Back    Home

Lestvice *
2019/2020, kadeti, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:40:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:57,48

680

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

2.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:58,59

642

10.11.2019

Zagreb

(kadeti+absolutno)

3.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:00,02

597

10.11.2019

Zagreb

(kadeti+absolutno)

4.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:00,28

589

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

5.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:01,35

559

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

6.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:02,24

535

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

7.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:02,33

533

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

8.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:02,34

533

23.11.2019

Kranj

(kadeti+absolutno)

9.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:02,73

523

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

10.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:02,97

517

09.11.2019

Celje

(kadeti+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:03,12

513

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti+absolutno)

12.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

1:03,52

504

10.11.2019

Zagreb

(kadeti)

13.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:03,66

500

07.12.2019

Ljubljana

(kadeti)

14.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:03,95

494

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

15.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:04,30

486

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

16.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:04,44

482

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

17.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:04,47

482

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

18.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:04,59

479

09.11.2019

Celje

(kadeti)

19.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:04,77

475

07.12.2019

Ljubljana

(kadeti)

20.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:05,32

463

02.02.2020

Trst/Trieste

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:05,58

458

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

22.  

STELE Gašper

2004

KA

1:06,32

443

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

23.  

ILAR Nal

2005

LL

1:06,82

433

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

24.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:07,15

426

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

25.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:07,40

422

04.01.2020

Velenje

(kadeti)

 

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:07,40

422

12.10.2019

Kranj

(kadeti)

27.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:07,47

420

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

28.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:07,52

419

20.10.2019

Hallein

(kadeti)

29.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:07,61

418

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

30.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:07,71

416

11.12.2019

Kranj

(kadeti)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

1:07,95

411

23.11.2019

Kranj

(kadeti)

32.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:08,19

407

09.11.2019

Celje

(kadeti)

33.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:08,71

398

23.11.2019

Kranj

(kadeti)

34.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:09,34

387

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

35.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:09,40

386

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

36.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:09,85

379

07.12.2019

Ljubljana

(kadeti)

37.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:10,55

368

26.01.2020

Ljubljana

(kadeti)

38.  

KOS David

2005

PDM

1:10,81

364

21.12.2019

Čakovec

(kadeti)

39.  

ROTER Matic

2004

TK

1:10,94

362

11.12.2019

Kranj

(kadeti)

40.  

SLANA Bor

2005

LL

1:12,01

346

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:12,90

333

23.11.2019

Kranj

42.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

1:13,36

327

11.12.2019

Kranj

43.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:13,75

322

21.12.2019

Ljubljana

44.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:13,96

319

11.12.2019

Kranj

45.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:14,12

317

21.12.2019

Ljubljana

46.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:14,65

310

11.12.2019

Kranj

47.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

1:17,34

279

23.11.2019

Kranj

48.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:17,39

279

10.11.2019

Zagreb

49.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:19,36

258

07.12.2019

Ljubljana

50.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:19,63

256

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

JAKOPIN Han

2005

KA

1:49,95

97

11.12.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

51

2004.49

1:08,38

404



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.