Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:04:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:25,68

491

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:26,03

471

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

3.  

LIU Yisi

2006

OL

0:26,47

448

05.01.2019

Celje

(dečki+absolutno)

4.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:26,64

439

05.01.2019

Celje

(dečki+absolutno)

5.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:26,66

438

05.01.2019

Celje

(dečki+absolutno)

6.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:26,99

422

03.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:27,01

422

02.02.2019

Maribor

(dečki)

8.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:27,18

414

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

9.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:27,30

408

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

10.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:27,34

406

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:27,37

405

02.02.2019

Maribor

(dečki)

12.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:27,49

400

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

13.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:27,58

396

02.02.2019

Maribor

(dečki)

14.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:27,66

392

02.02.2019

Maribor

(dečki)

15.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:27,95

380

02.02.2019

Maribor

(dečki)

16.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:27,98

379

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

17.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:28,18

371

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:28,18

371

02.02.2019

Maribor

(dečki)

19.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:28,38

363

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:28,38

363

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:28,57

356

02.02.2019

Maribor

(dečki)

22.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:28,60

355

02.02.2019

Maribor

(dečki)

23.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:28,89

344

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

24.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

0:28,90

344

03.02.2019

Maribor

(dečki)

25.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:28,92

343

02.02.2019

Maribor

(dečki)

26.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:29,02

340

02.02.2019

Maribor

(dečki)

27.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:29,07

338

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:29,07

338

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

29.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:29,11

337

03.02.2019

Maribor

(dečki)

30.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:29,18

334

06.04.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:29,26

331

06.04.2019

Velenje

(dečki)

32.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:29,30

330

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

33.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:29,31

330

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

34.  

ILAR Nal

2005

LL

0:29,44

325

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

35.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:29,49

324

03.02.2019

Maribor

(dečki)

36.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:29,50

323

02.02.2019

Maribor

(dečki)

37.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:29,53

322

19.01.2019

Kranj

(dečki)

38.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:29,54

322

13.01.2019

Velenje

(dečki)

39.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:29,56

321

05.01.2019

Celje

(dečki)

40.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:29,66

318

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:29,70

317

06.04.2019

Velenje

(dečki)

42.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:29,79

314

03.02.2019

Maribor

(dečki)

43.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:29,83

313

06.04.2019

Velenje

(dečki)

 

POSNJAK Juš

2006

TK

0:29,83

313

19.01.2019

Kranj

(dečki)

45.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:29,85

312

02.02.2019

Maribor

(dečki)

46.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:29,86

312

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

47.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:30,00

308

03.02.2019

Maribor

(dečki)

48.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:30,07

305

02.12.2018

Trst/Trieste

(dečki)

49.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:30,09

305

19.01.2019

Kranj

(dečki)

50.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:30,12

304

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KORENJAK Anže

2005

TK

0:30,15

303

19.01.2019

Kranj

(dečki)

52.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:30,18

302

05.01.2019

Celje

(dečki)

53.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:30,46

294

02.02.2019

Maribor

(dečki)

54.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:30,51

292

02.02.2019

Maribor

(dečki)

55.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:30,52

292

02.02.2019

Maribor

(dečki)

56.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:30,55

291

05.01.2019

Celje

(dečki)

57.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:30,62

289

03.02.2019

Maribor

(dečki)

58.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:30,76

285

02.02.2019

Maribor

(dečki)

59.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:30,77

285

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

60.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:30,79

284

05.01.2019

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLANA Bor

2005

LL

0:30,79

284

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

62.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:30,80

284

05.01.2019

Celje

(dečki)

63.  

VASLE Tim

2006

NC

0:30,89

282

02.02.2019

Maribor

(dečki)

64.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:30,93

281

02.02.2019

Maribor

(dečki)

65.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:31,02

278

10.11.2018

Kranj

(dečki)

66.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:31,03

278

06.04.2019

Velenje

(dečki)

67.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:31,31

270

05.01.2019

Celje

(dečki)

 

PETERLIN Nik

2006

KA

0:31,31

270

09.01.2019

Kranj

(dečki)

69.  

TURK Mitja

2006

RR

0:31,35

269

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

70.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:31,39

268

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:31,40

268

13.01.2019

Velenje

(dečki)

72.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:31,42

268

19.01.2019

Kranj

(dečki)

73.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:31,47

266

02.02.2019

Maribor

(dečki)

74.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:31,48

266

10.11.2018

Kranj

(dečki)

75.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:31,56

264

02.02.2019

Maribor

(dečki)

76.  

KEREC Odon

2006

IL

0:31,60

263

05.01.2019

Celje

(dečki)

 

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:31,60

263

02.02.2019

Maribor

(dečki)

78.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:31,64

262

06.04.2019

Velenje

(dečki)

79.  

