Back    Home

Lestvice *
2011/2012, mlajši dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:27:07

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

1:10,87

441

10.06.2012

Reka/Rijeka

2.  

ZABAV Marko

2000

SDD

1:13,46

396

02.06.2012

Kranj

3.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

1:14,91

373

13.05.2012

Brescia

4.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

1:15,44

365

30.06.2012

Koper

5.  

GERČER Jan

2000

NC

1:15,95

358

14.04.2012

Maribor

6.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

1:17,14

342

10.06.2012

Reka/Rijeka

7.  

MOŽE Matija

2000

FR

1:18,00

331

17.06.2012

Trbovlje

8.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

1:19,10

317

14.07.2012

Brestanica

9.  

HLEBEC Gašper

2000

RR

1:19,16

316

21.04.2012

Banja Luka

10.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

1:19,41

313

07.07.2012

Milan/Milano

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

1:20,17

304

14.07.2012

Brestanica

12.  

MARČUN Miha

2001

RAD

1:20,29

303

10.06.2012

Reka/Rijeka

13.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

1:21,38

291

14.07.2012

Brestanica

14.  

DRAGAŠ Marko

2000

IL

1:21,41

291

14.07.2012

Brestanica

15.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:21,42

291

25.06.2012

Nova Gorica

16.  

MODIC Tine

2000

OL

1:22,96

275

10.06.2012

Reka/Rijeka

17.  

KOŠIR Mark

2002

OL

1:23,26

272

10.06.2012

Reka/Rijeka

18.  

EGGER Jure

2000

OL

1:23,57

269

14.07.2012

Brestanica

19.  

CIZEL Luka

2000

TK

1:23,60

268

20.06.2012

Kamnik

20.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

1:23,63

268

24.05.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZARNIK Tilen

2000

TK

1:23,63

268

14.07.2012

Brestanica

22.  

MESEC Žiga

2000

SDD

1:23,66

268

14.07.2012

Brestanica

23.  

GLADEK Nik

2003

TK

1:23,92

265

26.05.2012

Radovljica

24.  

RIHTER Žan

2000

FR

1:24,06

264

30.06.2012

Koper

25.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

1:24,42

261

14.07.2012

Brestanica

26.  

KNEZ Lovro

2002

FR

1:24,87

257

27.05.2012

Ravne na Koroškem

27.  

PANIČ Luka

2000

IL

1:25,00

255

14.07.2012

Brestanica

28.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

1:25,20

254

30.06.2012

Koper

29.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

1:25,23

253

24.05.2012

Ljubljana

 

POHOREC Matija

2001

VV

1:25,23

253

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

TRBOVŠEK Jani

2000

FR

1:25,34

252

14.07.2012

Brestanica

32.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

1:25,41

252

14.07.2012

Brestanica

33.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

1:25,48

251

14.04.2012

Maribor

34.  

SVETEK Jaka

2000

OL

1:25,71

249

14.07.2012

Brestanica

35.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

1:25,86

248

17.06.2012

Trbovlje

36.  

FON Gašper

2000

OL

1:25,93

247

14.07.2012

Brestanica

37.  

TOBIAS David

2000

BM

1:26,60

242

14.07.2012

Brestanica

38.  

ŽALAC Jan

2000

OL

1:26,82

240

25.06.2012

Nova Gorica

39.  

URŠIČ Jan

2000

KA

1:26,89

239

14.07.2012

Brestanica

40.  

TROTOVŠEK Andraž

2000

OL

1:27,12

237

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

1:27,26

236

14.07.2012

Brestanica

42.  

LAVŠ Jan

2000

OL

1:27,43

235

10.06.2012

Reka/Rijeka

43.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

1:27,84

231

25.06.2012

Nova Gorica

44.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

1:28,05

230

07.07.2012

Kamnik

45.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

1:28,46

227

14.07.2012

Brestanica

46.  

KLEMENC Peter

2001

LL

1:28,70

225

14.07.2012

Brestanica

47.  

VOVK Nace

2002

TK

1:29,04

222

10.06.2012

Reka/Rijeka

48.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

1:29,15

221

26.05.2012

Radovljica

49.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

1:29,83

216

17.03.2012

Ravne na Koroškem

50.  

STANKOVIČ Miha

2000

VV

1:29,99

215

27.05.2012

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

1:30,18

214

14.07.2012

Brestanica

52.  

GRAŠIČ Peter

2003

KKR

1:30,72

210

26.05.2012

Radovljica

53.  

FAJON Nej

2002

OL

1:30,86

209

25.06.2012

Nova Gorica

54.  

PINTARIČ Gašper

2000

NC

1:30,93

209

14.04.2012

Maribor

55.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

1:31,50

205

20.06.2012

Kamnik

56.  

IVIČIĆ Anže

2001

TK

1:31,80

203

10.06.2012

Reka/Rijeka

57.  

