Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:51:46

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:25,32

512

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:25,57

497

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

LIU Yisi

2006

OL

0:25,84

481

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

4.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:25,95

475

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

5.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:26,04

470

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

6.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:26,81

431

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

7.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:26,93

425

08.02.2020

Kranj

(dečki)

8.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:27,03

421

08.02.2020

Kranj

(dečki)

9.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:27,17

414

08.02.2020

Kranj

(dečki)

10.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:27,37

405

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:27,45

402

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

12.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:27,55

397

18.01.2020

Kranj

(dečki)

13.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:27,56

397

09.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:27,80

387

08.02.2020

Kranj

(dečki)

15.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:27,81

386

18.01.2020

Kranj

(dečki)

16.  

VASLE Tim

2006

NC

0:27,83

385

08.02.2020

Kranj

(dečki)

17.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:27,96

380

08.02.2020

Kranj

(dečki)

18.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:27,98

379

08.02.2020

Kranj

(dečki)

19.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:28,07

376

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:28,07

376

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:28,09

375

08.02.2020

Kranj

(dečki)

22.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:28,11

374

08.02.2020

Kranj

(dečki)

23.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:28,12

374

09.02.2020

Kranj

(dečki)

24.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:28,23

369

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

25.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:28,26

368

23.11.2019

Kranj

(dečki)

26.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:28,47

360

08.02.2020

Kranj

(dečki)

27.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:28,75

349

23.11.2019

Kranj

(dečki)

28.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:28,79

348

08.02.2020

Kranj

(dečki)

29.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:28,81

347

08.02.2020

Kranj

(dečki)

30.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:28,82

347

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:28,95

342

11.12.2019

Kranj

(dečki)

32.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:28,99

341

08.02.2020

Kranj

(dečki)

33.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:29,04

339

08.02.2020

Kranj

(dečki)

34.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:29,09

337

08.02.2020

Kranj

(dečki)

35.  

FINK Amadej

2007

KK

0:29,10

337

08.02.2020

Kranj

(dečki)

36.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:29,11

337

08.02.2020

Kranj

(dečki)

37.  

TURK Mitja

2006

RR

0:29,18

334

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:29,18

334

09.11.2019

Celje

(dečki)

39.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:29,26

331

09.02.2020

Kranj

(dečki)

40.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:29,28

331

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:29,30

330

04.01.2020

Velenje

(dečki)

42.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:29,34

329

08.02.2020

Kranj

(dečki)

43.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:29,37

328

08.02.2020

Kranj

(dečki)

44.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:29,39

327

30.11.2019

Maribor

(dečki)

45.  

ILAR Lun

2007

LL

0:29,59

320

09.02.2020

Kranj

(dečki)

46.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:29,67

318

04.01.2020

Velenje

(dečki)

47.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:29,72

316

09.02.2020

Kranj

(dečki)

48.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:29,73

316

08.02.2020

Kranj

(dečki)

49.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:29,74

316

08.02.2020

Kranj

(dečki)

50.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:29,77

315

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:29,86

312

09.02.2020

Kranj

(dečki)

52.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:29,88

311

08.02.2020

Kranj

(dečki)

53.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:29,91

310

08.02.2020

Kranj

(dečki)

54.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:29,93

310

13.11.2019

Kranj

(dečki)

55.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:29,98

308

08.02.2020

Kranj

(dečki)

56.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:30,02

307

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

57.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:30,03

307

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

58.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:30,10

304

04.01.2020

Velenje

(dečki)

59.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:30,16

303

08.02.2020

Kranj

(dečki)

60.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:30,25

300

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:30,29

299

08.02.2020

Kranj

(dečki)

62.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:30,34

297

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

63.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:30,42

295

18.01.2020

Kranj

(dečki)

64.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:30,48

293

08.02.2020

Kranj

(dečki)

65.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:30,50

293

08.02.2020

Kranj

(dečki)

66.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:30,51

292

08.02.2020

Kranj

(dečki)

67.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:30,52

292

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

68.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:30,53

292

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:30,53

292

08.02.2020

Kranj

(dečki)

70.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:30,65

288

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:30,69

287

01.12.2019

Koper

(dečki)

72.  

KEREC Odon

2006

IL

0:30,72

286

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

73.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:30,79

284

08.02.2020

Kranj

(dečki)

74.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:30,84

283

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

 

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:30,84

283

08.02.2020

Kranj

(dečki)

76.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:30,94

280

30.11.2019

Maribor

(dečki)

77.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:30,99

279

08.02.2020

Kranj

(dečki)

78.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:31,00

279

08.02.2020

Kranj

(dečki)

79.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:31,06

277

08.02.2020

Kranj

(dečki)

80.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:31,17

274

09.11.2019

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:31,21

273

08.02.2020

Kranj

(dečki)

82.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:31,23

273

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

MAROLT Matija

2006

CK

0:31,23

273

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

84.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:31,28

271

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

85.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:31,35

269

08.02.2020

Kranj

(dečki)

86.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:31,40

268

08.02.2020

Kranj

(dečki)

87.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:31,44

267

08.02.2020

Kranj

(dečki)

88.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:31,47

266

08.02.2020

Kranj

(dečki)

89.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:31,67

261

08.01.2020

Kranj

(dečki)

90.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:31,70

261

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:31,81

258

08.02.2020

Kranj

(dečki)

92.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:31,86

257

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:31,86

257

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

94.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:31,93

255

08.02.2020

Kranj

(dečki)

95.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:31,96

254

08.02.2020

Kranj

(dečki)

96.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:31,97

254

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

97.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:32,13

250

11.12.2019

Kranj

(dečki)

98.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:32,28

247

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

99.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:32,29

247

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

100.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:32,42

244

23.11.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:32,43

243

04.01.2020

Velenje

(dečki)

102.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:32,59

240

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

103.  

