Back    Home

Lestvice *
2018/2019, kadeti, 200 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:44:47

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

2:06,75

750

23.07.2019

Baku

(kadeti+absolutno)

2.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:10,02

695

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

3.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

2:10,21

692

16.06.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

4.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:11,69

669

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

5.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:12,73

653

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

6.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:17,55

587

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

7.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:17,67

585

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

8.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:19,44

563

16.06.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:21,69

537

14.07.2019

Radovljica

(kadeti+absolutno)

10.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

2:23,49

517

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

2:27,86

472

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti)

12.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

2:27,89

472

13.04.2019

Banja Luka

(kadeti)

13.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:28,43

467

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

14.  

PURGAR Borut

2004

KK

2:29,07

461

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

15.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

2:29,35

458

06.04.2019

Ljubljana

(kadeti)

16.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

2:31,11

442

23.03.2019

Žilina

(kadeti)

17.  

DOVČ Lan

2003

OL

2:32,19

433

16.06.2019

Kranj

(kadeti)

18.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:32,47

431

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

19.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

2:32,97

427

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

20.  

STELE Gašper

2004

KA

2:33,22

424

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:37,76

389

16.06.2019

Kranj

22.  

VERČ Peter

2004

IL

2:38,10

386

06.04.2019

Ljubljana

23.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

2:38,47

384

16.06.2019

Gorica/Gorizia

24.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

2:38,69

382

13.04.2019

Maribor

25.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:46,59

330

11.05.2019

Ljubljana

26.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

2:53,17

294

12.07.2019

Ufa

27.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

3:01,13

257

22.05.2019

Kamnik


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

27

2003.59

2:28,50

466



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.