Back    Home

Lestvice *
2018/2019, kadeti, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:24:53

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:10,53

753

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

2.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:13,23

708

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

3.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:14,05

695

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

4.  

GLADEK Nik

2003

TK

2:15,04

680

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

5.  

DOVČ Lan

2003

OL

2:17,16

649

22.12.2018

Maribor

(kadeti+absolutno)

6.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:17,32

647

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

7.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:17,35

646

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

8.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:18,05

637

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

2:18,43

631

02.12.2018

Novi Sad

(kadeti+absolutno)

10.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:18,73

627

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:20,71

601

09.03.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

12.  

KOROŠ Anže

2003

FR

2:21,62

590

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(kadeti+absolutno)

13.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:22,21

582

12.07.2019

Ufa

(kadeti+absolutno)

14.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:22,54

578

09.03.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

15.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:23,46

567

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

16.  

NOVAK Miha

2004

LL

2:24,86

551

06.07.2019

Koper

(kadeti+absolutno)

17.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

2:25,44

544

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

18.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

2:25,63

542

06.07.2019

Koper

(kadeti)

19.  

GRILC Gregor

2003

TK

2:26,13

537

17.02.2019

Reka/Rijeka

(kadeti)

20.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

2:26,96

528

06.07.2019

Koper

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

2:27,20

525

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti)

22.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:28,68

510

06.07.2019

Koper

(kadeti)

23.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

2:28,70

509

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

24.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

2:30,09

495

06.07.2019

Koper

(kadeti)

25.  

PURGAR Borut

2004

KK

2:30,97

487

06.07.2019

Koper

(kadeti)

26.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

2:31,16

485

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

27.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:31,19

485

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

28.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

2:32,30

474

22.12.2018

Maribor

(kadeti)

29.  

SNOJ Jaka

2004

OL

2:32,31

474

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

30.  

VERČ Peter

2004

IL

2:32,63

471

09.03.2019

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

LEMPL Marko

2003

BM

2:33,96

459

24.03.2019

Žilina

(kadeti)

32.  

STELE Gašper

2004

KA

2:34,03

458

13.04.2019

Maribor

(kadeti)

33.  

BRLEK Maj

2003

BP

2:34,38

455

22.12.2018

Maribor

(kadeti)

34.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

2:34,70

452

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

35.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

2:36,74

435

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

36.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:40,81

403

26.05.2019

Banja Luka

37.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

2:41,09

401

06.07.2019

Koper

38.  

VOVK Tian

2003

RL

2:41,16

400

19.05.2019

Ljubljana

39.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

2:41,59

397

18.04.2019

Maribor

40.  

BRATUN Lovro

2004

RL

2:45,44

370

06.04.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

2:47,08

359

06.07.2019

Koper

42.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

2:47,68

355

26.05.2019

Banja Luka

43.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

2:49,85

342

01.06.2019

Trbovlje

44.  

MEDIC Luka

2003

RL

2:49,91

341

06.04.2019

Ljubljana

45.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

2:51,98

329

09.03.2019

Kranj

46.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

2:52,29

328

22.12.2018

Maribor

47.  

SKODLAR Anže

2004

TK

3:03,09

273

24.04.2019

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

47

2003.59

2:30,86

488



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.