Back    Home

Lestvice *
2018/2019, kadeti, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:45:58

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:30,65

723

13.07.2019

Radovljica

(kadeti+absolutno)

2.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

0:31,23

684

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

3.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:31,27

681

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

4.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:31,48

667

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

5.  

OCVIRK Nik

2003

PC

0:31,77

649

09.03.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

6.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:31,89

642

28.04.2019

Gradec/Graz

(kadeti+absolutno)

7.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:31,97

637

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

8.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:32,17

625

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

VODENIK Jan

2003

0:32,32

617

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

10.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:32,35

615

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:32,39

613

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

12.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:32,58

602

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

13.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:32,69

596

16.06.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

14.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:32,70

595

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

15.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:33,10

574

13.07.2019

Radovljica

(kadeti+absolutno)

16.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

0:33,49

554

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

17.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:33,58

550

09.03.2019

Kranj

(kadeti)

18.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:33,67

545

16.06.2019

Kranj

(kadeti)

19.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:33,85

537

16.06.2019

Kranj

(kadeti)

20.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:34,37

513

22.12.2018

Maribor

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TURK Matic

2004

BP

0:34,38

512

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

22.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:34,39

512

18.05.2019

Ptuj

(kadeti)

23.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:34,42

511

06.07.2019

Koper

(kadeti)

24.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:34,68

499

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

25.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:34,96

487

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

26.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:35,01

485

29.06.2019

Kamnik

(kadeti)

27.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:35,15

479

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

28.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:35,16

479

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

29.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:35,42

469

18.04.2019

Maribor

(kadeti)

30.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:35,43

468

16.06.2019

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

0:35,63

460

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

32.  

VOVK Tian

2003

RL

0:35,79

454

13.04.2019

Maribor

(kadeti)

33.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:35,85

452

26.05.2019

Banja Luka

(kadeti)

34.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:35,98

447

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

35.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:36,10

443

18.05.2019

Ptuj

(kadeti)

36.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:36,35

433

06.07.2019

Koper

(kadeti)

37.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:36,36

433

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

38.  

ROTER Matic

2004

TK

0:36,61

424

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

39.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:36,62

424

12.01.2019

Kranj

(kadeti)

40.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:36,87

415

18.05.2019

Ptuj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

0:36,91

414

12.01.2019

Kranj

(kadeti)

42.  

SOUFI Ali

2003

BM

0:37,57

393

13.04.2019

Maribor

(kadeti)

43.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

0:37,69

389

13.04.2019

Maribor

(kadeti)

44.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:38,04

378

13.07.2019

Radovljica

45.  

STELE Gašper

2004

KA

0:38,15

375

29.06.2019

Kamnik

46.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:38,22

373

01.06.2019

Trbovlje

47.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:38,24

372

09.03.2019

Kranj

48.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:38,26

372

13.07.2019

Radovljica

49.  

ČIČ Pavel

2003

TP

0:38,31

370

13.10.2018

Sarajevo

50.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:38,35

369

13.07.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:38,56

363

23.03.2019

Ljubljana

52.  

MALKOV Andrei

2004

OL

0:38,68

360

23.03.2019

Ljubljana

53.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:38,90

354

09.03.2019

Kranj

54.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:39,27

344

18.05.2019

Ljubljana

55.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:39,39

341

18.05.2019

Ljubljana

56.  

BREGANT Anej

2004

BM

0:40,33

317

13.04.2019

Maribor

57.  

VUNIČ Alan

2004

BM

0:41,22

297

08.06.2019

Wels

58.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:41,43

293

18.04.2019

Maribor

59.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:43,54

252

29.06.2019

Kamnik

60.  

POTOČNIK Felix

2004

TP

0:43,68

250

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PRINCIP Luka

2003

BM

0:43,80

248

18.05.2019

Ptuj

62.  

VDOVIČ Jakob

2004

PC

0:43,95

245

18.05.2019

Ptuj

63.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

0:44,29

240

22.05.2019

Kamnik

64.  

AMBROŽIČ Žan Leon

2004

BM

0:44,39

238

18.04.2019

Maribor

65.  

PEVEC Domen

2004

KA

0:45,31

224

22.05.2019

Kamnik

66.  

KALUŽA Jurij

2004

AQ

0:45,89

215

23.03.2019

Ljubljana

67.  

PAPDI Vid

2004

TP

0:46,32

209

13.10.2018

Sarajevo

68.  

HORVAT Jan

2003

ZR

0:46,34

209

13.04.2019

Maribor

69.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

0:49,93

167

18.04.2019

Maribor

70.  

SKOMINA Tej

2003

PKA

0:56,56

115

17.03.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

70

2003.55

0:37,31

401



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.