29

226

20.07.2014

Brestanica

74.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:19,45

225

20.07.2014

Brestanica

75.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:19,75

222

20.07.2014

Brestanica

76.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

1:19,85

221

05.07.2014

Koper

77.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

1:19,97

220

20.07.2014

Brestanica

 

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:19,97

220

20.07.2014

Brestanica

79.  

SENICA Naj

2002

LL

1:20,13

219

25.05.2014

Ljubljana

80.  

STARIHA Jan

2002

LL

1:20,33

217

12.07.2014

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

TURK Matic

2004

BP

1:20,35

217

25.06.2014

Nova Gorica

82.  

PREGELJ Mark

2003

KK

1:20,40

217

20.07.2014

Brestanica

83.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:20,49

216

20.07.2014

Brestanica

84.  

PREBIL Tai

2002

IL

1:20,60

215

20.07.2014

Brestanica

85.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:20,64

215

05.07.2014

Koper

86.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

1:20,67

215

14.06.2014

Ravne na Koroškem

87.  

REMEC Žiga

2004

BP

1:21,73

206

20.07.2014

Brestanica

88.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:22,06

204

15.06.2014

Reka/Rijeka

89.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:22,17

203

14.06.2014

Ravne na Koroškem

90.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

1:22,19

203

15.06.2014

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

1:22,28

202

15.06.2014

Reka/Rijeka

92.  

VRČKOVNIK Lan

2003

VV

1:22,38

202

20.07.2014

Brestanica

93.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

1:22,79

199

20.07.2014

Brestanica

94.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

1:23,03

197

20.07.2014

Brestanica

95.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

1:23,05

197

20.07.2014

Brestanica

96.  

FRANKO Nik

2002

LL

1:23,13

196

25.05.2014

Ljubljana

97.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

1:23,50

194

20.07.2014

Brestanica

98.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

1:23,72

192

29.03.2014

Kranj

99.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:24,13

189

25.06.2014

Nova Gorica

100.  

MAVRI Patrik

2002

NG

1:24,23

189

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:24,53

187

14.06.2014

Ravne na Koroškem

102.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

1:24,61

186

05.07.2014

Koper

103.  

KLEMENC Matic

2003

LL

1:24,92

184

14.06.2014

Ravne na Koroškem

104.  

DREU Domen

2002

SDD

1:24,99

184

12.07.2014

Kamnik

105.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

1:25,10

183

20.07.2014

Brestanica

106.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:25,68

179

12.07.2014

Kamnik

107.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:25,75

179

20.07.2014

Brestanica

108.  

FRAS Jan

2002

PDM

1:25,89

178

05.07.2014

Koper

109.  

BUCALO Uroš

2002

IL

1:26,06

177

20.07.2014

Brestanica

110.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:26,12

176

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:26,91

172

27.03.2014

Maribor

112.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

1:26,94

171

20.07.2014

Brestanica

113.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:26,97

171

12.04.2014

Maribor

114.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

1:27,02

171

20.07.2014

Brestanica

115.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:27,04

171

05.07.2014

Koper

116.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

1:27,17

170

12.07.2014

Kamnik

117.  

KRT Matija

2002

PKR

1:27,28

169

12.04.2014

Maribor

118.  

SHCHAVROVSKIY Fedor

2003

NG

1:28,01

165

20.07.2014

Brestanica

119.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:28,65

162

12.07.2014

Kamnik

120.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

1:28,76

161

01.06.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BAH Maks

2002

VV

1:28,77

161

20.07.2014

Brestanica

122.  

GOJČIČ KRALJ Gal

2002

TP

1:29,06

160

17.05.2014

Ptuj

123.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

1:29,26

158

15.06.2014

Reka/Rijeka

124.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

1:30,13

154

08.03.2014

Ljubljana

125.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:30,36

153

20.07.2014

Brestanica

126.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:30,68

151

20.07.2014

Brestanica

127.  

MARTIN Juan

2003

RL

1:30,93

150

08.03.2014

Ljubljana

128.  

STELE Gašper

2004

KA

1:30,98

150

12.07.2014

Kamnik

129.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

1:31,04

149

20.07.2014

Brestanica

130.  

KRALJ Gašper

2003

LL

1:31,27

148

25.05.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:31,50

147

17.05.2014

Ptuj

132.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:31,55

147

01.06.2014

Radovljica

133.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

1:31,72

146

01.06.2014

Radovljica

134.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:31,78

146

12.07.2014

Kamnik

135.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:32,24

144

12.07.2014

Kamnik

136.  

STELE Matej

2002

KA

1:32,97

140

14.06.2014

Ravne na Koroškem

137.  

