Back    Home

Lestvice *
2012/2013, mlajši dečki, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:13:32

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

1:02,66

458

21.07.2013

Kranj

2.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

1:02,90

453

21.07.2013

Kranj

3.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

1:03,89

432

21.07.2013

Kranj

4.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

1:04,32

423

21.07.2013

Kranj

5.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:04,78

414

21.07.2013

Kranj

6.  

MARČUN Miha

2001

RAD

1:05,92

393

21.07.2013

Kranj

7.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

1:06,37

385

21.07.2013

Kranj

8.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

1:06,79

378

21.07.2013

Kranj

9.  

GORNIK Jure

2002

SDD

1:07,71

363

21.07.2013

Kranj

10.  

KAC Jan

2001

SDD

1:08,40

352

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

1:08,76

347

21.07.2013

Kranj

12.  

CVIKL Luka

2002

NC

1:09,48

336

21.07.2013

Kranj

13.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

1:09,72

332

21.07.2013

Kranj

14.  

VOVK Nace

2002

TK

1:09,96

329

15.06.2013

Ljubljana

15.  

KNEZ Lovro

2002

FR

1:10,03

328

15.06.2013

Ljubljana

16.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

1:10,15

326

21.07.2013

Kranj

17.  

KOŠIR Mark

2002

OL

1:10,23

325

11.05.2013

Ptuj

18.  

FAJON Nej

2002

OL

1:10,46

322

11.05.2013

Ptuj

19.  

KLEMENC Peter

2001

LL

1:10,47

322

13.07.2013

Kamnik

20.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

1:10,49

322

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VIDRIH Jošt

2001

LL

1:11,22

312

09.06.2013

Reka/Rijeka

22.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

1:11,32

311

13.07.2013

Kamnik

23.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

1:11,61

307

21.07.2013

Kranj

 

IVIČIĆ Anže

2001

TK

1:11,61

307

15.06.2013

Ljubljana

25.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

1:11,83

304

21.07.2013

Kranj

26.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

1:11,91

303

21.07.2013

Kranj

27.  

GLADEK Nik

2003

TK

1:11,98

302

21.07.2013

Kranj

28.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

1:12,21

299

21.07.2013

Kranj

29.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

1:12,77

292

21.07.2013

Kranj

30.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:13,09

289

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIRNAT Anže

2001

KA

1:13,09

289

13.07.2013

Kamnik

32.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

1:13,38

285

21.07.2013

Kranj

33.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

1:13,45

284

21.07.2013

Kranj

34.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

1:13,57

283

21.07.2013

Kranj

35.  

CENE Rok

2001

NC

1:13,61

283

21.07.2013

Kranj

36.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

1:14,13

277

21.07.2013

Kranj

37.  

ODER Nik

2001

BM

1:14,35

274

21.07.2013

Kranj

38.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

1:14,60

271

21.07.2013

Kranj

39.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

1:14,65

271

26.05.2013

Ljubljana

40.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

1:14,75

270

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

SAVIĆ FRANKULOVIĆ Orlando

2001

FR

1:15,61

261

21.07.2013

Kranj

42.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

1:15,67

260

21.07.2013

Kranj

43.  

POHOREC Matija

2001

VV

1:15,75

259

10.03.2013

Ravne na Koroškem

44.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

1:15,83

258

21.07.2013

Kranj

45.  

PERKO Matija

2002

OL

1:15,88

258

21.07.2013

Kranj

46.  

JULAR Alen

2001

CK

1:16,17

255

21.07.2013

Kranj

47.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

1:16,36

253

13.07.2013

Kamnik

48.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

1:16,68

250

21.07.2013

Kranj

49.  

HORVAT Mitja

2001

NC

1:16,70

250

09.06.2013

Reka/Rijeka

50.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

1:16,77

249

07.06.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PEČAR Rok

2001

RAD

1:17,02

247

13.07.2013

Kamnik

52.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

1:17,24

245

13.07.2013

Kamnik

53.  

UCHIMURA Takuto

2001

IL

1:17,48

242

13.07.2013

Kamnik

54.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:17,56

242

21.07.2013

Kranj

55.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

1:17,64

241

21.07.2013

Kranj

56.  

