Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:43:04

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:11,73

377

11.06.2016

Reka/Rijeka

2.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:12,68

363

11.06.2016

Reka/Rijeka

3.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:13,97

344

11.06.2016

Reka/Rijeka

4.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:17,09

304

16.07.2016

Brestanica

5.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

1:17,41

300

19.03.2016

Ravne na Koroškem

6.  

VERČ Peter

2004

IL

1:17,53

299

18.06.2016

Ljubljana

7.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:18,30

290

11.06.2016

Reka/Rijeka

8.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:18,39

289

02.07.2016

Koper

9.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:18,78

285

16.07.2016

Brestanica

10.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:19,10

281

21.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

1:19,33

279

16.07.2016

Brestanica

12.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:19,49

277

24.04.2016

Heidenheim

13.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:19,75

274

11.06.2016

Reka/Rijeka

14.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:20,52

267

28.05.2016

Ravne na Koroškem

15.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:20,67

265

16.07.2016

Brestanica

16.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:20,85

263

11.06.2016

Reka/Rijeka

17.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:22,35

249

21.05.2016

Ljubljana

18.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:22,49

248

16.07.2016

Brestanica

19.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:22,50

248

09.07.2016

Kamnik

20.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:22,57

247

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TURK Matic

2004

BP

1:22,64

246

14.05.2016

Ptuj

22.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:22,69

246

09.07.2016

Kamnik

23.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:23,02

243

02.07.2016

Koper

24.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:23,06

243

11.06.2016

Reka/Rijeka

25.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:23,10

242

02.07.2016

Koper

26.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:24,49

231

18.06.2016

Ljubljana

27.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:24,52

230

26.03.2016

Kranj

28.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:25,32

224

16.07.2016

Brestanica

29.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:25,68

221

18.06.2016

Ljubljana

30.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:25,79

220

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:26,82

213

06.07.2016

Kamnik

32.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

1:27,08

211

16.07.2016

Brestanica

33.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:27,75

206

02.07.2016

Koper

34.  

REMEC Žiga

2004

BP

1:28,08

203

16.07.2016

Brestanica

35.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:28,13

203

11.06.2016

Radovljica

36.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:28,18

203

26.03.2016

Kranj

37.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:28,25

202

11.06.2016

Radovljica

38.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

1:28,27

202

16.07.2016

Brestanica

39.  

ILAR Nal

2005

LL

1:28,28

202

18.06.2016

Ljubljana

40.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:28,58

200

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:28,90

198

16.07.2016

Brestanica

42.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:28,96

197

26.03.2016

Kranj

43.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:29,27

195

28.05.2016

Ravne na Koroškem

44.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:29,29

195

16.07.2016

Brestanica

45.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:29,77

192

16.07.2016

Brestanica

46.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:29,90

191

18.06.2016

Ljubljana

47.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:30,12

190

28.05.2016

Reka/Rijeka

48.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:30,41

188

16.07.2016

Brestanica

49.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:30,88

185

18.06.2016

Ljubljana

50.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:30,95

185

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:31,00

184

16.07.2016

Brestanica

52.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:31,08

184

16.07.2016

Brestanica

53.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:31,24

183

09.04.2016

Maribor

54.  

TURK Mitja

2006

RR

1:31,55

181

09.07.2016

Kamnik

55.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:32,22

177

02.07.2016

Koper

56.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:32,31

177

28.05.2016

Ravne na Koroškem

57.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:32,76

174

16.07.2016

Brestanica

58.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:33,19

172

19.03.2016

Ravne na Koroškem

59.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:33,36

171

19.03.2016

Ljubljana

60.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:33,37

171

14.05.2016

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:33,47

170

19.03.2016

Ravne na Koroškem

62.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:33,50

170

02.07.2016

Koper

63.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:33,87

168

16.07.2016

Brestanica

64.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:34,27

166

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

65.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:34,41

165

16.07.2016

Brestanica

66.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:34,61

164

16.07.2016

Brestanica

67.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:34,67

164

18.06.2016

Ljubljana

68.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:34,72

164

16.07.2016

Brestanica

69.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:35,30

161

16.07.2016

Brestanica

70.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:35,44

160

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:35,47

160

16.07.2016

Brestanica

72.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:35,56

159

16.04.2016

Ravne na Koroškem

73.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:35,64

159

19.03.2016

Ljubljana

 

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:35,64

159

19.03.2016

Ravne na Koroškem

75.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:35,69

159

02.07.2016

Koper

76.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:35,76

158

28.05.2016

Ravne na Koroškem

77.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:36,07

157

09.07.2016

Kamnik

78.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:36,09

157

12.06.2016

Banja Luka

79.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:36,12

156

28.05.2016

Ravne na Koroškem

80.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:36,43

155

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:36,51

155

18.06.2016

Ljubljana

82.  

