Back    Home

Lestvice *
2018/2019, kadeti, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:36:42

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:28,67

674

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

2.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:28,80

665

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

3.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:28,97

654

25.05.2019

Banja Luka

(kadeti+absolutno)

4.  

TURK Matic

2004

BP

0:28,98

653

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

5.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:29,28

633

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

6.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:29,79

601

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

7.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

0:29,80

600

06.07.2019

Koper

(kadeti+absolutno)

8.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:29,87

596

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:30,27

573

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

10.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:30,52

559

29.06.2019

Kamnik

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PURGAR Borut

2004

KK

0:30,52

559

12.05.2019

Koper

(kadeti)

12.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:30,55

557

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

13.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:30,71

549

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

14.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:30,80

544

23.12.2018

Maribor

(kadeti)

15.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

0:31,07

530

23.03.2019

Ljubljana

(kadeti)

16.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:31,10

528

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

17.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:31,34

516

12.01.2019

Kranj

(kadeti)

 

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

0:31,34

516

15.06.2019

Kranj

(kadeti)

19.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:31,39

514

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

20.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:31,41

513

19.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:31,45

511

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

22.  

PERC Anže

2003

VV

0:31,54

506

25.05.2019

Banja Luka

(kadeti)

23.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:31,69

499

15.06.2019

Kranj

(kadeti)

24.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:31,86

491

12.01.2019

Kranj

(kadeti)

25.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:32,18

477

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

26.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:32,23

475

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

27.  

LEMPL Marko

2003

BM

0:32,29

472

23.12.2018

Maribor

(kadeti)

28.  

BRATUN Lovro

2004

RL

0:32,39

468

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

29.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:32,50

463

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti)

30.  

STELE Gašper

2004

KA

0:32,67

456

01.06.2019

Trbovlje

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KAC Tim

2003

LL

0:32,82

449

19.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

32.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:33,27

431

01.06.2019

Trbovlje

(kadeti)

33.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:33,59

419

12.07.2019

Ufa

34.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:33,83

410

13.04.2019

Maribor

35.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:34,01

404

10.03.2019

Kranj

36.  

LUSKAR Alen

2003

PC

0:34,18

398

01.06.2019

Trbovlje

37.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:34,33

393

26.05.2019

Ravne na Koroškem

38.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:34,38

391

13.04.2019

Maribor

39.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:34,54

386

29.06.2019

Kamnik

40.  

ROBIČ Tomaž

2003

TP

0:34,64

382

14.10.2018

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:34,84

376

29.06.2019

Kamnik

42.  

PEČAR Matic

2003

BM

0:35,01

370

08.06.2019

Wels

43.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:35,15

366

01.06.2019

Trbovlje

44.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:35,48

356

13.04.2019

Maribor

45.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:35,53

354

23.03.2019

Ljubljana

46.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:35,74

348

19.05.2019

Ljubljana

47.  

SHCHAVROVSKIY Fedor

2003

NG

0:35,82

346

14.04.2019

Banja Luka

48.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:35,92

343

13.04.2019

Maribor

49.  

VOVK Tian

2003

RL

0:36,23

334

19.05.2019

Ljubljana

50.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:36,26

333

17.03.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BAJEC David

2003

PKA

0:36,63

323

17.03.2019

Koper

52.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:37,03

313

12.05.2019

Koper

53.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:37,04

313

11.11.2018

Koper

54.  

VDOVIČ Jakob

2004

PC

0:37,30

306

08.06.2019

Wels

55.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:37,89

292

26.05.2019

Ravne na Koroškem

56.  

BREGANT Anej

2004

BM

0:38,24

284

23.03.2019

Žilina

57.  

MALKOV Andrei

2004

OL

0:38,27

283

13.04.2019

Maribor

58.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

0:39,90

250

11.11.2018

Koper

59.  

VUNIČ Alan

2004

BM

0:41,16

228

08.06.2019

Wels

60.  

PRINCIP Luka

2003

BM

0:41,95

215

23.12.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KALUŽA Jurij

2004

AQ

0:44,21

184

23.03.2019

Ljubljana

62.  

KAVRE Jani

2004

KK

0:44,43

181

17.03.2019

Koper


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

62

2003.53

0:33,80

411



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.