Back    Home

Lestvice *
2019/2020, kadeti, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:12:57

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:11,91

730

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

2.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:13,69

701

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

3.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:13,97

697

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

4.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:16,70

656

14.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

5.  

TURK Matic

2004

BP

2:16,81

654

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

6.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:18,50

630

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

7.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:19,52

617

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

8.  

PEVEC Gašper

2005

NC

2:20,80

600

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

2:20,90

599

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

10.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:23,13

571

03.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOSEC Tian

2005

PDM

2:23,33

569

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

12.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:23,40

568

12.07.2020

Radovljica

(kadeti+absolutno)

13.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

2:23,45

567

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

14.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:23,63

565

14.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

15.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:24,01

561

12.07.2020

Radovljica

(kadeti+absolutno)

16.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:25,62

542

12.07.2020

Radovljica

(kadeti+absolutno)

17.  

POTEMIN Iaroslav

2005

IL

2:26,38

534

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

18.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:26,59

532

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

19.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

2:27,41

523

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

20.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

2:27,73

520

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:29,12

505

12.07.2020

Radovljica

(kadeti+absolutno)

22.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

2:29,90

497

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

23.  

SLANA Bor

2005

LL

2:30,60

490

03.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

24.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:31,48

482

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

25.  

KOS David

2005

PDM

2:31,56

481

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

26.  

PURGAR Borut

2004

KK

2:31,69

480

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

27.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

2:33,55

463

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

28.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

2:34,64

453

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

29.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

2:34,75

452

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

30.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

2:35,45

446

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

2:35,80

443

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

32.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

2:36,23

439

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

33.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

2:36,65

436

05.09.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

34.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

2:36,85

434

14.12.2019

Maribor

(kadeti+absolutno)

35.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

2:37,68

427

16.10.2020

Kranj

(kadeti+absolutno)

36.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:38,19

423

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

37.  

VOGA Jon

2004

TK

2:39,83

410

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

38.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:44,30

378

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

39.  

VUNIČ Alan

2004

BM

2:45,70

368

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

40.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

2:50,21

340

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

JAKOPIN Han

2005

KA

3:15,20

225

19.09.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

41

2004.48

2:29,92

497



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.