MUŽINA Nik

2004

KK

1:36,73

154

02.07.2016

Koper

83.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:36,83

153

07.05.2016

Ljubljana

84.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:36,88

153

28.05.2016

Ravne na Koroškem

85.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:36,89

153

16.07.2016

Brestanica

86.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

1:36,94

153

28.05.2016

Ravne na Koroškem

87.  

JEREB Matic

2004

CER

1:36,97

152

09.07.2016

Kamnik

88.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:37,09

152

16.04.2016

Ravne na Koroškem

89.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:37,15

152

16.07.2016

Brestanica

90.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:37,21

151

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:37,30

151

16.07.2016

Brestanica

92.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

1:37,48

150

16.04.2016

Ravne na Koroškem

93.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:37,65

149

16.07.2016

Brestanica

94.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:37,80

149

28.05.2016

Ravne na Koroškem

95.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:37,93

148

26.03.2016

Kranj

96.  

CAKOR Aldin

2005

VV

1:38,28

146

16.07.2016

Brestanica

97.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:38,47

145

16.07.2016

Brestanica

98.  

FOGLER Luka

2006

PC

1:38,68

145

16.07.2016

Brestanica

99.  

GORENJAK Anej

2006

FR

1:38,83

144

28.05.2016

Ravne na Koroškem

100.  

STELE Gašper

2004

KA

1:38,85

144

28.05.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:39,19

142

16.07.2016

Brestanica

102.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:39,28

142

14.05.2016

Ptuj

103.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:39,83

140

25.06.2016

Nova Gorica

104.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:40,10

138

16.07.2016

Brestanica

105.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:40,57

137

16.07.2016

Brestanica

106.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:40,98

135

02.07.2016

Koper

107.  

KATARIČ Tit

2004

CER

1:41,23

134

16.07.2016

Brestanica

 

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:41,23

134

28.05.2016

Ravne na Koroškem

109.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:41,28

134

06.07.2016

Kamnik

110.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:41,66

132

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:41,78

132

09.07.2016

Kamnik

112.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:42,02

131

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

113.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

1:42,27

130

28.05.2016

Ravne na Koroškem

114.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:42,56

129

18.06.2016

Ljubljana

115.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:42,92

127

02.07.2016

Koper

116.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:43,09

127

14.05.2016

Ptuj

117.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:43,43

125

16.04.2016

Ravne na Koroškem

118.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:43,89

124

16.07.2016

Brestanica

119.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:44,03

123

16.07.2016

Brestanica

120.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:44,28

122

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

1:44,42

122

09.07.2016

Kamnik

122.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:44,54

122

11.06.2016

Radovljica

123.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:44,92

120

19.03.2016

Ljubljana

124.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:44,98

120

02.07.2016

Koper

125.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

1:45,18

119

28.05.2016

Ravne na Koroškem

126.  

EGART Luka

2005

TK

1:45,67

118

06.07.2016

Kamnik

127.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:46,24

116

16.07.2016

Brestanica

128.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:46,26

116

16.07.2016

Brestanica

129.  

PRINCL Miha

2008

VV

1:46,34

115

28.05.2016

Ravne na Koroškem

130.  

ILAR Lun

2007

LL

1:46,36

115

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ROTER Matic

2004

TK

1:47,20

113

06.07.2016

Kamnik

132.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:47,29

112

18.06.2016

Ljubljana

133.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:47,43

112

16.07.2016

Brestanica

134.  

MOČNIK Anej

2004

CER

1:47,49

112

16.07.2016

Brestanica

135.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:47,87

111

28.05.2016

Ravne na Koroškem

136.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:48,33

109

18.06.2016

Ljubljana

137.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:48,45

109

09.07.2016

Kamnik

 

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:48,45

109

16.07.2016

Brestanica

139.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:48,89

107

18.06.2016

Ljubljana

140.  

