Back    Home

Lestvice *
2021/2022, mladinci, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:36:01

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:56,94

750

07.08.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

2.  

TURK Matic

2004

BP

0:58,77

682

07.08.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

3.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:58,99

674

20.03.2022

Reka/Rijeka

(mladinci+absolutno)

4.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:59,14

669

21.05.2022

Ljubljana

(mladinci+absolutno)

5.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:59,41

660

07.08.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

6.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:59,55

656

20.03.2022

Reka/Rijeka

(mladinci+absolutno)

7.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:59,68

651

07.05.2022

Ljubljana

(mladinci+absolutno)

8.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:59,90

644

07.08.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

9.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:59,98

642

06.03.2022

Zagreb

(mladinci+absolutno)

10.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:00,98

610

20.03.2022

Reka/Rijeka

(mladinci+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:01,26

602

07.05.2022

Ljubljana

(mladinci+absolutno)

12.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:01,30

601

07.08.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

13.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:01,66

590

07.08.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

14.  

KOS David

2005

PDM

1:01,77

587

04.06.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

15.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:01,81

586

20.03.2022

Reka/Rijeka

(mladinci+absolutno)

16.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:02,30

572

20.03.2022

Reka/Rijeka

(mladinci+absolutno)

17.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

1:02,41

569

07.08.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

18.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:02,59

565

02.04.2022

Sarajevo

(mladinci+absolutno)

19.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:03,19

549

07.08.2022

Kranj

(mladinci+absolutno)

20.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:03,52

540

07.08.2022

Kranj

(mladinci)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:03,79

533

04.12.2021

Maribor

(mladinci)

22.  

POTEMIN Iaroslav

2005

IL

1:03,92

530

07.05.2022

Ljubljana

(mladinci)

23.  

SLANA Bor

2005

LL

1:04,11

525

07.08.2022

Kranj

(mladinci)

24.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:04,30

521

25.06.2022

Kamnik

(mladinci)

25.  

ILAR Nal

2005

LL

1:05,04

503

07.08.2022

Kranj

(mladinci)

26.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:05,70

488

20.03.2022

Reka/Rijeka

(mladinci)

27.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:07,15

457

22.05.2022

Banja Luka

28.  

ROTER Matic

2004

TK

1:07,91

442

04.06.2022

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

28

2004.5

1:02,03

580



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.