Back    Home

Lestvice *
2018/2019, kadeti, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 20:06:56

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:29,00

668

04.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

2.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

2:30,27

651

26.05.2019

Banja Luka

(kadeti+absolutno)

3.  

DOVČ Lan

2003

OL

2:30,60

647

04.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

4.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:31,40

637

04.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

5.  

KLEMENC Matic

2003

LL

2:32,49

623

22.12.2018

Maribor

(kadeti+absolutno)

6.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:34,16

603

13.07.2019

Radovljica

(kadeti+absolutno)

7.  

VODENIK Jan

2003

2:34,54

599

04.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

8.  

KOROŠ Anže

2003

FR

2:35,83

584

04.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

GRILC Gregor

2003

TK

2:35,86

584

22.12.2018

Maribor

(kadeti+absolutno)

10.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:36,08

581

15.06.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:36,32

579

04.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

12.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:38,14

559

06.07.2019

Podgorica

(kadeti+absolutno)

13.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:40,17

538

04.08.2019

Kranj

(kadeti)

14.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:41,18

528

15.06.2019

Kranj

(kadeti)

15.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

2:42,81

512

04.08.2019

Kranj

(kadeti)

16.  

OCVIRK Nik

2003

PC

2:44,90

493

06.04.2019

Ústí nad Labem

(kadeti)

17.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

2:45,39

489

04.08.2019

Kranj

(kadeti)

18.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

2:47,21

473

04.08.2019

Kranj

(kadeti)

19.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

2:47,49

470

04.08.2019

Kranj

(kadeti)

20.  

VOVK Tian

2003

RL

2:52,09

434

13.04.2019

Maribor

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LEMPL Marko

2003

BM

2:52,32

432

23.03.2019

Žilina

(kadeti)

22.  

ROTER Matic

2004

TK

2:52,85

428

15.06.2019

Kranj

(kadeti)

23.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

2:58,07

391

13.04.2019

Maribor

24.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

2:59,08

385

01.06.2019

Trbovlje

 

FEKONJA Sergej

2004

PDM

2:59,08

385

13.04.2019

Maribor

26.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

2:59,53

382

23.03.2019

Žilina

27.  

STELE Gašper

2004

KA

3:02,99

361

19.06.2019

Kamnik

28.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

3:03,31

359

26.05.2019

Ravne na Koroškem

29.  

SOUFI Ali

2003

BM

3:03,72

356

13.04.2019

Maribor

30.  

DOLENC Anže

2004

RAD

3:06,27

342

24.04.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

3:06,97

338

09.03.2019

Kranj

32.  

ČIČ Pavel

2003

TP

3:08,59

330

13.10.2018

Sarajevo

33.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:08,77

329

19.06.2019

Kamnik

34.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

3:09,26

326

19.05.2019

Ljubljana

35.  

BRATUN Lovro

2004

RL

3:12,08

312

19.05.2019

Ljubljana

36.  

MALKOV Andrei

2004

OL

3:13,67

304

11.05.2019

Ljubljana

37.  

AMBROŽIČ Žan Leon

2004

BM

3:28,64

243

26.05.2019

Ravne na Koroškem

38.  

PAPDI Vid

2004

TP

3:49,68

182

13.10.2018

Sarajevo


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

38

2003.5

2:52,12

433



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.