JERMOL Van

2000

LL

1:31,89

202

14.07.2012

Brestanica

58.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

1:32,04

201

14.07.2012

Brestanica

59.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

1:32,05

201

14.07.2012

Brestanica

60.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

1:32,50

198

07.07.2012

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

1:32,53

198

14.07.2012

Brestanica

62.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

1:32,58

198

07.07.2012

Kamnik

63.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

1:32,59

198

20.06.2012

Kamnik

64.  

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

1:32,61

197

26.05.2012

Radovljica

65.  

SUŠEC Miha

2000

VV

1:32,69

197

27.05.2012

Ravne na Koroškem

66.  

HUTTER Žiga

2000

BM

1:32,96

195

27.05.2012

Ravne na Koroškem

67.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

1:33,07

195

27.05.2012

Ravne na Koroškem

68.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

1:33,13

194

07.07.2012

Kamnik

69.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

1:33,14

194

14.07.2012

Brestanica

70.  

ŠUBIC Luka

2000

TK

1:33,20

194

20.06.2012

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KUNST Tim

2000

NC

1:33,25

193

26.05.2012

Radovljica

72.  

ŽVEGELJ Isak

2000

RAD

1:33,48

192

20.06.2012

Kamnik

73.  

ODER Nik

2001

BM

1:33,74

190

27.05.2012

Ravne na Koroškem

74.  

LEPEN Jurij

2002

OL

1:34,26

187

10.06.2012

Reka/Rijeka

75.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

1:34,58

185

24.05.2012

Ljubljana

76.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

1:34,89

184

14.04.2012

Maribor

77.  

TURK Luka

2000

SDD

1:35,05

183

14.07.2012

Brestanica

78.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:35,74

179

10.06.2012

Reka/Rijeka

79.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

1:35,91

178

20.06.2012

Kamnik

80.  

SAVIĆ FRANKULOVIĆ Orlando

2001

FR

1:35,96

178

17.03.2012

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:36,00

177

14.07.2012

Brestanica

82.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

1:36,33

175

14.07.2012

Brestanica

83.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

1:36,34

175

30.06.2012

Koper

84.  

RABZELJ Lan

2001

BM

1:37,50

169

27.05.2012

Ravne na Koroškem

85.  

ŠPEGEL Val

2000

VV

1:37,62

169

27.05.2012

Ravne na Koroškem

86.  

HORVAT Gregor

2000

BM

1:37,63

169

27.05.2012

Ravne na Koroškem

87.  

NOVAK Blaž

2000

FR

1:37,94

167

27.05.2012

Ravne na Koroškem

88.  

MOŽINA Marko

2000

IL

1:38,17

166

24.05.2012

Ljubljana

89.  

KONEČNIK Roki

2000

BM

1:38,20

166

14.07.2012

Brestanica

90.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

1:38,22

166

30.06.2012

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

1:38,53

164

30.06.2012

Koper

92.  

HALEJ-JAMNIKAR Mihael

2000

FR

1:38,71

163

27.05.2012

Ravne na Koroškem

93.  

JERŠIN Jaka

2000

RT

1:38,89

162

05.05.2012

Banja Luka

94.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:39,13

161

14.07.2012

Brestanica

95.  

BEVK Luka

2001

TK

1:39,49

159

20.06.2012

Kamnik

96.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

1:39,59

159

14.04.2012

Maribor

97.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

1:40,11

156

14.04.2012

Maribor

98.  

TROST Gal

2002

CER

1:40,12

156

14.07.2012

Brestanica

99.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

1:40,14

156

14.07.2012

Brestanica

100.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

1:40,39

155

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

1:40,58

154

20.06.2012

Kamnik

102.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

1:40,70

154

14.07.2012

Brestanica

103.  

LENIČ Jošt

2002

LL

1:40,80

153

24.05.2012

Ljubljana

104.  

BIRO Matej

2001

RR

1:40,94

153

30.06.2012

Koper

105.  

MAVRI Patrik

2002

NG

1:41,11

152

30.06.2012

Koper

106.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

1:41,16

152

14.07.2012

Brestanica

107.  

JERMAN Uroš

2001

TK

1:41,18

151

10.06.2012

Reka/Rijeka

108.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

1:41,56

150

14.07.2012

Brestanica

109.  

CVIKL Luka

2002

NC

1:42,56

145

14.04.2012

Maribor

110.  

KAC Tim

2003

LL

1:42,57

145

24.05.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

1:42,95

144

20.06.2012

Kamnik

112.  

AJLEC Anže

2000

BP

1:43,23

143

14.07.2012

Brestanica

113.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

1:43,32

142

27.05.2012

Ravne na Koroškem

114.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

1:43,33

142

20.06.2012

Kamnik

115.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

1:43,55

141

27.05.2012

Ravne na Koroškem

116.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:43,58

141

14.07.2012

Brestanica

117.  