VIHER Vid

2005

BM

0:31,69

261

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

80.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:31,80

258

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:31,86

257

06.04.2019

Velenje

(dečki)

82.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:31,98

254

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

83.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:32,01

253

05.01.2019

Celje

(dečki)

84.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:32,05

252

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

85.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:32,33

246

05.01.2019

Celje

(dečki)

86.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:32,35

245

05.01.2019

Celje

(dečki)

 

ZAJC Svit

2005

LL

0:32,35

245

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

88.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:32,46

243

05.01.2019

Celje

(dečki)

 

MIRNIK Maj

2006

VV

0:32,46

243

03.02.2019

Maribor

(dečki)

90.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:32,52

241

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:32,68

238

05.01.2019

Celje

 

OSETIČ Matija

2006

CK

0:32,68

238

24.11.2018

Maribor

93.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:32,75

236

27.10.2018

Ljubljana

94.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:32,89

233

01.12.2018

Sarajevo

 

KOTNIK Maj

2006

NC

0:32,89

233

05.01.2019

Celje

96.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:32,93

232

05.01.2019

Celje

97.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:33,01

231

06.04.2019

Velenje

98.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:33,04

230

27.10.2018

Ljubljana

99.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:33,09

229

06.04.2019

Velenje

100.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:33,16

228

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:33,16

228

13.01.2019

Velenje

102.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:33,25

226

08.12.2018

Ljubljana

103.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:33,43

222

12.12.2018

Kranj

 

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:33,43

222

08.12.2018

Ljubljana

105.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:33,50

221

17.10.2018

Kranj

106.  

EGART Luka

2005

TK

0:33,51

221

17.10.2018

Kranj

107.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:33,54

220

06.04.2019

Velenje

108.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:33,60

219

15.12.2018

Čakovec

109.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:33,62

218

08.12.2018

Ljubljana

110.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:33,95

212

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:34,16

208

08.12.2018

Ljubljana

112.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:34,34

205

27.10.2018

Ljubljana

113.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:34,47

203

02.12.2018

Trst/Trieste

114.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:34,61

200

08.12.2018

Ljubljana

115.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:34,62

200

05.01.2019

Celje

116.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:34,82

196

09.01.2019

Kranj

117.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:34,91

195

12.01.2019

Ljubljana

118.  

MAMAJKIN Evgenij

2005

SDD

0:34,92

195

08.12.2018

Ljubljana

119.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:34,93

195

05.01.2019

Celje

120.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

0:35,02

193

15.12.2018

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PUC Jakob

2006

IL

0:35,07

192

08.12.2018

Ljubljana

122.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:35,15

191

08.12.2018

Ljubljana

123.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:35,24

190

05.01.2019

Celje

124.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:35,48

186

05.01.2019

Celje

125.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

0:35,63

183

12.01.2019

Ljubljana

126.  

SEČKO Lan

2005

ZR

0:35,64

183

15.12.2018

Čakovec

127.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:35,74

182

24.11.2018

Banja Luka

128.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:35,79

181

08.12.2018

Ljubljana

129.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:35,94

179

08.12.2018

Ljubljana

130.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:36,01

178

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:36,09

176

08.12.2018

Ljubljana

132.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:36,12

176

05.01.2019

Celje

133.  

FURLAN Domen

2005

TK

0:36,82

166

14.11.2018

Kranj

134.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:36,91

165

05.01.2019

Celje

135.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:37,05

163

06.04.2019

Velenje

136.  

CINK Lovrenc

2005

KK

0:37,30

160

10.11.2018

Kranj

137.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:37,90

152

06.04.2019

Velenje

138.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:38,03

151

05.01.2019

Celje

139.  

SENGER Maj

2006

NC

0:38,51

145

05.01.2019

Celje

140.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:38,76

142

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:39,04

139

06.04.2019

Velenje

142.  

CEGNAR Svit

2005

TK

0:39,17

138

14.11.2018

Kranj

143.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:39,48

135

08.12.2018

Ljubljana

144.  

KREVH David

2006

PDM

0:39,61

133

08.12.2018

Ljubljana

145.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:39,71

132

08.12.2018

Ljubljana

146.  

VODNIK Maj

2006

SDD

0:39,83

131

08.12.2018

Ljubljana

147.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:40,14

128

12.12.2018

Kranj

148.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

0:40,33

126

08.12.2018

Ljubljana

149.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:40,60

124

08.12.2018

Ljubljana

150.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:41,45

116

12.01.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:42,02

112

12.12.2018

Kranj

152.  

LAZNIK Bor

2006

NC

0:42,21

110

05.01.2019

Celje

153.  

JELENKO Jakob

2006

CK

0:42,53

108

15.12.2018

Čakovec

154.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:42,60

107

08.12.2018

Ljubljana

155.  

SLAPAR Tom

2006

AQ

0:42,62

107

08.12.2018

Ljubljana

156.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

0:42,84

105

13.01.2019

Velenje

157.  

POGAČ Urban

2006

AQ

0:43,95

97

08.12.2018

Ljubljana

158.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

0:47,34

78

08.12.2018

Ljubljana

159.  

JOSLYN Illia

2005

SDD

0:51,18

62

08.12.2018

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

159

2005.57

0:32,83

235



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.