PUC Jakob

2006

IL

0:32,71

237

07.12.2019

Ljubljana

104.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:32,73

237

13.12.2019

Ljubljana

105.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:32,78

236

24.01.2020

Ljubljana

106.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:32,87

234

23.11.2019

Kranj

107.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:32,89

233

04.01.2020

Velenje

108.  

KIKER Jan

2007

PC

0:33,01

231

30.11.2019

Maribor

 

RESNIK Florijan

2006

CK

0:33,01

231

26.10.2019

Ljubljana

110.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:33,21

227

24.01.2020

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KREVH David

2006

PDM

0:33,55

220

30.11.2019

Maribor

112.  

SEVER Marko

2007

LL

0:33,96

212

07.12.2019

Ljubljana

113.  

PLAVEC Gašper

2007

TP

0:33,97

212

21.12.2019

Čakovec

114.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:33,98

211

26.10.2019

Ljubljana

115.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:34,22

207

19.01.2020

Zagreb

116.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:34,26

206

19.01.2020

Zagreb

117.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:34,33

205

12.10.2019

Kranj

118.  

VILER Val

2007

KK

0:34,46

203

05.10.2019

Pulj/Pula

119.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:34,47

203

11.12.2019

Kranj

120.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

0:34,65

199

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

0:34,71

198

11.12.2019

Kranj

122.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:34,75

198

01.12.2019

Koper

123.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:35,11

192

07.12.2019

Ljubljana

124.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:35,17

191

07.12.2019

Ljubljana

125.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:35,19

190

26.10.2019

Ljubljana

126.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:35,23

190

07.12.2019

Ljubljana

127.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:35,38

187

11.12.2019

Kranj

128.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:35,44

186

04.01.2020

Velenje

129.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:35,52

185

04.01.2020

Velenje

130.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:35,58

184

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:35,61

184

26.10.2019

Ljubljana

132.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:35,81

181

26.10.2019

Ljubljana

133.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:35,88

180

21.12.2019

Čakovec

134.  

JELOVŠEK Jane

2007

RL

0:35,91

179

26.10.2019

Ljubljana

135.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:36,17

175

04.01.2020

Velenje

136.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

0:36,72

167

26.10.2019

Ljubljana

137.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:36,74

167

07.12.2019

Ljubljana

138.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:36,95

164

04.01.2020

Velenje

139.  

PRISTOV DONČIĆ Mark

2006

RAD

0:37,15

162

11.12.2019

Kranj

140.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:37,23

161

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

GROBELNIK Tilen

2006

PC

0:37,42

158

26.10.2019

Ljubljana

 

SAVCHIK Dementii

2007

PC

0:37,42

158

09.11.2019

Celje

143.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:37,59

156

01.12.2019

Koper

144.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:37,65

155

07.12.2019

Ljubljana

145.  

ZELENC Tadej

2007

CER

0:38,67

143

07.12.2019

Ljubljana

146.  

ČAGALJ Rok

2006

KK

0:38,76

142

07.12.2019

Ljubljana

147.  

POGAČ Urban

2006

AQ

0:39,34

136

26.10.2019

Ljubljana

148.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:39,43

135

26.10.2019

Ljubljana

149.  

VUGA Peter

2006

SDD

0:39,46

135

13.12.2019

Ljubljana

150.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:39,49

135

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

0:39,66

133

19.01.2020

Zagreb

152.  

MEDJUGORAC Lovro

2006

OL

0:39,81

131

07.12.2019

Ljubljana

153.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

0:40,05

129

07.12.2019

Ljubljana

154.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:40,08

129

26.10.2019

Ljubljana

155.  

ZORMAN Matic

2007

TK

0:40,38

126

08.01.2020

Kranj

156.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:41,45

116

13.12.2019

Ljubljana

157.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:42,74

106

07.12.2019

Ljubljana

158.  

BOHAK Tadej

2006

RAD

0:43,89

98

11.12.2019

Kranj

159.  

SKOK Bor

2007

TK

0:43,97

97

11.12.2019

Kranj

160.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

0:44,05

97

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

BUNČIČ Oskar

2007

KA

0:49,47

68

08.01.2020

Kranj

162.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

0:51,52

60

16.10.2019

Kranj

163.  

KRISTAN Maks

2007

KA

0:54,61

51

08.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

163

2006.47

0:32,54

241



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.