Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:16:11

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:31,91

495

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:32,16

483

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:33,77

418

08.02.2020

Kranj

(dečki)

4.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:33,89

413

08.02.2020

Kranj

(dečki)

5.  

LIU Yisi

2006

OL

0:34,06

407

08.02.2020

Kranj

(dečki)

6.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:34,19

402

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

7.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:34,68

385

12.01.2020

Celje

(dečki)

8.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:35,14

371

12.01.2020

Celje

(dečki)

9.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:35,49

360

08.02.2020

Kranj

(dečki)

10.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:35,57

357

02.11.2019

Zrenjanin

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:35,63

355

12.01.2020

Celje

(dečki)

12.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:35,73

352

08.02.2020

Kranj

(dečki)

13.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:36,07

343

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

14.  

TURK Mitja

2006

RR

0:36,15

340

08.02.2020

Kranj

(dečki)

15.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:36,23

338

08.02.2020

Kranj

(dečki)

16.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:36,24

338

16.11.2019

Velenje

(dečki)

17.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:36,29

336

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

18.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:36,33

335

08.02.2020

Kranj

(dečki)

19.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:36,37

334

09.11.2019

Celje

(dečki)

20.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:36,41

333

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KEREC Odon

2006

IL

0:36,42

333

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

22.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:36,43

332

11.12.2019

Kranj

(dečki)

23.  

VASLE Tim

2006

NC

0:36,58

328

12.01.2020

Celje

(dečki)

24.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:36,61

328

11.12.2019

Kranj

(dečki)

25.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:36,63

327

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

26.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:36,74

324

08.02.2020

Kranj

(dečki)

27.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:36,92

319

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

28.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:36,93

319

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

29.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:37,05

316

12.01.2020

Celje

(dečki)

30.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:37,96

294

16.11.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:38,25

287

12.01.2020

Celje

(dečki)

32.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:38,26

287

08.02.2020

Kranj

(dečki)

33.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:38,27

287

08.02.2020

Kranj

(dečki)

34.  

PUC Jakob

2006

IL

0:38,56

280

08.02.2020

Kranj

(dečki)

35.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:38,68

278

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

36.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:38,70

277

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

37.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:38,74

276

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

38.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:38,82

275

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

39.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:39,00

271

12.01.2020

Celje

(dečki)

40.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:39,09

269

13.11.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:39,41

263

12.01.2020

Celje

(dečki)

42.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:39,48

261

16.11.2019

Velenje

(dečki)

43.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:39,51

261

08.02.2020

Kranj

(dečki)

44.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:39,54

260

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

45.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:39,60

259

16.11.2019

Velenje

(dečki)

46.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:39,62

258

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

47.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:39,64

258

08.02.2020

Kranj

(dečki)

48.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:39,69

257

12.01.2020

Celje

(dečki)

49.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:39,72

256

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

50.  

JELOVŠEK Jane

2007

RL

0:39,78

255

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:39,78

255

08.02.2020

Kranj

(dečki)

52.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:39,93

252

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

53.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:40,41

243

12.01.2020

Celje

(dečki)

54.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:40,44

243

08.02.2020

Kranj

(dečki)

55.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:40,49

242

19.10.2019

Hallein

(dečki)

56.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:40,60

240

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

57.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:40,62

240

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

58.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:40,67

239

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

59.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:40,70

238

12.01.2020

Celje

(dečki)

60.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:40,80

237

12.01.2020

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:40,88

235

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

62.  

ILAR Lun

2007

LL

0:40,94

234

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

63.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:41,13

231

12.01.2020

Celje

(dečki)

64.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:41,54

224

16.11.2019

Velenje

(dečki)

65.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:41,90

218

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

66.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:41,94

218

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

67.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:42,16

214

16.11.2019

Velenje

(dečki)

68.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:42,28

212

19.10.2019

Hallein

(dečki)

69.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:42,40

211

12.01.2020

Celje

70.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:42,54

209

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:42,93

203

16.11.2019

Velenje

 

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:42,93

203

12.01.2020

Celje

73.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:42,98

202

12.01.2020

Celje

74.  