KERIN Domen

2002

IL

1:33,05

140

20.07.2014

Brestanica

138.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:33,11

140

20.07.2014

Brestanica

139.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:33,34

139

20.07.2014

Brestanica

140.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:33,92

136

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

1:34,20

135

14.06.2014

Ravne na Koroškem

142.  

PUC Mark Maj

2002

IL

1:34,25

135

14.06.2014

Ravne na Koroškem

143.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:34,26

135

01.06.2014

Radovljica

144.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:34,42

134

20.07.2014

Brestanica

145.  

MOČNIK Anej

2004

CER

1:34,65

133

20.07.2014

Brestanica

146.  

JELENC Jaka

2005

RA

1:34,75

132

05.07.2014

Koper

147.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:34,90

132

20.07.2014

Brestanica

148.  

KAPEL Lovro

2003

BM

1:34,96

132

27.03.2014

Maribor

149.  

JURIČ Primož

2002

BM

1:35,00

131

14.06.2014

Ravne na Koroškem

150.  

KORDA Gal

2002

BM

1:35,02

131

12.07.2014

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

BILE Blaž

2006

RAD

1:35,32

130

05.07.2014

Koper

152.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

1:35,41

130

15.06.2014

Reka/Rijeka

153.  

LEMPL Marko

2003

BM

1:35,44

130

12.04.2014

Maribor

154.  

GOLOB Aljaž

2002

BM

1:35,49

129

27.03.2014

Maribor

155.  

STARC Tit

2004

RR

1:35,58

129

12.07.2014

Kamnik

156.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:35,91

128

27.03.2014

Maribor

157.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:36,05

127

01.06.2014

Radovljica

158.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:36,31

126

26.04.2014

Radovljica

159.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:37,65

121

12.04.2014

Maribor

160.  

VEJNOVIČ Aljaž

2002

VV

1:37,82

120

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ILAR Nal

2005

LL

1:37,95

120

12.07.2014

Kamnik

162.  

HAMERŠAK Anže

2003

TP

1:38,25

119

17.05.2014

Ptuj

163.  

FOGLER STJEPIĆ Luka

2006

PC

1:38,34

118

20.07.2014

Brestanica

164.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:38,49

118

12.07.2014

Kamnik

165.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:38,55

118

08.03.2014

Ljubljana

166.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

1:39,38

115

25.06.2014

Nova Gorica

167.  

PATERNOST Ambrož

2004

LL

1:39,57

114

12.07.2014

Kamnik

168.  

GERBEC Simon

2003

RL

1:39,81

113

08.03.2014

Ljubljana

169.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

1:39,83

113

08.03.2014

Ljubljana

170.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:40,01

113

25.06.2014

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

VIDMAR Klemen

2004

RL

1:40,17

112

20.07.2014

Brestanica

172.  

HODŽIĆ Bajro

2005

VV

1:40,40

111

14.06.2014

Ravne na Koroškem

173.  

FURLANI Patrik

2002

NG

1:40,68

110

25.06.2014

Nova Gorica

174.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:41,16

109

12.07.2014

Kamnik

175.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:41,67

107

26.04.2014

Radovljica

176.  

PLANINC Jaka

2002

KA

1:42,01

106

12.07.2014

Kamnik

177.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:42,29

105

20.07.2014

Brestanica

178.  

BRAČUN Samo

2003

BM

1:42,63

104

27.03.2014

Maribor

179.  

KENIG Vid

2005

RAD

1:42,83

104

14.06.2014

Ravne na Koroškem

180.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:42,88

103

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

MARINŠEK Grega

2005

TK

1:43,34

102

01.06.2014

Radovljica

182.  

KUNASIT Pawared

2003

TK

1:44,09

100

01.06.2014

Radovljica

183.  

ŠEVALJEVIĆ Pavle

2002

TK

1:44,35

99

15.06.2014

Reka/Rijeka

184.  

RUTAR Žan

2003

RL

1:44,60

98

20.07.2014

Brestanica

185.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:44,77

98

14.06.2014

Ravne na Koroškem

186.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

1:45,84

95

08.03.2014

Ljubljana

187.  

KELC Žan

2002

TP

1:46,20

94

14.06.2014

Ravne na Koroškem

188.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:46,59

93

01.06.2014

Radovljica

189.  

TRUNK Anej

2003

BM

1:47,26

91

27.03.2014

Maribor

190.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:48,01

89

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:49,42

86

12.04.2014

Maribor

 

KODER Samo

2004

NG

1:49,42

86

09.03.2014

Koper

193.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:49,64

85

12.04.2014

Maribor

194.  

RADŠEL Tevž

2005

VV

1:50,39

84

14.06.2014

Ravne na Koroškem

195.  