GREGOR Gašper

2002

FR

1:17,73

240

21.07.2013

Kranj

57.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

1:17,74

240

21.07.2013

Kranj

58.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:17,77

240

15.06.2013

Ljubljana

59.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

1:17,85

239

21.07.2013

Kranj

60.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:18,14

236

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

1:18,19

236

21.07.2013

Kranj

62.  

JAKUPOVIĆ Emil

2001

RAD

1:18,29

235

21.07.2013

Kranj

63.  

TROST Gal

2002

CER

1:18,45

233

21.07.2013

Kranj

 

VETRIH Miha

2002

RR

1:18,45

233

21.07.2013

Kranj

65.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

1:18,52

233

21.07.2013

Kranj

66.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

1:18,55

232

21.07.2013

Kranj

67.  

TOŠOVIĆ Tadej

2001

BM

1:18,73

231

21.07.2013

Kranj

68.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

1:18,81

230

21.07.2013

Kranj

69.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:18,87

230

21.07.2013

Kranj

70.  

TERZIČ Žiga

2001

PDM

1:18,98

229

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:19,04

228

13.07.2013

Kamnik

72.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

1:19,07

228

06.07.2013

Koper

73.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

1:19,35

226

09.06.2013

Reka/Rijeka

74.  

LEPEN Jurij

2002

OL

1:19,44

225

09.06.2013

Reka/Rijeka

75.  

BRLEK Maj

2003

BP

1:19,52

224

21.07.2013

Kranj

76.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

1:19,88

221

11.05.2013

Ptuj

77.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

1:19,94

221

21.07.2013

Kranj

78.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

1:20,10

219

15.03.2013

Radovljica

79.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

1:20,42

217

15.06.2013

Ljubljana

80.  

LENIČ Jošt

2002

LL

1:20,72

214

06.07.2013

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

1:20,79

214

13.07.2013

Kamnik

82.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

1:21,01

212

21.07.2013

Kranj

83.  

JEZERC Tevž

2002

OL

1:21,11

211

06.07.2013

Koper

84.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

1:21,26

210

21.07.2013

Kranj

85.  

VODENIK Jan

2003

1:21,59

207

11.05.2013

Ptuj

86.  

KOGOVŠEK Matej

2001

TK

1:21,67

207

09.06.2013

Reka/Rijeka

87.  

JERMANIŠ Marko

2001

KK

1:21,70

207

21.07.2013

Kranj

88.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

1:21,82

206

15.06.2013

Ljubljana

89.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

1:21,89

205

29.06.2013

Trbovlje

90.  

KRALJ Marko

2001

PDM

1:22,10

204

06.07.2013

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

1:22,30

202

06.07.2013

Koper

92.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

1:22,31

202

21.07.2013

Kranj

93.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

1:22,73

199

06.07.2013

Koper

94.  

OZANIČ Rene

2002

FR

1:22,78

199

15.06.2013

Ljubljana

95.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

1:23,68

192

21.07.2013

Kranj

96.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

1:23,72

192

15.06.2013

Ljubljana

97.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

1:24,00

190

21.07.2013

Kranj

98.  

JENKO Bor

2002

RL

1:24,01

190

21.07.2013

Kranj

99.  

MEH Blaž

2001

NC

1:24,07

190

11.05.2013

Ptuj

100.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

1:24,09

189

11.05.2013

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:24,38

188

21.07.2013

Kranj

102.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:24,44

187

13.07.2013

Kamnik

103.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

1:24,54

186

21.07.2013

Kranj

 

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:24,54

186

09.06.2013

Reka/Rijeka

105.  

KAC Tim

2003

LL

1:24,59

186

15.06.2013

Ljubljana

106.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:24,98

184

21.07.2013

Kranj

107.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

1:25,12

183

06.07.2013

Koper

108.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

1:25,31

181

15.06.2013

Ljubljana

109.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:25,38

181

21.07.2013

Kranj

110.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:25,66

179

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:25,69

179

13.07.2013

Kamnik

112.  

SENICA Naj

2002

LL

1:25,89

178

13.07.2013

Kamnik

113.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

1:26,15

176

21.07.2013

Kranj

114.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

1:26,75

173

13.07.2013

Kamnik

115.  

