Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 10:03:13

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:32,22

522

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:33,88

449

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

3.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:34,05

442

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

4.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:34,13

439

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

5.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:34,23

435

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

6.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:34,48

426

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

7.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:34,57

422

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

8.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:34,78

415

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

9.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:34,92

410

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

10.  

LIU Yisi

2006

OL

0:35,09

404

23.03.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:35,62

386

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

12.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:35,69

384

17.03.2019

Koper

(dečki)

13.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:35,82

380

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

14.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:35,92

377

06.07.2019

Koper

(dečki)

15.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:35,97

375

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

16.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:36,37

363

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

17.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:36,39

362

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

18.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:36,64

355

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

19.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:36,89

348

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

20.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:36,90

347

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:37,04

343

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

22.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:37,29

337

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

23.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:37,33

335

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

24.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:37,48

331

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

25.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:37,85

322

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

26.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:37,93

320

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

27.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:37,98

318

18.04.2019

Maribor

(dečki)

28.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:38,09

316

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

29.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:38,23

312

18.04.2019

Maribor

(dečki)

30.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:38,30

311

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KEREC Odon

2006

IL

0:38,37

309

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

32.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:38,43

307

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

33.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:38,54

305

02.03.2019

Eindhoven

(dečki)

34.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:38,70

301

09.03.2019

Kranj

(dečki)

35.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:39,00

294

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

36.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:39,29

288

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

37.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:39,32

287

23.03.2019

Ljubljana

(dečki)

38.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:39,46

284

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

39.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:39,53

282

18.04.2019

Maribor

(dečki)

40.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:39,82

276

12.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VIHER Vid

2005

BM

0:39,86

275

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

42.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:39,99

273

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

43.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:40,17

269

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

44.  

SLANA Bor

2005

LL

0:40,48

263

22.05.2019

Kamnik

(dečki)

45.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:40,54

262

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

46.  

TURK Mitja

2006

RR

0:40,68

259

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

47.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:40,69

259

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

48.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:40,77

257

01.06.2019

Ljubljana

(dečki)

49.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:40,88

255

13.07.2019

Radovljica

(dečki)

50.  

VASLE Tim

2006

NC

0:40,97

254

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:40,98

253

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

52.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:41,01

253

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

53.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:41,15

250

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

54.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:41,22

249

06.07.2019

Koper

(dečki)

55.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:41,25

248

02.03.2019

Eindhoven

(dečki)

56.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:41,29

248

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

57.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:41,68

241

18.04.2019

Maribor

(dečki)

58.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:41,70

240

01.06.2019

Trbovlje

(dečki)

59.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:41,74

240

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

60.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:41,75

240

01.06.2019

Trbovlje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:41,76

239

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

62.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:41,79

239

13.04.2019

Maribor

(dečki)

63.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:41,92

237

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

64.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:42,01

235

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

65.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:42,20

232

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:42,20

232

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

67.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:42,39

229

01.06.2019

Ravne na Koroškem

68.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:42,40

229

25.05.2019

Radovljica

69.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

0:42,43

228

06.07.2019

Koper

70.  

PUC Jakob

2006

IL

0:42,51

227

16.06.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:42,66

225

08.06.2019

Brestanica

72.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:42,97

220

01.06.2019

Ljubljana

73.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:43,11

218

18.04.2019

Maribor

74.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:43,16

217

01.06.2019

Ljubljana

75.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

0:43,29

215

01.06.2019

Trbovlje

76.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:43,45

213

13.04.2019

Maribor

77.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:43,60

210

01.06.2019

Ravne na Koroškem

78.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:43,76

208

06.07.2019

Koper

79.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:43,89

206

01.06.2019

Ravne na Koroškem

80.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:43,93

206

01.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:44,23

201

01.06.2019

Ravne na Koroškem

82.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:44,26

201

08.06.2019

Brestanica

83.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:44,35

200

13.04.2019

Maribor

84.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:44,64

196

01.06.2019

Ravne na Koroškem

85.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:44,81

194

06.07.2019

Koper

86.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:45,10

190

01.06.2019

Ravne na Koroškem

87.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:45,18

189

08.06.2019

Brestanica

88.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:45,36

187

01.06.2019

Ravne na Koroškem

89.  

TRAVNIKAR Matic

2005

KA

0:45,42

186

22.05.2019

Kamnik

90.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:45,66

183

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:45,85

181

18.04.2019

Maribor

92.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

0:45,86

181

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

93.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:46,43

174

01.06.2019

Ravne na Koroškem

94.  

UDOVČIĆ Peter

2005

RL

0:46,48

174

01.06.2019

Ljubljana

95.  

KREVH David

2006

PDM

0:47,07

167

13.04.2019

Maribor

96.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:47,11

167

23.03.2019

Ljubljana

97.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

0:47,42

163

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

98.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:47,74

160

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

99.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:47,85

159

13.04.2019

Maribor

100.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:47,87

159

01.06.2019

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:47,97

158

13.04.2019

Maribor

102.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:48,03

157

29.06.2019

Kamnik

103.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:48,62

152

25.05.2019

Radovljica

104.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

0:48,76

150

13.04.2019

Maribor

105.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:48,82

150

13.04.2019

Maribor

106.  

HABJANEC Aljaž

2005

TP

0:48,96

148

18.05.2019

Ptuj

107.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:49,04

148

13.04.2019

Maribor

108.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:49,05

148

13.04.2019

Maribor

109.  

LAKETA Aleksander

2005

PKA

0:49,18

146

17.03.2019

Koper

110.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:49,30

145

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

BILE Blaž

2006

RAD

0:50,74

133

12.01.2019

Kranj

112.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:50,94

132

01.06.2019

Ravne na Koroškem

113.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

0:51,05

131

18.04.2019

Maribor

114.  

KOPČIČ Žan

2005

BM

0:51,34

129

18.04.2019

Maribor

115.  

MOHORIČ Simon

2006

TP

0:51,50

127

18.05.2019

Ptuj

116.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:52,26

122

18.04.2019

Maribor

117.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

0:52,58

120

23.03.2019

Ljubljana

118.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:52,78

118

29.06.2019

Kamnik

119.  

MERKLIN Samo

2005

KA

0:52,91

117

22.05.2019

Kamnik

120.  

TURK PINTAR Tit

2005

KA

0:53,05

117

22.05.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:54,99

105

23.03.2019

Ljubljana

122.  

KOKOL Vid

2006

TP

0:55,49

102

18.05.2019

Ptuj

123.  

LOVŠIN Gal

2006

BM

1:00,86

77

18.04.2019

Maribor

124.  

GAVEZ Anže

2005

TP

1:04,33

65

18.05.2019

Ptuj

125.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:06,36

59

11.11.2018

Koper

126.  

ZEMLJARIČ Lan

2006

TP

1:15,30

40

18.05.2019

Ptuj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

126

2005.58

0:43,25

216



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.