Back    Home

Lestvice *
2019/2020, kadeti, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:22:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

TURK Matic

2004

BP

0:26,38

711

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

2.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:26,55

697

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

3.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:26,61

692

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

4.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:26,65

689

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

5.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:27,33

639

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

6.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:27,43

632

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

7.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:27,59

621

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

8.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:27,62

619

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:27,66

616

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

10.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:27,76

610

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:28,02

593

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

12.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:28,06

590

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

13.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:28,23

580

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

14.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:28,24

579

15.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

15.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:28,25

579

04.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

16.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:28,29

576

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

17.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:28,43

568

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

18.  

VERČ Peter

2004

IL

0:28,64

555

15.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

19.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:28,78

547

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

20.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:28,81

545

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:28,82

545

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

22.  

STELE Gašper

2004

KA

0:28,83

544

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

23.  

KOS David

2005

PDM

0:28,92

539

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

24.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:29,17

526

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

25.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:29,18

525

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

26.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:29,22

523

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

27.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:29,27

520

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

28.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

0:29,29

519

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

29.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:29,31

518

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

30.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:29,33

517

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:29,46

510

15.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

32.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:29,51

508

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

33.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:29,58

504

08.03.2020

Beograd

(kadeti+absolutno)

34.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:29,61

502

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:29,61

502

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

36.  

POTEMIN Iaroslav

2005

IL

0:29,67

499

04.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

37.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:29,73

496

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

38.  

ILAR Nal

2005

LL

0:29,88

489

04.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

39.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:29,94

486

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

40.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

0:29,96

485

25.07.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VOGA Jon

2004

TK

0:30,16

475

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

42.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:30,21

473

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

43.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:30,23

472

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

44.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:30,27

470

15.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

45.  

SLANA Bor

2005

LL

0:30,52

459

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

46.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:30,59

456

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

47.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

0:30,73

450

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

48.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:30,92

441

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

49.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:31,04

436

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

50.  

VIHER Vid

2005

BM

0:31,13

432

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:31,21

429

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

52.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:31,28

426

12.07.2020

Radovljica

(kadeti+absolutno)

53.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:31,38

422

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

54.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

0:31,39

422

15.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

55.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:31,40

421

25.07.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

56.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:31,64

412

25.07.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

57.  

VUNIČ Alan

2004

BM

0:31,85

404

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

58.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:32,14

393

08.03.2020

Beograd

(kadeti+absolutno)

59.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

0:32,80

370

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

60.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:32,87

367

05.09.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:32,89

367

08.03.2020

Beograd

(kadeti+absolutno)

62.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:33,82

337

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

63.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:35,09

302

15.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

64.  

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

0:35,89

282

05.09.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

65.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:37,35

250

12.01.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

66.  

JAKOPIN Han

2005

KA

0:39,89

206

17.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

66

2004.48

0:30,03

482



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.