JAGODIC Patrik

2002

KA

1:50,46

84

01.06.2014

Radovljica

196.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

1:50,60

83

15.06.2014

Reka/Rijeka

197.  

PERNEK Žiga

2002

BM

1:50,84

83

27.03.2014

Maribor

198.  

MARIČ Rade

2006

LL

1:51,20

82

25.06.2014

Nova Gorica

199.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

1:51,23

82

20.07.2014

Brestanica

200.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:51,39

82

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

PINTAR Staš

2004

KA

1:51,51

81

12.07.2014

Kamnik

202.  

KATARIĆ Tit

2004

CER

1:51,98

80

29.03.2014

Kranj

203.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:52,06

80

14.06.2014

Ravne na Koroškem

204.  

VARLAMOV Mark

2002

OL

1:52,27

80

08.03.2014

Ljubljana

205.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:52,50

79

20.07.2014

Brestanica

206.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:52,98

78

05.07.2014

Koper

 

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:52,98

78

25.06.2014

Nova Gorica

208.  

JEHART Aljoša

2005

RL

1:53,31

77

08.03.2014

Ljubljana

209.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:53,77

77

20.07.2014

Brestanica

210.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:53,97

76

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:54,13

76

14.06.2014

Ravne na Koroškem

212.  

KRAJNC Tim

2004

FR

1:54,35

75

27.03.2014

Maribor

213.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:55,15

74

14.06.2014

Ravne na Koroškem

214.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:55,87

72

01.06.2014

Radovljica

215.  

ŽAVBI Gal

2003

OL

1:55,88

72

08.03.2014

Ljubljana

216.  

PERIŠIČ David

2004

OL

1:56,14

72

08.03.2014

Ljubljana

217.  

TOMŠIČ Tim

2004

RR

1:56,53

71

12.04.2014

Maribor

218.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:56,81

71

05.07.2014

Koper

219.  

TRAVEN Anže

2006

ZVK

1:57,12

70

12.07.2014

Kamnik

220.  

MEDVED Rok

2005

VV

1:57,17

70

27.03.2014

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VARGA Jaka

2006

LL

1:57,17

70

12.07.2014

Kamnik

222.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

1:57,25

70

14.06.2014

Ravne na Koroškem

223.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:58,25

68

08.03.2014

Ljubljana

224.  

KIKER Jan

2007

PC

1:58,40

68

20.07.2014

Brestanica

225.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

1:58,55

68

14.06.2014

Ravne na Koroškem

226.  

ĐURIČIĆ Aleksandar

2002

VV

1:59,72

66

27.03.2014

Maribor

227.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

2:01,59

63

05.07.2014

Koper

228.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

2:02,11

62

14.06.2014

Ravne na Koroškem

229.  

KATARIĆ Rok

2005

CER

2:02,28

62

29.03.2014

Kranj

230.  

HVALA Van Gregor

2004

AQ

2:02,71

61

08.03.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

2:02,92

61

27.03.2014

Maribor

232.  

GRBIĆ Robert

2004

VV

2:03,15

60

14.06.2014

Ravne na Koroškem

233.  

GOLC Luka

2006

RAD

2:04,50

58

14.06.2014

Ravne na Koroškem

234.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

2:04,86

58

05.07.2014

Koper

235.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

2:04,96

58

27.03.2014

Maribor

236.  

GROS Gal

2005

TK

2:05,13

58

01.06.2014

Radovljica

237.  

OSETIČ Matija

2006

CK

2:07,42

54

20.07.2014

Brestanica

238.  

FERJANČIČ Nejc

2003

RL

2:07,75

54

08.03.2014

Ljubljana

239.  

ROZMAN Tilen

2005

VV

2:09,03

52

27.03.2014

Maribor

240.  

VAUPOTIČ Jan

2004

OL

2:09,47

52

08.03.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

2:09,54

52

27.03.2014

Maribor

242.  

PETRIČ Žiga

2005

LL

2:09,86

51

08.03.2014

Ljubljana

243.  

MAMLIČ Aljoša

2004

LL

2:09,95

51

08.03.2014

Ljubljana

244.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

2:12,60

48

28.06.2014

Trbovlje

245.  

KOZOLE Jan

2005

CK

2:12,81

48

20.07.2014

Brestanica

246.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:13,08

48

08.03.2014

Ljubljana

247.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

2:14,14

47

20.07.2014

Brestanica

248.  

KOGOVŠEK Črt

2005

LL

2:19,98

41

08.03.2014

Ljubljana

249.  

OZEBEK Anej

2004

CER

2:21,01

40

29.03.2014

Kranj

250.  

SLATINŠEK Nejc

2005

FR

2:25,59

37

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

2:33,67

31

29.03.2014

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

251

2003.47

1:33,28

139



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.