Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajši dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:03:37

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:10,91

390

16.06.2018

Ljubljana

2.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:12,05

372

14.07.2018

Kranj

3.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:14,50

337

14.07.2018

Kranj

4.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:16,60

310

14.07.2018

Kranj

5.  

PEVEC Julijan

2008

NC

1:16,84

307

14.07.2018

Kranj

6.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:17,13

303

09.06.2018

Ravne na Koroškem

7.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:18,65

286

19.05.2018

Ljubljana

8.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:19,16

281

14.07.2018

Kranj

9.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:19,21

280

24.03.2018

Kranj

10.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:19,29

279

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

1:19,50

277

14.07.2018

Kranj

12.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:19,72

275

14.07.2018

Kranj

13.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:20,26

269

24.03.2018

Kranj

14.  

TURK Mitja

2006

RR

1:20,37

268

14.07.2018

Kranj

15.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:20,82

264

14.07.2018

Kranj

16.  

PRINCL Miha

2008

VV

1:21,69

255

14.07.2018

Kranj

17.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:21,73

255

14.07.2018

Kranj

18.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:22,13

251

17.03.2018

Woluwe-Saint-Piere

19.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:22,48

248

29.03.2018

Maribor

20.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:22,70

246

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:22,84

245

09.06.2018

Ravne na Koroškem

22.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:23,46

239

14.07.2018

Kranj

23.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:23,49

239

30.06.2018

Kamnik

24.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:23,52

239

16.06.2018

Ljubljana

25.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:23,74

237

29.03.2018

Maribor

26.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

1:23,78

237

19.05.2018

Ljubljana

27.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:23,97

235

14.07.2018

Kranj

28.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:24,00

235

26.05.2018

Radovljica

29.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:24,02

235

07.07.2018

Koper

30.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:24,52

230

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:24,83

228

14.07.2018

Kranj

32.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:24,89

227

14.07.2018

Kranj

33.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:25,09

226

21.04.2018

Ljubljana

34.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:25,13

225

30.06.2018

Kamnik

35.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:25,32

224

24.03.2018

Kranj

36.  

ILAR Lun

2007

LL

1:25,80

220

25.06.2018

Nova Gorica

37.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:25,84

220

07.07.2018

Koper

 

MAČEK Tilen

2007

TK

1:25,84

220

14.07.2018

Kranj

39.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:26,29

216

14.07.2018

Kranj

40.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:26,55

215

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:26,60

214

26.05.2018

Radovljica

42.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:26,85

212

14.07.2018

Kranj

43.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

1:27,41

208

14.07.2018

Kranj

44.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:27,50

208

14.07.2018

Kranj

45.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:28,57

200

24.03.2018

Kranj

46.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:28,64

200

14.04.2018

Maribor

47.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:28,65

200

14.07.2018

Kranj

48.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:29,00

197

29.03.2018

Maribor

49.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:29,14

196

17.06.2018

Reka/Rijeka

50.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:29,57

193

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:29,72

193

09.06.2018

Ravne na Koroškem

52.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:29,81

192

23.06.2018

Trbovlje

53.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:29,84

192

14.07.2018

Kranj

54.  

VUČKO Nik

2008

IL

1:30,17

190

14.07.2018

Kranj

55.  

MARKAČ Nik

2009

FR

1:30,40

188

29.03.2018

Maribor

56.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:30,43

188

26.05.2018

Reka/Rijeka

57.  