FRANKO Nik

2002

LL

1:26,79

172

06.07.2013

Koper

116.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:26,90

172

21.07.2013

Kranj

117.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

1:27,04

171

30.03.2013

Kranj

118.  

PREGELJ Mark

2003

KK

1:27,25

170

09.06.2013

Reka/Rijeka

119.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

1:27,31

169

15.03.2013

Radovljica

120.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

1:27,44

169

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:27,59

168

11.04.2013

Maribor

122.  

FINK Aljaž

2001

TK

1:28,41

163

13.07.2013

Kamnik

 

JANHUBA Jure

2004

TK

1:28,41

163

21.07.2013

Kranj

124.  

JERMAN Uroš

2001

TK

1:28,48

163

15.06.2013

Ljubljana

125.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:28,89

160

07.06.2013

Radovljica

126.  

ROBIČ Filip

2001

NC

1:29,01

160

30.03.2013

Kranj

127.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

1:29,32

158

21.07.2013

Kranj

128.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

1:29,51

157

09.06.2013

Reka/Rijeka

129.  

TURK Matic

2004

BP

1:29,55

157

21.07.2013

Kranj

130.  

VINČIČ Saša

2001

BM

1:30,59

152

11.04.2013

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

VIDMAR Peter

2002

RL

1:30,73

151

30.05.2013

Ljubljana

132.  

NOVAK Jure

2004

LL

1:31,16

149

15.06.2013

Ljubljana

133.  

MAVRI Patrik

2002

NG

1:31,71

146

21.07.2013

Kranj

134.  

LEŠNIK Sven

2002

VV

1:31,85

145

11.04.2013

Maribor

135.  

PRIJATELJ Lovro

2003

RR

1:32,15

144

15.06.2013

Ljubljana

136.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:32,36

143

21.07.2013

Kranj

137.  

ZOBEC Miha

2003

RR

1:32,53

142

21.07.2013

Kranj

138.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:33,21

139

06.07.2013

Koper

139.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

1:33,30

139

11.05.2013

Ptuj

140.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

1:33,36

138

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

BUCALO Uroš

2002

IL

1:33,48

138

21.07.2013

Kranj

142.  

TURK Žan

2001

BM

1:33,63

137

11.04.2013

Maribor

143.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

1:33,65

137

21.07.2013

Kranj

144.  

KROŠLIN Matija

2001

PKR

1:33,78

137

11.05.2013

Ptuj

145.  

HAMERŠAK Anže

2003

TP

1:33,96

136

01.06.2013

Brestanica

146.  

ROŽANC Žan

2001

BM

1:33,98

136

30.03.2013

Kranj

147.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:34,05

135

15.06.2013

Ljubljana

148.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

1:34,17

135

21.07.2013

Kranj

149.  

STELE Matej

2002

KA

1:34,63

133

21.07.2013

Kranj

150.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:34,94

132

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MARTIN Juan

2003

RL

1:34,99

131

15.06.2013

Ljubljana

152.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

1:35,10

131

11.04.2013

Maribor

153.  

KUKEC Nejc

2001

IL

1:35,66

129

30.05.2013

Ljubljana

154.  

TAMŠE Vid

2003

FR

1:36,33

126

15.06.2013

Ljubljana

155.  

FERK Filip

2003

BM

1:37,01

123

11.04.2013

Maribor

156.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

1:37,33

122

15.03.2013

Radovljica

157.  

OSMANOVIĆ Ian

2003

VV

1:38,01

120

11.04.2013

Maribor

158.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:38,41

118

15.06.2013

Ljubljana

159.  

PREBIL Jernej

2002

OL

1:38,96

116

13.07.2013

Kamnik

160.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

1:39,29

115

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

1:39,33

115

11.04.2013

Maribor

162.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:39,80

113

11.04.2013

Maribor

163.  

PREBIL Tai

2002

IL

1:40,15

112

21.07.2013

Kranj

 

STELE Gašper

2004

KA

1:40,15

112

21.07.2013

Kranj

165.  

