Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:58:38

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:25,00

585

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

2.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:25,10

578

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

3.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:25,46

553

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

4.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:26,11

513

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

5.  

LIU Yisi

2006

OL

0:26,20

508

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

6.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:26,23

506

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

7.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:26,74

478

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

8.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:26,83

473

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

9.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:26,97

466

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

10.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:27,14

457

03.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:27,41

443

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

12.  

FINK Amadej

2007

KK

0:27,54

437

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

13.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:27,56

436

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:27,56

436

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

15.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:27,64

432

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

16.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:27,66

432

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

17.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:27,67

431

25.07.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

18.  

VASLE Tim

2006

NC

0:27,70

430

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

19.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:27,84

423

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

20.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:27,86

422

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:27,92

420

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

22.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:27,95

418

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

23.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:28,01

416

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

24.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:28,02

415

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

25.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:28,04

414

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

26.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:28,07

413

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

27.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:28,10

412

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

28.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:28,15

409

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

29.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:28,16

409

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

30.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:28,28

404

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:28,28

404

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

32.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:28,33

402

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

33.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:28,41

398

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

34.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:28,43

397

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

35.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:28,45

397

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

36.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:28,47

396

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

37.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:28,55

392

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

38.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:28,58

391

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

39.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:28,65

388

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

40.  

TURK Mitja

2006

RR

0:28,69

387

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:28,72

385

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

42.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:28,86

380

14.12.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

43.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:28,97

376

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

44.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:29,00

374

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

45.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:29,09

371

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

46.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:29,14

369

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

47.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:29,17

368

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

48.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:29,25

365

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

49.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:29,28

364

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

50.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:29,35

361

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:29,36

361

03.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

52.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:29,43

358

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

53.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:29,47

357

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:29,47

357

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

55.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:29,48

356

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

56.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:29,51

355

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

57.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:29,54

354

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

58.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:29,58

353

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:29,58

353

18.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

60.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:29,59

352

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:29,64

351

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

62.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:29,69

349

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

63.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:29,80

345

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

64.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:29,99

338

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

65.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:30,02

337

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

66.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:30,07

336

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

67.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:30,14

333

29.08.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

68.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:30,15

333

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

69.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:30,16

333

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

70.  

KEREC Odon

2006

IL

0:30,17

332

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:30,26

329

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

72.  

ILAR Lun

2007

LL

0:30,43

324

11.07.2020

Radovljica

(dečki+absolutno)

73.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:30,46

323

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

74.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:30,64

317

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

75.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:30,89

310

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

76.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:30,93

308

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

77.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:30,95

308

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

78.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:30,99

307

11.07.2020

Radovljica

(dečki+absolutno)

79.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:31,03

305

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

80.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:31,06

305

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:31,11

303

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

82.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:31,16

302

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

JANČAR Blaž

2007

IL

0:31,16

302

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:31,16

302

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

SEVER Marko

2007

LL

0:31,16

302

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

86.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:31,17

301

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

87.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:31,18

301

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

88.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:31,34

297

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

MAJER Tine

2006

PDM

0:31,34

297

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

90.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:31,36

296

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:31,43

294

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

92.  

VILER Val

2007

KK

0:31,57

290

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

93.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:31,59

290

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

94.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:31,61

289

11.07.2020

Radovljica

(dečki+absolutno)

95.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:31,80

284

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

PUC Jakob

2006

IL

0:31,80

284

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

97.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:31,89

281

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

98.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:31,91

281

03.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

99.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:32,20

273

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

100.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:32,34

270

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:32,37

269

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

102.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

0:32,39

269

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

103.  

PULKO Nik

2006

PDM

0:32,48

266

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

104.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:32,76

260

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

105.  

GROBELNIK Tilen

2006

PC

0:32,80

259

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

106.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:33,00

254

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

107.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:33,01

254

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

108.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:33,03

253

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

109.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:33,06

253

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

110.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

0:33,16

250

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:33,51

242

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

112.  

KIKER Jan

2007

PC

0:33,58

241

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

113.  

JELOVŠEK Jane

2007

RL

0:33,65

239

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

114.  

PRISTOV DONČIĆ Mark

2006

RAD

0:33,70

238

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

115.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:33,88

235

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

116.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:33,89

234

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

117.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:34,21

228

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

ZILIANI Izak

2007

NG

0:34,21

228

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

119.  

KREVH David

2006

PDM

0:34,63

220

14.12.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

120.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:34,70

218

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:34,94

214

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

122.  

SLAPŠAK Mark Lucij

2007

AQ

0:35,24

208

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

123.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:35,50

204

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

124.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

0:35,74

200

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

125.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

0:36,10

194

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

126.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:36,24

192

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

127.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:36,34

190

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

128.  

SKOK Bor

2007

TK

0:36,46

188

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

129.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

0:37,76

169

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

130.  

SABALIČ Ivano

2007

RAD

0:38,72

157

11.07.2020

Radovljica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:38,76

157

14.12.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

132.  

BOHAK Tadej

2006

RAD

0:41,86

124

26.09.2020

Kamnik

(dečki+absolutno)

133.  

ZORMAN Matevž

2006

RAD

0:41,95

123

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

134.  

GLUŠIČ Gašper

2007

VV

0:46,41

91

11.07.2020

Radovljica

(dečki+absolutno)

135.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

0:48,11

82

11.07.2020

Radovljica

(dečki+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

135

2006.48

0:30,92

309



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.