Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:41:43

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:31,70

505

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:33,23

438

08.12.2018

Ljubljana

(dečki+absolutno)

3.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:33,80

416

02.02.2019

Maribor

(dečki)

4.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:34,32

398

02.02.2019

Maribor

(dečki)

5.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:34,39

395

02.02.2019

Maribor

(dečki)

6.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:34,56

389

02.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:34,78

382

02.02.2019

Maribor

(dečki)

8.  

LIU Yisi

2006

OL

0:34,95

377

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

9.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:35,13

371

06.04.2019

Velenje

(dečki)

10.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:35,24

367

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:35,27

366

06.04.2019

Velenje

(dečki)

12.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:35,50

359

02.02.2019

Maribor

(dečki)

13.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:35,95

346

16.02.2019

Herceg Novi

(dečki)

14.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:36,14

341

02.02.2019

Maribor

(dečki)

15.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:36,23

338

10.11.2018

Kranj

(dečki)

16.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:36,24

338

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

17.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:36,37

334

02.02.2019

Maribor

(dečki)

18.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:36,50

331

02.02.2019

Maribor

(dečki)

19.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:36,57

329

06.04.2019

Velenje

(dečki)

20.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:36,64

327

10.11.2018

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:36,79

323

06.04.2019

Velenje

(dečki)

22.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:36,84

321

06.04.2019

Velenje

(dečki)

23.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:37,00

317

06.04.2019

Velenje

(dečki)

24.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:37,39

307

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

25.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:37,44

306

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

26.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:37,70

300

10.11.2018

Kranj

(dečki)

27.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:37,89

295

10.11.2018

Kranj

(dečki)

28.  

KEREC Odon

2006

IL

0:37,94

294

02.02.2019

Maribor

(dečki)

29.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:37,97

294

02.02.2019

Maribor

(dečki)

30.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:38,01

293

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:38,13

290

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

32.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:38,23

288

06.04.2019

Velenje

(dečki)

33.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:38,33

285

16.02.2019

Herceg Novi

(dečki)

34.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:38,59

280

10.11.2018

Kranj

(dečki)

35.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:38,62

279

02.02.2019

Maribor

(dečki)

36.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:38,73

277

06.04.2019

Velenje

(dečki)

37.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:38,82

275

02.02.2019

Maribor

(dečki)

38.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:38,86

274

02.02.2019

Maribor

(dečki)

39.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:39,30

265

10.11.2018

Kranj

(dečki)

40.  

VASLE Tim

2006

NC

0:39,57

259

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:39,61

259

01.12.2018

Sarajevo

(dečki)

42.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:39,76

256

06.04.2019

Velenje

(dečki)

43.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:39,85

254

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

44.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:39,86

254

10.11.2018

Kranj

(dečki)

45.  

SLANA Bor

2005

LL

0:40,19

247

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

46.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:40,20

247

10.11.2018

Kranj

(dečki)

47.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:40,39

244

06.04.2019

Velenje

(dečki)

48.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:40,40

244

17.11.2018

Louvain-la-Neuve

(dečki)

49.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:40,54

241

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

50.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:40,57

241

10.11.2018

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:40,70

238

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

52.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:40,85

236

12.12.2018

Kranj

(dečki)

53.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:40,89

235

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

54.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:40,91

235

24.11.2018

Banja Luka

(dečki)

55.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:41,23

229

10.11.2018

Kranj

(dečki)

56.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:41,26

229

06.04.2019

Velenje

(dečki)

57.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:41,38

227

15.12.2018

Čakovec

(dečki)

58.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:41,49

225

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

59.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:41,58

223

10.11.2018

Kranj

(dečki)

60.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:41,64

222

06.04.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

TURK Mitja

2006

RR

0:41,88

219

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

62.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:41,97

217

10.11.2018

Kranj

(dečki)

63.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:42,48

210

22.12.2018

Ljubljana

64.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:42,55

208

21.10.2018

Velenje

65.  

VIHER Vid

2005

BM

0:42,64

207

08.12.2018

Ljubljana

66.  

