Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 04:13:03

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:28,14

492

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:28,79

459

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:30,78

376

09.02.2020

Kranj

(dečki)

4.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:30,96

369

30.11.2019

Maribor

(dečki)

5.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:31,37

355

09.02.2020

Kranj

(dečki)

6.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:31,52

350

09.02.2020

Kranj

(dečki)

7.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:31,66

345

07.02.2020

Kranj

(dečki)

8.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:31,78

341

09.02.2020

Kranj

(dečki)

9.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:31,84

339

09.02.2020

Kranj

(dečki)

10.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:32,11

331

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:32,16

329

01.11.2019

Zrenjanin

(dečki)

12.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:32,31

325

09.02.2020

Kranj

(dečki)

13.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:32,37

323

09.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:32,61

316

17.11.2019

Skopje

(dečki)

15.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:32,62

316

18.12.2019

Maribor

(dečki)

16.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:32,88

308

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

17.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:32,95

306

09.02.2020

Kranj

(dečki)

18.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:32,96

306

09.02.2020

Kranj

(dečki)

19.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:33,00

305

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:33,00

305

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:33,04

304

09.02.2020

Kranj

(dečki)

22.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:33,23

298

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

23.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:33,38

294

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

24.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:33,42

293

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

25.  

TURK Mitja

2006

RR

0:33,50

291

24.11.2019

Kranj

(dečki)

26.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:33,53

291

09.02.2020

Kranj

(dečki)

27.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:33,61

288

09.02.2020

Kranj

(dečki)

28.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:33,71

286

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

29.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:33,72

286

30.11.2019

Maribor

(dečki)

30.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:33,73

285

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:33,90

281

09.02.2020

Kranj

(dečki)

32.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:34,04

278

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

33.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:34,06

277

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

34.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:34,25

273

18.12.2019

Maribor

(dečki)

35.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:34,47

267

09.02.2020

Kranj

(dečki)

36.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:34,53

266

07.02.2020

Kranj

(dečki)

37.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:34,58

265

07.02.2020

Kranj

(dečki)

38.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:34,59

265

09.02.2020

Kranj

(dečki)

39.  

LIU Yisi

2006

OL

0:34,67

263

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

40.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:34,74

261

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:34,84

259

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

42.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:34,89

258

09.02.2020

Kranj

(dečki)

43.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:34,98

256

09.02.2020

Kranj

(dečki)

44.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:35,10

253

30.11.2019

Maribor

(dečki)

45.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:35,30

249

12.10.2019

Kranj

(dečki)

46.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:35,39

247

18.12.2019

Maribor

(dečki)

47.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:35,41

247

18.12.2019

Maribor

(dečki)

48.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:35,42

246

18.12.2019

Maribor

(dečki)

49.  

ILAR Lun

2007

LL

0:35,50

245

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

50.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:35,59

243

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:35,74

240

30.11.2019

Maribor

(dečki)

52.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:35,77

239

30.11.2019

Maribor

(dečki)

53.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:35,81

238

30.11.2019

Maribor

(dečki)

54.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:35,82

238

12.01.2020

Celje

(dečki)

55.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:35,90

237

08.01.2020

Kranj

(dečki)

56.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:36,16

232

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

57.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:36,20

231

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

58.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:36,36

228

30.11.2019

Maribor

(dečki)

59.  

KIKER Jan

2007

PC

0:36,44

226

09.02.2020

Kranj

(dečki)

60.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:36,45

226

30.11.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:36,58

224

19.10.2019

Hallein

62.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:36,61

223

18.12.2019

Maribor

63.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:36,83

219

07.12.2019

Ljubljana

64.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:36,90

218

30.11.2019

Maribor

65.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:36,94

217

30.11.2019

Maribor

66.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:36,97

217

30.11.2019

Maribor

67.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:36,99

216

07.12.2019

Ljubljana

68.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:37,01

216

11.12.2019

Kranj

69.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:37,05

215

24.01.2020

Ljubljana

70.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:37,22

212

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:37,30

211

30.11.2019

Maribor

72.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:37,38

210

21.12.2019

Čakovec

73.  