FINK Amadej

2007

KK

1:30,45

188

07.07.2018

Koper

58.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

1:30,63

187

14.07.2018

Kranj

59.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

1:31,36

182

14.07.2018

Kranj

60.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:32,05

178

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

1:32,12

178

14.07.2018

Kranj

62.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:32,70

174

16.06.2018

Ljubljana

63.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:32,88

173

19.05.2018

Ljubljana

64.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

1:32,99

173

26.05.2018

Radovljica

65.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:33,21

172

14.07.2018

Kranj

66.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

1:33,38

171

07.07.2018

Koper

67.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:33,52

170

12.05.2018

Ptuj

68.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:33,67

169

14.04.2018

Maribor

69.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

1:33,69

169

26.05.2018

Radovljica

70.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:33,75

169

05.05.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

1:33,92

168

14.07.2018

Kranj

72.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:34,03

167

26.05.2018

Radovljica

73.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:34,30

166

14.07.2018

Kranj

74.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:34,34

166

29.03.2018

Maribor

75.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

1:34,37

165

14.04.2018

Maribor

76.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:34,43

165

29.03.2018

Maribor

77.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:34,48

165

14.07.2018

Kranj

78.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:34,49

165

14.07.2018

Kranj

79.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

1:34,89

163

29.03.2018

Maribor

80.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:35,14

161

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:35,21

161

12.05.2018

Ptuj

82.  

FINK Aleksej

2009

KK

1:36,30

156

12.05.2018

Koper

 

REGVAT Jani

2008

BM

1:36,30

156

09.06.2018

Ravne na Koroškem

84.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:36,39

155

14.07.2018

Kranj

85.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:36,52

155

14.07.2018

Kranj

86.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:36,63

154

14.07.2018

Kranj

87.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

1:36,71

154

14.07.2018

Kranj

88.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

1:36,75

153

14.07.2018

Kranj

89.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:36,83

153

29.03.2018

Maribor

90.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:36,95

152

21.04.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:37,38

150

14.07.2018

Kranj

92.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

1:37,41

150

14.07.2018

Kranj

93.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

1:37,53

150

14.07.2018

Kranj

94.  

OROŽ Luka

2007

PKA

1:37,63

149

25.06.2018

Nova Gorica

95.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:37,68

149

14.07.2018

Kranj

96.  

KIKER Jan

2007

PC

1:37,84

148

30.06.2018

Kamnik

97.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:37,86

148

12.05.2018

Ptuj

98.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

1:37,93

148

23.06.2018

Trbovlje

99.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

1:38,06

147

14.07.2018

Kranj

100.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:38,29

146

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PUC Jakob

2006

IL

1:38,32

146

24.03.2018

Kranj

102.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

1:38,47

145

14.07.2018

Kranj

103.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:38,52

145

17.06.2018

Reka/Rijeka

104.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:38,85

144

14.07.2018

Kranj

105.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

1:38,99

143

14.07.2018

Kranj

106.  

LOGAR Bor

2008

TK

1:39,13

143

26.05.2018

Radovljica

107.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

1:39,49

141

14.07.2018

Kranj

108.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:39,68

140

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

109.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:39,79

140

14.07.2018

Kranj

110.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

1:40,31

138

29.03.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

1:40,43

137

14.07.2018

Kranj

112.  

BONE Andrej

2008

KKR

1:40,70

136

14.07.2018

Kranj

113.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

1:40,94

135

14.07.2018

Kranj

114.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

1:41,17

134

26.05.2018

Radovljica

 

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:41,17

134

12.05.2018

Ptuj

116.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:41,24

134

26.05.2018

Reka/Rijeka

117.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:41,41

133

21.04.2018

Ljubljana

118.  

STARC Teo

2008

RR

1:41,57

133

14.04.2018

Maribor

119.  

LENART Tai

2007

VV

1:41,77

132

14.07.2018

Kranj

120.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

1:41,90

131

25.06.2018

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:41,95

131

09.06.2018

Ravne na Koroškem

122.  

SEČNIK Matic

2009

TK

1:42,97

127

26.05.2018

Radovljica

123.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

1:42,98

127

16.06.2018

Ljubljana

124.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:43,88

124

26.05.2018

Radovljica

125.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

1:43,90

124

21.04.2018

Ljubljana

126.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

1:44,29

122

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

127.  