KORDA Gal

2002

BM

1:40,29

112

11.04.2013

Maribor

166.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:40,53

111

13.07.2013

Kamnik

167.  

STARIHA Jan

2002

LL

1:40,55

111

15.06.2013

Ljubljana

168.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:41,15

109

30.05.2013

Ljubljana

169.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:41,29

108

13.07.2013

Kamnik

170.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:41,44

108

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

BAH Maks

2002

VV

1:41,46

108

21.07.2013

Kranj

172.  

BENČINA Lovro

2002

RR

1:41,63

107

13.07.2013

Kamnik

173.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

1:42,00

106

13.07.2013

Kamnik

174.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:42,64

104

11.04.2013

Maribor

175.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

1:42,70

104

06.07.2013

Koper

176.  

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

1:42,81

104

11.04.2013

Maribor

177.  

ŠOŠTARIČ Arne

2002

BM

1:43,23

102

11.04.2013

Maribor

178.  

VERDNIK Vito

2002

PDM

1:43,39

102

15.06.2013

Ljubljana

179.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

1:44,44

99

15.06.2013

Ljubljana

180.  

MODIC Maks

2002

RL

1:44,46

99

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:45,11

97

13.07.2013

Kamnik

182.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

1:45,47

96

11.05.2013

Ptuj

183.  

RUTAR Žan

2003

RL

1:45,52

96

15.06.2013

Ljubljana

184.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

1:45,54

96

09.06.2013

Reka/Rijeka

185.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:45,68

95

15.06.2013

Ljubljana

186.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

1:47,73

90

15.06.2013

Ljubljana

187.  

BERNIK Miha

2002

OL

1:47,81

90

06.07.2013

Koper

188.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:48,03

89

13.07.2013

Kamnik

189.  

JURAK Nal

2001

IL

1:48,56

88

15.06.2013

Ljubljana

190.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:48,61

88

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:48,81

87

15.06.2013

Ljubljana

192.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:49,68

85

15.06.2013

Ljubljana

193.  

GERBEC Simon

2003

RL

1:50,72

83

30.05.2013

Ljubljana

194.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

1:52,76

79

15.06.2013

Ljubljana

195.  

LAZAREVIČ Jaka

2003

OL

1:53,51

77

15.06.2013

Ljubljana

196.  

ANTOLOVIČ Matic

2002

CK

1:53,88

76

11.05.2013

Ptuj

197.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:54,43

75

13.07.2013

Kamnik

198.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

1:54,60

75

30.05.2013

Ljubljana

199.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

1:55,09

74

13.07.2013

Kamnik

200.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:55,32

73

14.04.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

PINTAR Staš

2004

KA

1:56,67

71

13.07.2013

Kamnik

202.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

1:56,73

71

15.06.2013

Ljubljana

203.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:56,79

71

15.06.2013

Ljubljana

204.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:57,73

69

30.05.2013

Ljubljana

205.  

PETRAČ Jan

2003

IL

1:57,91

69

15.06.2013

Ljubljana

206.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:59,31

66

15.06.2013

Ljubljana

207.  

JANČAR Domen

2003

IL

2:00,11

65

15.06.2013

Ljubljana

208.  

KUNASIT Pawared

2003

TK

2:00,15

65

13.07.2013

Kamnik

209.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

2:02,22

62

30.03.2013

Kranj

210.  

MOŽINA Blaž

2004

IL

2:02,71

61

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

COF Timotej

2001

IL

2:05,00

58

15.06.2013

Ljubljana

212.  

GATEJ Nejc

2004

CER

2:08,48

53

15.06.2013

Ljubljana

213.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

2:08,90

53

15.06.2013

Ljubljana

214.  

PERIŠIČ David

2004

OL

2:09,04

52

15.06.2013

Ljubljana

215.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:09,20

52

15.06.2013

Ljubljana

216.  

SNOJ Jaka

2004

OL

2:15,97

45

15.06.2013

Ljubljana

217.  

ZANOŠKAR Žiga

2004

IL

2:17,56

43

15.06.2013

Ljubljana

218.  

MAMLIČ Aljoša

2004

LL

2:19,51

41

30.05.2013

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

218

2002.32

1:29,43

158



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.