FINK Amadej

2007

KK

0:37,87

201

07.12.2019

Ljubljana

74.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:37,88

201

18.12.2019

Maribor

75.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:37,91

201

18.12.2019

Maribor

76.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:37,94

200

13.11.2019

Kranj

77.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:38,03

199

11.12.2019

Kranj

78.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:38,04

199

30.11.2019

Maribor

79.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:38,22

196

21.12.2019

Čakovec

80.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:38,24

196

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:38,34

194

30.11.2019

Maribor

82.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:38,36

194

30.11.2019

Maribor

83.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:38,37

194

30.11.2019

Maribor

 

OBERČ Svit

2007

TK

0:38,37

194

07.12.2019

Ljubljana

85.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:38,41

193

22.11.2019

Ljubljana

86.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:38,71

189

07.12.2019

Ljubljana

 

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:38,71

189

07.12.2019

Ljubljana

88.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:38,86

186

18.12.2019

Maribor

89.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:38,88

186

07.12.2019

Ljubljana

90.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:38,94

185

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:39,04

184

26.10.2019

Ljubljana

92.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:39,16

182

22.11.2019

Ljubljana

93.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:39,17

182

30.11.2019

Maribor

94.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:39,38

179

30.11.2019

Maribor

95.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:39,41

179

30.11.2019

Maribor

96.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:39,47

178

07.12.2019

Ljubljana

97.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:39,73

174

07.12.2019

Ljubljana

98.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:39,76

174

19.10.2019

Ribnica

99.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:40,07

170

07.12.2019

Ljubljana

100.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:40,16

169

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:40,29

167

18.12.2019

Maribor

102.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:40,66

163

30.11.2019

Maribor

103.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:41,07

158

11.12.2019

Kranj

104.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:41,09

158

22.11.2019

Ljubljana

105.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:41,51

153

13.11.2019

Kranj

106.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:41,89

149

07.12.2019

Ljubljana

107.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:41,99

148

18.12.2019

Maribor

108.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:42,02

147

18.12.2019

Maribor

109.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:42,23

145

18.12.2019

Maribor

110.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:42,48

143

12.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:42,71

140

18.12.2019

Maribor

112.  

JELOVŠEK Jane

2007

RL

0:42,73

140

22.11.2019

Ljubljana

113.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

0:42,84

139

26.10.2019

Ljubljana

114.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:42,86

139

21.12.2019

Čakovec

115.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:42,92

138

30.11.2019

Maribor

116.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

0:42,98

138

30.11.2019

Maribor

117.  

KALAN Juvencij

2007

RL

0:44,04

128

22.11.2019

Ljubljana

118.  

BRAČUN Filip

2006

BM

0:44,36

125

30.11.2019

Maribor

119.  

GROBELNIK Tilen

2006

PC

0:44,46

124

30.11.2019

Maribor

120.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

0:44,76

122

19.01.2020

Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

0:44,78

122

30.11.2019

Maribor

122.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:45,14

119

07.12.2019

Ljubljana

123.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:45,28

118

30.11.2019

Maribor

124.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

0:45,92

113

22.11.2019

Ljubljana

125.  

PLAVEC Gašper

2007

TP

0:46,25

110

30.11.2019

Maribor

126.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:46,56

108

18.12.2019

Maribor

127.  

RENKO Vid

2007

AQ

0:47,06

105

22.11.2019

Ljubljana

128.  

ZELENC Tadej

2007

CER

0:47,35

103

30.11.2019

Maribor

129.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:47,38

103

30.11.2019

Maribor

130.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:48,65

95

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

SKOK Bor

2007

TK

0:50,29

86

08.01.2020

Kranj

132.  

ZORMAN Matic

2007

TK

0:50,91

83

11.12.2019

Kranj

133.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

0:57,51

57

11.12.2019

Kranj

134.  

LOVŠIN Gal

2006

BM

1:04,50

40

18.12.2019

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

134

2006.51

0:38,01

199



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.