JULAR Alen

2001

CK

1:43,96

140

14.07.2012

Brestanica

118.  

HOČEVAR Jan

2000

OL

1:44,12

139

10.06.2012

Reka/Rijeka

119.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

1:44,37

138

27.05.2012

Ravne na Koroškem

120.  

TUŠAR Neven

2002

CER

1:44,52

137

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

1:44,57

137

26.05.2012

Radovljica

122.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:45,15

135

20.06.2012

Kamnik

123.  

PEZ Alex

2000

KK

1:45,75

133

14.07.2012

Brestanica

124.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:46,02

132

14.07.2012

Brestanica

125.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

1:46,23

131

14.07.2012

Brestanica

126.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

1:46,36

130

20.06.2012

Kamnik

127.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:46,47

130

14.07.2012

Brestanica

128.  

VETRIH Miha

2002

RR

1:46,83

129

14.07.2012

Brestanica

129.  

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

1:48,91

121

27.05.2012

Ravne na Koroškem

130.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

1:51,31

114

24.05.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:51,78

112

30.06.2012

Koper

132.  

PETELINC Jan

2001

CK

1:52,09

111

14.07.2012

Brestanica

133.  

HOMŠAK Jakob

2002

PDM

1:52,14

111

14.04.2012

Maribor

134.  

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

1:52,32

111

24.05.2012

Ljubljana

135.  

KOČAR Žan Žiga

2001

BP

1:52,57

110

14.07.2012

Brestanica

136.  

LEŠNIK Sven

2002

VV

1:52,68

110

14.07.2012

Brestanica

137.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

1:52,74

109

24.05.2012

Ljubljana

138.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

1:52,95

109

14.07.2012

Brestanica

139.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:52,96

109

27.05.2012

Ravne na Koroškem

140.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

1:53,23

108

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KRALJ Marko

2001

PDM

1:53,79

106

14.07.2012

Brestanica

142.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

1:54,12

106

27.05.2012

Ravne na Koroškem

143.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:54,38

105

07.07.2012

Radovljica

144.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:54,47

105

25.06.2012

Nova Gorica

145.  

BENČINA Lovro

2002

RR

1:55,48

102

14.07.2012

Brestanica

146.  

SENICA Naj

2002

LL

1:55,75

101

25.06.2012

Nova Gorica

147.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:56,67

99

30.06.2012

Koper

148.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

1:57,26

97

14.07.2012

Brestanica

149.  

LAVRIČ Jure

2002

RL

1:57,29

97

24.05.2012

Ljubljana

150.  

PRIJATELJ Lovro

2003

RR

1:57,50

97

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PRELOVŠEK Matija

2001

LL

1:57,63

96

14.07.2012

Brestanica

152.  

GREGOR Gašper

2002

FR

1:59,39

92

27.05.2012

Ravne na Koroškem

153.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

1:59,55

92

14.07.2012

Brestanica

154.  

DOBAJA Filip

2002

PDM

1:59,88

91

14.04.2012

Maribor

155.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:59,98

91

14.07.2012

Brestanica

156.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

2:00,05

91

14.07.2012

Brestanica

157.  

FRAS Jan

2002

PDM

2:01,05

88

14.04.2012

Maribor

158.  

RUTAR Žan

2003

RL

2:01,24

88

24.05.2012

Ljubljana

159.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

2:01,95

86

24.05.2012

Ljubljana

160.  

FRANKO Nik

2002

LL

2:03,01

84

24.05.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

CENE Rok

2001

NC

2:04,11

82

14.04.2012

Maribor

162.  

JEZERC Tevž

2002

OL

2:04,23

82

30.06.2012

Koper

163.  

ŠTERN Nejc

2003

FR

2:04,27

82

27.05.2012

Ravne na Koroškem

164.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

2:04,50

81

14.07.2012

Brestanica

165.  

JENKO Bor

2002

RL

2:04,65

81

17.06.2012

Trbovlje

166.  

OZANIČ Rene

2002

FR

2:04,84

81

27.05.2012

Ravne na Koroškem

167.  

TAMŠE Vid

2003

FR

2:12,94

67

27.05.2012

Ravne na Koroškem

168.  

NAPAST Jan

2003

LL

2:13,66

66

24.05.2012

Ljubljana

169.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

2:13,94

65

27.05.2012

Ravne na Koroškem

170.  

CANZUTTI Marko

2002

NG

2:17,91

60

30.06.2012

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

2:21,40

55

20.06.2012

Kamnik

172.  

KITEK Blaž

2000

VV

2:29,57

47

27.05.2012

Ravne na Koroškem

173.  

PRELOVŠEK Gašper

2002

LL

2:31,39

45

24.05.2012

Ljubljana

174.  

VRANC Deshan

2003

PC

2:34,39

43

17.06.2012

Trbovlje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

174

2001.23

1:40,12

156



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.