Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:37:09

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:25,91

525

12.07.2019

Ufa

(dečki+absolutno)

2.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:26,23

506

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

3.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:26,45

494

15.06.2019

Ljubljana

(dečki+absolutno)

4.  

LIU Yisi

2006

OL

0:26,95

467

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

5.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:26,96

466

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

6.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:26,99

465

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

7.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:27,17

455

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

8.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:27,22

453

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

9.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:27,37

445

09.03.2019

Kranj

(dečki)

10.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:27,62

433

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:27,84

423

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

12.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:27,85

423

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

13.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:27,86

422

06.04.2019

Ústí nad Labem

(dečki)

14.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:27,87

422

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

15.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:27,89

421

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

16.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:27,95

418

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

17.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:28,16

409

13.07.2019

Radovljica

(dečki)

18.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:28,25

405

06.07.2019

Koper

(dečki)

19.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:28,31

402

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

20.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:28,40

399

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:28,44

397

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

22.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:28,48

395

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

23.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:28,71

386

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

24.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:28,78

383

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

 

PERŠE Žiga

2005

OL

0:28,78

383

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

26.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:28,85

380

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

27.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:28,86

380

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

28.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:28,94

377

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

29.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:29,02

374

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

30.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:29,08

371

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:29,12

370

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

32.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:29,14

369

27.04.2019

Gradec/Graz

(dečki)

33.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:29,16

368

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

 

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:29,16

368

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

35.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:29,24

365

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

36.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:29,38

360

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

37.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:29,46

357

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

0:29,46

357

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

39.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:29,47

357

06.07.2019

Koper

(dečki)

40.  

ILAR Nal

2005

LL

0:29,55

354

06.07.2019

Koper

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:29,63

351

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

42.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:29,65

350

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

43.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:29,81

345

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

44.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:29,85

343

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

45.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:29,86

343

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

46.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:29,90

342

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

47.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:29,99

338

17.03.2019

Koper

(dečki)

48.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:30,00

338

12.07.2019

Ufa

(dečki)

49.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:30,09

335

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

50.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:30,16

333

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:30,21

331

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

52.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:30,23

330

12.07.2019

Ufa

(dečki)

53.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:30,28

329

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

 

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:30,28

329

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

55.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:30,30

328

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

56.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:30,35

327

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

57.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:30,42

324

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

SLANA Bor

2005

LL

0:30,42

324

24.04.2019

Radovljica

(dečki)

59.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:30,48

322

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

60.  

VASLE Tim

2006

NC

0:30,50

322

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:30,52

321

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

62.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:30,62

318

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

63.  

TURK Mitja

2006

RR

0:30,63

318

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

64.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:30,69

316

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

65.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:30,90

309

01.06.2019

Trbovlje

(dečki)

66.  

ZAJC Svit

2005

LL

0:30,99

307

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

67.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:31,02

306

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

68.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:31,05

305

06.07.2019

Koper

(dečki)

69.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:31,20

301

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

70.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:31,21

300

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:31,23

300

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

72.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:31,25

299

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

73.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:31,26

299

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

74.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:31,45

293

06.07.2019

Koper

(dečki)

75.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:31,47

293

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

76.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:31,62

289

30.03.2019

Radovljica

(dečki)

77.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:31,65

288

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:31,65

288

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

79.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:31,89

281

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

80.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:32,02

278

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIRNIK Daris

2006

RA

0:32,02

278

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

82.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:32,04

277

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

83.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:32,05

277

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

84.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:32,07

277

14.04.2019

Banja Luka

(dečki)

85.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:32,22

273

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

86.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:32,25

272

24.04.2019

Radovljica

(dečki)

87.  

