Back    Home

Lestvice *
2018/2019, kadeti, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 06.07.2020, 05:05:59

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:52,95

695

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

2.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:53,47

675

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

3.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:54,32

644

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

4.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:54,84

625

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

5.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:54,89

624

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

6.  

JEREB Maks

2003

NC

0:55,07

618

23.07.2019

Baku

(kadeti+absolutno)

7.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:55,18

614

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

8.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:55,30

610

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:55,35

608

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

10.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

TK

0:55,56

601

14.07.2019

Radovljica

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:55,82

593

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

VERČ Peter

2004

IL

0:55,82

593

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

13.  

RIJAVEC Miha

2003

KKR

0:55,99

588

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

14.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

KKR

0:56,03

586

10.03.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

15.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:56,29

578

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

16.  

TURK Matic

2004

BP

0:56,31

578

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

17.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:56,62

568

23.12.2018

Maribor

(kadeti+absolutno)

18.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:56,93

559

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti+absolutno)

19.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:57,07

555

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

20.  

PERC Anže

2003

VV

0:57,15

553

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:57,28

549

14.07.2019

Radovljica

(kadeti+absolutno)

22.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:57,51

542

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

23.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:57,87

532

23.12.2018

Maribor

(kadeti+absolutno)

24.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:57,96

530

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

25.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:58,19

523

23.12.2018

Maribor

(kadeti+absolutno)

26.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:58,57

513

01.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

27.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:58,59

513

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

28.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:58,64

511

16.02.2019

Reka/Rijeka

(kadeti+absolutno)

29.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:58,74

509

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

30.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:58,82

507

02.08.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:58,91

504

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

32.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:58,93

504

19.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

33.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:59,00

502

12.01.2019

Kranj

(kadeti)

34.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:59,02

502

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

35.  

* KELAIDIS Luka

2003

FR

0:59,13

499

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

36.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:59,29

495

10.03.2019

Kranj

(kadeti)

37.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:59,30

495

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

38.  

STELE Gašper

2004

KA

0:59,52

489

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

39.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:59,56

488

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

40.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:59,73

484

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

LUSKAR Alen

2003

PC

1:00,04

476

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

42.  

MAJCEN Patrik

2003

SDD

1:00,09

475

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

43.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:00,24

472

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

44.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:00,34

469

13.04.2019

Banja Luka

(kadeti)

45.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:00,57

464

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

46.  

MOČNIK Jakob

2003

CK

1:00,68

462

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

47.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:00,83

458

23.03.2019

Ljubljana

(kadeti)

48.  

OCVIRK Nik

2003

PC

1:00,85

458

01.06.2019

Trbovlje

(kadeti)

49.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:01,09

452

29.06.2019

Kamnik

(kadeti)

50.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:01,17

451

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:01,45

444

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

52.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:01,52

443

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

53.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:01,55

442

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

54.  

SNOJ Jaka

2004

IL

1:01,56

442

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

55.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:01,60

441

19.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

56.  

LEMPL Marko

2003

BM

1:02,05

432

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

57.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:02,08

431

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti)

58.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

1:02,12

430

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(kadeti)

59.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:02,18

429

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

60.  

KAC Tim

2003

LL

1:02,21

428

19.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

1:02,36

425

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(kadeti)

62.  

KLEMENC Matic

2003

LL

1:02,54

422

23.12.2018

Maribor

(kadeti)

63.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:03,05

411

19.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

64.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:03,11

410

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

65.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:03,16

409

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

66.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:03,31

406

13.04.2019

Maribor

(kadeti)

67.  

BAJEC David

2003

PKA

1:03,34

406

10.03.2019

Kranj

(kadeti)

68.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:03,39

405

13.04.2019

Maribor

(kadeti)

69.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:03,40

405

02.08.2019

Kranj

(kadeti)

70.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:03,41

404

01.08.2019

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:03,46

403

06.07.2019

Koper

(kadeti)

72.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:03,74

398

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

73.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:03,98

394

11.07.2019

Ufa

(kadeti)

74.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

1:04,38

386

14.07.2019

Radovljica

(kadeti)

75.  

BRATUN Lovro

2004

RL

1:04,62

382

11.05.2019

Ljubljana

(kadeti)

76.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:04,92

377

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(kadeti)

77.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:05,31

370

14.07.2019

Radovljica

78.  

ROTER Matic

2004

TK

1:05,39

369

14.07.2019

Radovljica

79.  

MUŽINA Nik

2004

KK

1:05,43

368

06.07.2019

Koper

80.  

PEČAR Matic

2003

BM

1:05,77

362

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

VOVK Tian

2003

RL

1:05,99

359

02.06.2019

Dunaj/Vienna

82.  

SHCHAVROVSKIJ Fedja

2003

NG

1:06,64

348

19.05.2019

Ljubljana

83.  

SOUFI Ali

2003

BM

1:07,01

343

24.03.2019

Žilina

84.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:07,39

337

13.04.2019

Maribor

85.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:07,82

330

13.04.2019

Maribor

86.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

1:09,20

311

19.05.2019

Ljubljana

87.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

1:10,37

296

23.12.2018

Maribor

88.  

PRINCIP Luka

2003

BM

1:12,01

276

26.05.2019

Ravne na Koroškem

89.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:12,03

276

13.04.2019

Maribor

90.  

VUNIČ Alan

2004

BM

1:12,41

271

26.05.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MALKOV Andrei

2004

OL

1:19,63

204

13.04.2019

Maribor

92.  

KALUŽA Jurij

2004

AQ

1:19,87

202

23.03.2019

Ljubljana

93.  

KAVRE Jani

2004

KK

1:21,44

191

17.03.2019

Koper

94.  

HORVAT Jan

2003

ZR

1:25,98

162

13.04.2019

Maribor

95.  

POTOČAN Vid

2004

KA

1:34,81

121

22.05.2019

Kamnik

96.  

PEVEC Domen

2004

KA

1:37,93

109

22.05.2019

Kamnik


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

96

2003.52

1:02,48

423



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.