OBERČ Svit

2007

TK

1:44,32

122

14.07.2018

Kranj

128.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

1:44,56

121

29.03.2018

Maribor

129.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

1:44,64

121

14.07.2018

Kranj

130.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:44,89

120

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:45,32

119

14.07.2018

Kranj

132.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

1:45,67

118

29.03.2018

Maribor

133.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:45,87

117

24.03.2018

Kranj

134.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

1:45,95

117

14.07.2018

Kranj

135.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

1:46,31

116

07.07.2018

Koper

136.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

1:46,36

115

30.06.2018

Kamnik

137.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:46,76

114

09.06.2018

Ravne na Koroškem

138.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:46,85

114

14.07.2018

Kranj

139.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

1:47,27

112

14.07.2018

Kranj

140.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

1:47,30

112

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

1:47,30

112

14.07.2018

Kranj

142.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

1:47,43

112

14.07.2018

Kranj

143.  

PAVIĆ Kristian

2008

VV

1:47,63

111

29.03.2018

Maribor

144.  

KNAVS Benjamin

2008

IL

1:47,80

111

21.04.2018

Ljubljana

145.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:47,98

110

19.05.2018

Ljubljana

146.  

FIŠER Maks

2007

TK

1:48,08

110

26.05.2018

Radovljica

147.  

JAGODIC Nej

2010

TK

1:48,55

108

14.07.2018

Kranj

148.  

SEVER Marko

2007

LL

1:48,68

108

24.03.2018

Kranj

149.  

VRABL Nik

2008

BM

1:49,26

106

14.07.2018

Kranj

150.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:49,35

106

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

1:49,76

105

21.04.2018

Ljubljana

152.  

GOVŠE Lan

2009

IL

1:50,01

104

21.04.2018

Ljubljana

153.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

1:50,46

103

21.04.2018

Ljubljana

154.  

PERC Nik

2009

NC

1:50,52

103

14.07.2018

Kranj

155.  

OMERSA Matic

2007

TK

1:50,55

103

14.07.2018

Kranj

156.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

1:51,13

101

21.04.2018

Ljubljana

157.  

GOLOB Luka

2006

KA

1:51,34

100

14.07.2018

Kranj

158.  

ŠINK Žan

2008

TK

1:51,89

99

26.05.2018

Radovljica

159.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

1:51,90

99

14.07.2018

Kranj

160.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

1:52,79

97

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

1:54,35

93

26.05.2018

Radovljica

162.  

KOLENKO Tim

2008

IL

1:55,73

89

26.05.2018

Radovljica

163.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

1:56,02

89

24.03.2018

Kranj

164.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

1:56,31

88

21.04.2018

Ljubljana

165.  

LORGER Brin

2008

VV

1:56,67

87

29.03.2018

Maribor

166.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:57,89

85

09.06.2018

Ravne na Koroškem

167.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

1:58,05

84

26.05.2018

Radovljica

168.  

JUSTIN Miha

2007

KA

1:58,81

83

14.07.2018

Kranj

169.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:59,01

82

26.05.2018

Radovljica

170.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

1:59,53

81

21.04.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

1:59,71

81

21.04.2018

Ljubljana

172.  

ISAK Jernej

2007

FR

2:00,00

80

29.03.2018

Maribor

173.  

DŽAFIČ ŠERBEC Damjan

2009

IL

2:01,68

77

21.04.2018

Ljubljana

174.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

2:02,72

75

21.04.2018

Ljubljana

175.  

VETTER Jaka

2009

FR

2:03,27

74

29.03.2018

Maribor

176.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

2:04,72

71

21.04.2018

Ljubljana

177.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

2:05,05

71

21.04.2018

Ljubljana

178.  

JELENC ČANČAR Alex

2010

LL

2:05,86

69

25.06.2018

Nova Gorica

179.  

BURSAČ Marko

2010

LL

2:07,91

66

21.04.2018

Ljubljana

180.  

RODE Mark

2009

IL

2:09,77

63

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

2:13,54

58

21.04.2018

Ljubljana

182.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

2:16,34

55

14.07.2018

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

182

2007.3

1:38,10

147



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.