EGART Luka

2005

TK

0:42,68

207

10.11.2018

Kranj

 

OSETIČ Miha

2005

CK

0:42,68

207

10.11.2018

Kranj

68.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:42,73

206

06.04.2019

Velenje

69.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:42,75

206

08.12.2018

Ljubljana

70.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:42,76

205

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:42,87

204

22.12.2018

Ljubljana

72.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:42,99

202

12.12.2018

Kranj

73.  

PUC Jakob

2006

IL

0:43,10

201

08.12.2018

Ljubljana

74.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:43,14

200

27.10.2018

Ljubljana

75.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:43,16

200

01.12.2018

Sarajevo

76.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:43,41

196

08.12.2018

Ljubljana

77.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:43,69

193

06.04.2019

Velenje

78.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:43,81

191

10.11.2018

Kranj

79.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:43,85

190

08.12.2018

Ljubljana

80.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:44,19

186

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:44,20

186

08.12.2018

Ljubljana

82.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:44,33

184

10.11.2018

Kranj

83.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:44,43

183

10.11.2018

Kranj

84.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

0:44,50

182

08.12.2018

Ljubljana

85.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:44,60

181

10.11.2018

Kranj

86.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:45,29

173

01.12.2018

Sarajevo

87.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:45,39

172

10.11.2018

Kranj

88.  

ZAJC Svit

2005

LL

0:45,73

168

08.12.2018

Ljubljana

89.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:45,84

167

06.04.2019

Velenje

90.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:45,97

165

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:46,01

165

08.12.2018

Ljubljana

92.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:46,28

162

08.12.2018

Ljubljana

93.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:46,41

161

06.04.2019

Velenje

94.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:46,60

159

22.12.2018

Ljubljana

95.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:46,82

156

10.11.2018

Kranj

96.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:46,83

156

10.11.2018

Kranj

97.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:47,02

154

10.11.2018

Kranj

98.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:47,45

150

08.12.2018

Ljubljana

99.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:47,64

148

08.12.2018

Ljubljana

100.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:47,87

146

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:48,31

142

06.04.2019

Velenje

 

POGAČ Urban

2006

AQ

0:48,31

142

10.11.2018

Kranj

103.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

0:48,33

142

08.12.2018

Ljubljana

104.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:48,46

141

10.11.2018

Kranj

105.  

SLAPAR Tom

2006

AQ

0:48,59

140

08.12.2018

Ljubljana

106.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:48,79

138

17.10.2018

Kranj

107.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:48,89

137

08.12.2018

Ljubljana

108.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:48,90

137

21.10.2018

Velenje

109.  

CINK Lovrenc

2005

KK

0:49,13

135

10.11.2018

Kranj

110.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:49,15

135

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:49,48

132

27.10.2018

Ljubljana

112.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:49,50

132

10.11.2018

Kranj

113.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:50,17

127

27.10.2018

Ljubljana

114.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:50,56

124

10.11.2018

Kranj

115.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:51,16

120

10.11.2018

Kranj

116.  

KREVH David

2006

PDM

0:51,35

118

08.12.2018

Ljubljana

117.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:52,04

114

06.04.2019

Velenje

118.  

CEGNAR Svit

2005

TK

0:52,65

110

17.10.2018

Kranj

119.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

0:52,69

110

21.10.2018

Velenje

120.  

LAZNIK Bor

2006

NC

0:52,82

109

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:53,12

107

10.11.2018

Kranj

122.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:53,13

107

06.04.2019

Velenje

123.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

0:53,42

105

10.11.2018

Kranj

124.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:53,54

104

10.11.2018

Kranj

125.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:53,63

104

10.11.2018

Kranj

126.  

JOSLYN Illia

2005

SDD

0:53,66

104

08.12.2018

Ljubljana

127.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:53,75

103

27.10.2018

Ljubljana

128.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:58,27

81

08.12.2018

Ljubljana

129.  

JELENKO Jakob

2006

CK

0:59,10

77

15.12.2018

Čakovec


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

129

2005.57

0:43,01

202



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.