Back    Home

Lestvice *
2018/2019, kadeti, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:39:19

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:08,16

688

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

2.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

1:08,79

669

25.05.2019

Banja Luka

(kadeti+absolutno)

3.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:08,92

665

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

4.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:09,63

645

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

5.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:10,00

635

25.05.2019

Banja Luka

(kadeti+absolutno)

6.  

KLEMENC Matic

2003

LL

1:10,51

621

23.12.2018

Maribor

(kadeti+absolutno)

7.  

KOROŠ Anže

2003

FR

1:10,53

621

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

8.  

VODENIK Jan

2003

1:10,99

609

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:11,35

600

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

10.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

1:11,86

587

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:12,21

579

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

12.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:12,26

577

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

13.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:12,74

566

17.02.2019

Reka/Rijeka

(kadeti+absolutno)

14.  

OCVIRK Nik

2003

PC

1:12,84

564

07.04.2019

Ústí nad Labem

(kadeti+absolutno)

15.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:13,15

557

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

16.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:13,36

552

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

17.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:13,92

539

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

18.  

GLADEK Nik

2003

TK

1:14,04

537

14.07.2019

Radovljica

(kadeti)

19.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:14,81

520

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

20.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:15,17

513

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:15,26

511

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

22.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:15,39

508

06.07.2019

Koper

(kadeti)

23.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

1:15,94

497

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

24.  

PREGELJ Mark

2003

KK

1:17,14

475

06.07.2019

Koper

(kadeti)

25.  

VOVK Tian

2003

RL

1:17,90

461

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

26.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

1:18,08

458

13.01.2019

Kranj

(kadeti)

27.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

1:18,30

454

06.07.2019

Koper

(kadeti)

28.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:18,83

445

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

29.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

1:19,58

432

01.06.2019

Trbovlje

(kadeti)

30.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:20,12

424

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ROTER Matic

2004

TK

1:20,20

422

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

32.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:20,40

419

06.07.2019

Koper

(kadeti)

33.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:20,57

417

14.07.2019

Radovljica

(kadeti)

34.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:20,64

415

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti)

35.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:21,11

408

18.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

36.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:21,73

399

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

37.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:21,95

396

30.03.2019

Radovljica

(kadeti)

38.  

LEMPL Marko

2003

BM

1:22,33

390

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti)

39.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

1:22,65

386

14.07.2019

Radovljica

40.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

1:22,89

383

23.12.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:23,01

381

21.06.2019

Ravne na Koroškem

42.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:23,72

371

14.04.2019

Banja Luka

43.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:24,02

367

06.07.2019

Koper

44.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:24,25

364

31.05.2019

Dunaj/Vienna

45.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:24,71

358

06.04.2019

Ljubljana

46.  

SOUFI Ali

2003

BM

1:24,74

358

18.05.2019

Ljubljana

47.  

ČIČ Pavel

2003

TP

1:27,45

326

14.10.2018

Sarajevo

48.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:28,62

313

30.03.2019

Radovljica

49.  

BRATUN Lovro

2004

RL

1:30,14

297

06.04.2019

Ljubljana

50.  

MALKOV Andrei

2004

OL

1:32,66

274

11.05.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

VDOVIČ Jakob

2004

PC

1:34,39

259

08.06.2019

Wels

52.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

1:34,80

256

11.05.2019

Ljubljana

53.  

SKODLAR Anže

2004

TK

1:38,28

229

30.03.2019

Radovljica

54.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

1:41,81

206

30.03.2019

Radovljica

55.  

PAPDI Vid

2004

TP

1:44,30

192

14.10.2018

Sarajevo

56.  

HORVAT Jan

2003

ZR

1:44,81

189

01.06.2019

Trbovlje

57.  

BRUMEN Jonatan

2003

RAD

1:54,71

144

30.03.2019

Radovljica

58.  

JANJIČ Filip

2004

RAD

2:06,87

107

30.03.2019

Radovljica

59.  

BERLOT Jan

2003

RAD

2:08,00

104

30.03.2019

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

59

2003.45

1:22,33

390



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.