POGAČ Urban

2006

AQ

0:43,14

200

07.12.2019

Ljubljana

75.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:43,38

197

12.01.2020

Celje

76.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:43,71

192

12.01.2020

Celje

77.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:43,89

190

21.12.2019

Čakovec

78.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:43,94

189

09.11.2019

Celje

 

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:43,94

189

21.12.2019

Čakovec

80.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

0:43,96

189

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:43,98

189

19.01.2020

Zagreb

82.  

KIKER Jan

2007

PC

0:44,26

185

12.01.2020

Celje

83.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:44,49

182

12.01.2020

Celje

84.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:44,68

180

12.01.2020

Celje

85.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:44,82

178

16.11.2019

Velenje

86.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:45,00

176

13.12.2019

Ljubljana

87.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:45,04

176

16.11.2019

Velenje

88.  

ZELENC Tadej

2007

CER

0:45,27

173

20.10.2019

Cerkno

89.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:45,52

170

07.12.2019

Ljubljana

90.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:45,58

170

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:45,59

169

07.12.2019

Ljubljana

92.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:45,68

168

12.01.2020

Celje

93.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:45,91

166

23.11.2019

Kranj

94.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:45,92

166

23.11.2019

Kranj

95.  

SEVER Marko

2007

LL

0:45,94

166

07.12.2019

Ljubljana

96.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:46,09

164

12.01.2020

Celje

97.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

0:46,12

164

12.01.2020

Celje

98.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:46,16

163

07.12.2019

Ljubljana

99.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:46,27

162

07.12.2019

Ljubljana

100.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:46,36

161

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:46,38

161

13.11.2019

Kranj

102.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:46,91

155

09.11.2019

Celje

103.  

VILER Val

2007

KK

0:46,97

155

05.10.2019

Pulj/Pula

104.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:47,79

147

07.12.2019

Ljubljana

105.  

VODNIK Maj

2006

SDD

0:48,47

141

13.12.2019

Ljubljana

106.  

MEDJUGORAC Lovro

2006

OL

0:48,56

140

07.12.2019

Ljubljana

107.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:48,99

136

12.01.2020

Celje

108.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:49,16

135

16.11.2019

Velenje

109.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:49,38

133

16.11.2019

Velenje

110.  

GROBELNIK Tilen

2006

PC

0:50,02

128

09.11.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ČAGALJ Rok

2006

KK

0:50,34

126

07.12.2019

Ljubljana

112.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:50,41

125

07.12.2019

Ljubljana

113.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:50,83

122

13.12.2019

Ljubljana

114.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:50,94

121

13.12.2019

Ljubljana

115.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:51,00

121

13.12.2019

Ljubljana

116.  

SABALIČ Ivano

2007

RAD

0:51,28

119

13.11.2019

Kranj

117.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:51,84

115

16.11.2019

Velenje

118.  

URBANČIČ Mai

2007

AQ

0:51,96

114

07.12.2019

Ljubljana

119.  

BOHAK Tadej

2006

RAD

0:52,38

112

13.11.2019

Kranj

120.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

0:52,58

110

21.12.2019

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:52,63

110

12.01.2020

Celje

122.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

0:53,31

106

13.11.2019

Kranj

123.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:53,36

105

07.12.2019

Ljubljana

124.  

VUGA Peter

2006

SDD

0:53,89

102

13.12.2019

Ljubljana

125.  

SKOK Bor

2007

TK

0:54,13

101

11.12.2019

Kranj

126.  

BUNČIČ Oskar

2007

KA

0:59,03

78

08.01.2020

Kranj

127.  

KRISTAN Maks

2007

KA

1:00,51

72

08.01.2020

Kranj

128.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

1:02,45

66

13.11.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

128

2006.5

0:42,68

207



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.