PEVEC Julijan

2008

NC

1:48,91

107

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:49,40

106

16.07.2016

Brestanica

142.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:49,74

105

16.07.2016

Brestanica

143.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

1:49,89

105

16.07.2016

Brestanica

144.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:50,43

103

18.06.2016

Trbovlje

145.  

KIKER Jan

2007

PC

1:50,64

102

16.07.2016

Brestanica

146.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:50,68

102

19.03.2016

Ljubljana

147.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:51,20

101

18.06.2016

Ljubljana

148.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

1:51,28

101

28.05.2016

Ravne na Koroškem

149.  

KEREC Odon

2006

IL

1:51,47

100

18.06.2016

Ljubljana

150.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:51,48

100

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

1:51,91

99

16.04.2016

Koper

152.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:53,02

96

18.06.2016

Ljubljana

153.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:54,31

93

06.07.2016

Kamnik

154.  

KREK Bine

2006

TK

1:55,08

91

26.03.2016

Kranj

155.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

1:55,09

91

09.07.2016

Kamnik

156.  

MAREEV Roman

2005

LL

1:55,12

91

19.03.2016

Ljubljana

157.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:55,71

89

09.04.2016

Maribor

158.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:56,09

89

18.06.2016

Ljubljana

159.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:56,58

87

28.05.2016

Ravne na Koroškem

160.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:56,98

87

18.06.2016

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

1:57,47

85

19.03.2016

Ljubljana

162.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:57,48

85

18.06.2016

Ljubljana

163.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

1:57,82

85

11.06.2016

Radovljica

164.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

1:59,35

81

16.07.2016

Brestanica

165.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

1:59,51

81

16.07.2016

Brestanica

166.  

LUKIN Zahar

2004

KK

1:59,52

81

22.05.2016

Koper

167.  

KAVRE Jani

2004

KK

1:59,56

81

08.05.2016

Trst/Trieste

168.  

PUC Jakob

2006

IL

2:00,05

80

18.06.2016

Ljubljana

169.  

KRAMER Žiga

2006

OL

2:00,43

79

28.05.2016

Ravne na Koroškem

170.  

KADRIĆ Eman

2006

VV

2:01,49

77

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

2:01,53

77

17.10.2015

Sarajevo

172.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:04,31

72

18.06.2016

Ljubljana

173.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

2:04,45

72

18.06.2016

Ljubljana

174.  

BONE Andrej

2008

KKR

2:05,69

70

16.07.2016

Brestanica

175.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

2:08,63

65

14.05.2016

Ptuj

176.  

JERŠIČ Aleks

2006

LL

2:10,24

63

19.03.2016

Ljubljana

177.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

2:10,56

62

19.03.2016

Ljubljana

178.  

GOR Danijel

2008

KK

2:12,36

60

22.05.2016

Koper

179.  

KRALJ Julien

2007

KK

2:13,20

58

16.04.2016

Koper

180.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

2:13,23

58

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

2:13,84

58

22.05.2016

Koper

182.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

2:13,99

57

16.07.2016

Brestanica

183.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

2:16,05

55

16.07.2016

Brestanica

184.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

2:16,22

55

18.06.2016

Ljubljana

185.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

2:17,44

53

11.06.2016

Radovljica

186.  

FURMAN Nik

2007

PDM

2:17,55

53

28.05.2016

Ravne na Koroškem

187.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:19,63

51

19.03.2016

Ljubljana

188.  

VUČKO Nik

2008

IL

2:19,79

51

18.06.2016

Ljubljana

189.  

MIRNIK Maj

2006

VV

2:20,28

50

28.05.2016

Ravne na Koroškem

190.  

LUKMAN Rok

2005

RL

2:20,76

49

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

2:21,33

49

18.06.2016

Ljubljana

192.  

PERC Blaž

2006

PC

2:21,85

48

11.06.2016

Radovljica

193.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

2:22,51

48

18.06.2016

Ljubljana

194.  

VELEC Matija

2008

KK

2:26,86

44

22.05.2016

Koper

195.  

ROJAC Val Ivan

2005

KK

2:29,34

41

22.05.2016

Koper

196.  

TROST Mare

2007

CER

2:34,62

37

11.06.2016

Radovljica

197.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

2:37,13

35

18.06.2016

Ljubljana

198.  

ŠKERJANC Timotej

2007

KK

2:55,69

25

22.05.2016

Koper


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

198

2005.41

1:43,32

126



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.