KEREC Odon

2006

IL

0:32,27

272

06.07.2019

Koper

(dečki)

88.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:32,30

271

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

89.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:32,45

267

03.03.2019

Eindhoven

(dečki)

90.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:32,58

264

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:32,66

262

29.06.2019

Kamnik

92.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:32,68

261

15.06.2019

Ljubljana

93.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:32,69

261

15.06.2019

Ljubljana

94.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

0:32,70

261

12.05.2019

Koper

95.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:32,79

259

21.07.2019

Ravne na Koroškem

96.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:32,82

258

01.06.2019

Ljubljana

 

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:32,82

258

29.06.2019

Kamnik

98.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:32,87

257

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

99.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:32,95

255

08.06.2019

Brestanica

100.  

TORKAR Val

2005

TK

0:33,04

253

30.03.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:33,09

252

15.06.2019

Ljubljana

102.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

0:33,12

251

01.06.2019

Trbovlje

103.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:33,18

250

18.05.2019

Ptuj

104.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:33,22

249

08.06.2019

Brestanica

105.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:33,39

245

06.07.2019

Koper

106.  

PUC Jakob

2006

IL

0:33,42

244

08.06.2019

Brestanica

107.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:33,43

244

08.06.2019

Brestanica

108.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:33,44

244

15.06.2019

Ljubljana

109.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:33,52

242

21.07.2019

Ravne na Koroškem

110.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:33,75

237

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:33,93

234

13.07.2019

Radovljica

112.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:34,01

232

27.04.2019

Gradec/Graz

113.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:34,17

229

18.05.2019

Ptuj

114.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:34,46

223

06.07.2019

Koper

115.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:34,57

221

15.06.2019

Ljubljana

116.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:34,62

220

15.06.2019

Ljubljana

117.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:34,71

218

25.05.2019

Radovljica

118.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

0:34,84

216

15.06.2019

Ljubljana

119.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:34,91

214

29.06.2019

Kamnik

120.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:34,93

214

25.05.2019

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:35,10

211

27.04.2019

Gradec/Graz

 

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:35,10

211

29.06.2019

Kamnik

123.  

HOLC Tomaž

2006

TP

0:35,42

205

18.05.2019

Ptuj

124.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

0:35,77

199

13.04.2019

Maribor

125.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:35,82

198

25.05.2019

Radovljica

126.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:36,05

195

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

127.  

LAKETA Aleksander

2005

PKA

0:36,18

193

17.03.2019

Koper

128.  

BILE Blaž

2006

RAD

0:36,44

188

13.01.2019

Kranj

 

MAJER Tine

2006

PDM

0:36,44

188

13.04.2019

Maribor

130.  

HABJANEC Aljaž

2005

TP

0:36,59

186

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:36,88

182

30.03.2019

Radovljica

132.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:37,04

179

06.04.2019

Ljubljana

133.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:37,29

176

12.05.2019

Koper

134.  

UDOVČIĆ Peter

2005

RL

0:37,97

167

01.06.2019

Ljubljana

135.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:38,23

163

13.04.2019

Maribor

136.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:38,32

162

06.04.2019

Ljubljana

137.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:38,42

161

25.05.2019

Radovljica

138.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:39,00

154

15.06.2019

Ljubljana

139.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:39,36

149

25.05.2019

Radovljica

140.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:40,28

139

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

POGAČ Urban

2006

AQ

0:40,48

137

15.06.2019

Ljubljana

142.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:40,78

134

17.03.2019

Koper

143.  

VOJINOVIČ Aleksander Gaj

2006

LL

0:41,26

130

18.05.2019

Ljubljana

144.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

0:41,37

129

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

145.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:41,38

129

13.04.2019

Maribor

146.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:41,50

127

09.06.2019

Reka/Rijeka

147.  

KOKOL Vid

2006

TP

0:41,69

126

18.05.2019

Ptuj

148.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:41,81

125

15.06.2019

Ljubljana

149.  

GAVEZ Anže

2005

TP

0:42,95

115

18.05.2019

Ptuj

150.  

MOHORIČ Simon

2006

TP

0:43,63

110

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ZEMLJARIČ Lan

2006

TP

0:52,56

62

18.05.2019

Ptuj

152.  

BOHAK Tadej

2006

RAD

1:02,31

37

24.04.2019

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

152

2005.61

0:32,62

263



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.