Back    Home

Lestvice *
2018/2019, kadeti, 100 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 17:52:23

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:00,63

680

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

2.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:01,05

666

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

3.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:01,82

641

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

4.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:02,11

632

16.02.2019

Herceg Novi

(kadeti+absolutno)

5.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:02,15

631

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

6.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:02,24

628

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

7.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:02,28

627

10.11.2018

Zagreb

(kadeti+absolutno)

8.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:03,06

604

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

9.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:03,12

602

21.10.2018

Rovereto

(kadeti+absolutno)

10.  

TURK Matic

2004

BP

1:03,22

600

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOROŠ Anže

2003

FR

1:03,31

597

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

12.  

BRLEK Maj

2003

BP

1:03,32

597

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

13.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:03,46

593

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

14.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:03,53

591

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

15.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:04,36

568

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti)

16.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:04,53

564

04.11.2018

Celje

(kadeti)

17.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

1:04,72

559

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti)

18.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:04,77

558

18.11.2018

Kranj

(kadeti)

 

RIJAVEC Miha

2003

TK

1:04,77

558

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti)

20.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

1:05,12

549

18.11.2018

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

1:05,24

546

18.11.2018

Kranj

(kadeti)

22.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:05,30

544

21.10.2018

Rovereto

(kadeti)

23.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:05,36

543

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti)

24.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

1:05,53

538

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti)

25.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

1:06,08

525

24.01.2019

Ljubljana

(kadeti)

26.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:06,48

516

05.10.2018

Kranj

(kadeti)

27.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:08,86

464

18.11.2018

Kranj

(kadeti)

28.  

PREGELJ Mark

2003

KK

1:09,03

461

20.10.2018

Reka/Rijeka

(kadeti)

29.  

STELE Gašper

2004

KA

1:09,32

455

09.01.2019

Kranj

(kadeti)

30.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:09,71

447

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:09,77

446

20.10.2018

Reka/Rijeka

32.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

1:09,86

444

04.11.2018

Celje

33.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:10,57

431

10.11.2018

Zagreb

34.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:11,43

416

14.11.2018

Maribor

35.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:11,59

413

21.10.2018

Rovereto

36.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:11,77

410

21.10.2018

Rovereto

37.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:12,16

403

09.01.2019

Kranj

38.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:13,42

383

04.11.2018

Celje

39.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:13,45

382

14.11.2018

Maribor

40.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:13,73

378

04.11.2018

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VOVK Tian

2003

RL

1:13,79

377

05.10.2018

Kranj

42.  

BRATUN Lovro

2004

RL

1:13,80

377

05.10.2018

Kranj

43.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

1:14,04

373

04.11.2018

Celje

44.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:14,10

372

14.11.2018

Maribor

45.  

ROTER Matic

2004

TK

1:14,89

361

04.11.2018

Celje

46.  

MAJCEN Patrik

2003

SDD

1:15,14

357

04.11.2018

Celje

47.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:15,60

351

04.11.2018

Celje

48.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:17,98

320

18.11.2018

Kranj

49.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:18,19

317

14.11.2018

Maribor

50.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:24,22

254

14.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

1:25,02

247

04.11.2018

Celje

52.  

MALKOV Andrei

2004

OL

1:25,82

240

22.12.2018

Ljubljana

53.  

SKODLAR Anže

2004

TK

1:27,26

228

18.11.2018

Kranj

54.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

1:28,83

216

18.11.2018

Kranj

55.  

JANČAR Domen

2003

IL

1:30,30

206

22.12.2018

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

55

2003.52

1:10,02

441



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.