Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:38:01

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:29,24

438

03.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

0:30,46

388

03.02.2019

Maribor

(dečki)

3.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:30,56

384

03.02.2019

Maribor

(dečki)

4.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:30,61

382

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

5.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:31,15

362

16.02.2019

Herceg Novi

(dečki)

6.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:31,35

356

03.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:31,44

353

03.02.2019

Maribor

(dečki)

8.  

SLANA Bor

2005

LL

0:31,49

351

03.02.2019

Maribor

(dečki)

9.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:31,54

349

05.01.2019

Celje

(dečki)

10.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:31,74

343

06.04.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:31,74

343

06.04.2019

Velenje

(dečki)

12.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:31,98

335

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

13.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:32,23

327

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

14.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:32,41

322

03.02.2019

Maribor

(dečki)

15.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:32,68

314

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

16.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:32,98

305

06.04.2019

Velenje

(dečki)

17.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:33,02

304

03.02.2019

Maribor

(dečki)

18.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:33,21

299

03.02.2019

Maribor

(dečki)

19.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:33,44

293

03.02.2019

Maribor

(dečki)

20.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:33,52

291

06.04.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:33,53

291

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

22.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:33,60

289

03.02.2019

Maribor

(dečki)

23.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:33,76

285

06.04.2019

Velenje

(dečki)

24.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:33,82

283

03.02.2019

Maribor

(dečki)

25.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:33,90

281

06.04.2019

Velenje

(dečki)

26.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:33,92

281

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

27.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:34,03

278

06.04.2019

Velenje

(dečki)

28.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:34,12

276

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

29.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:34,18

274

03.02.2019

Maribor

(dečki)

30.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:34,29

272

16.02.2019

Herceg Novi

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:34,36

270

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

32.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:34,40

269

06.04.2019

Velenje

(dečki)

33.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:34,44

268

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

34.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:34,54

266

15.12.2018

Čakovec

(dečki)

35.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:34,82

259

06.04.2019

Velenje

(dečki)

36.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:34,99

256

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

37.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:35,17

252

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

38.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:35,19

251

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

39.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:35,56

243

12.12.2018

Kranj

(dečki)

40.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:35,71

240

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

LIU Yisi

2006

OL

0:36,11

232

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

42.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:36,23

230

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

43.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:36,35

228

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

44.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:36,53

225

12.12.2018

Kranj

(dečki)

45.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:36,58

224

08.12.2018

Ljubljana

 

TURK Mitja

2006

RR

0:36,58

224

08.12.2018

Ljubljana

47.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:36,60

223

22.12.2018

Ljubljana

48.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:36,69

222

08.12.2018

Ljubljana

49.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:36,83

219

27.10.2018

Ljubljana

50.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:36,94

217

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:37,01

216

27.10.2018

Ljubljana

52.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:37,03

216

08.12.2018

Ljubljana

 

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:37,03

216

27.10.2018

Ljubljana

54.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:37,13

214

22.12.2018

Ljubljana

55.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:37,14

214

06.04.2019

Velenje

 

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:37,14

214

22.12.2018

Ljubljana

57.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:37,15

213

08.12.2018

Ljubljana

58.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:37,19

213

27.10.2018

Ljubljana

59.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:37,20

213

27.10.2018

Ljubljana

60.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:37,25

212

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:37,61

206

08.12.2018

Ljubljana

 

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:37,61

206

06.04.2019

Velenje

63.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:37,67

205

22.12.2018

Ljubljana

64.  

VIHER Vid

2005

BM

0:37,92

201

14.11.2018

Maribor

65.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:37,93

201

06.04.2019

Velenje

66.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:37,98

200

27.10.2018

Ljubljana

67.  

ZAJC Svit

2005

LL

0:38,06

198

22.12.2018

Ljubljana

68.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:38,30

195

08.12.2018

Ljubljana

69.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:38,32

194

16.02.2019

Herceg Novi

70.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:38,46

192

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:38,60

190

24.11.2018

Banja Luka

72.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:38,74

188

08.12.2018

Ljubljana

73.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:38,87

186

08.12.2018

Ljubljana

74.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:39,30

180

27.10.2018

Ljubljana

75.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:39,31

180

27.10.2018

Ljubljana

76.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:40,04

170

08.12.2018

Ljubljana

77.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:40,31

167

08.12.2018

Ljubljana

78.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:40,35

166

08.12.2018

Ljubljana

 

MARIČ Bastian

2006

FR

0:40,35

166

27.10.2018

Ljubljana

 

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:40,35

166

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:40,38

166

08.12.2018

Ljubljana

82.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:40,42

166

27.10.2018

Ljubljana

83.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:40,51

165

27.10.2018

Ljubljana

84.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:40,52

164

08.12.2018

Ljubljana

85.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:40,60

163

08.12.2018

Ljubljana

86.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:40,64

163

27.10.2018

Ljubljana

87.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:40,78

161

27.10.2018

Ljubljana

88.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:40,85

160

27.10.2018

Ljubljana

89.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:41,13

157

08.12.2018

Ljubljana

90.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:41,32

155

14.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:41,38

154

06.04.2019

Velenje

92.  

SEČKO Lan

2005

ZR

0:41,44

154

15.12.2018

Čakovec

93.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:41,72

151

08.12.2018

Ljubljana

94.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:41,89

149

22.12.2018

Ljubljana

95.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:41,97

148

08.12.2018

Ljubljana

96.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:42,10

147

27.10.2018

Ljubljana

97.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:42,21

145

27.10.2018

Ljubljana

98.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:42,24

145

06.04.2019

Velenje

99.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:42,51

142

27.10.2018

Ljubljana

100.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:42,92

138

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:42,95

138

08.12.2018

Ljubljana

102.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:43,00

137

08.12.2018

Ljubljana

103.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:43,27

135

08.12.2018

Ljubljana

104.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:43,61

132

08.12.2018

Ljubljana

105.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:43,67

131

08.12.2018

Ljubljana

106.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:43,68

131

27.10.2018

Ljubljana

107.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:43,78

130

06.04.2019

Velenje

108.  

CINK Lovrenc

2005

KK

0:44,66

123

10.11.2018

Kranj

109.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:45,95

113

08.12.2018

Ljubljana

110.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:46,16

111

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:47,10

104

06.04.2019

Velenje

112.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:47,23

104

27.10.2018

Ljubljana

113.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:47,50

102

27.10.2018

Ljubljana

114.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:47,77

100

08.12.2018

Ljubljana

115.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:47,84

100

27.10.2018

Ljubljana

116.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:48,27

97

08.12.2018

Ljubljana

117.  

KREVH David

2006

PDM

0:48,61

95

08.12.2018

Ljubljana

118.  

SENGER Maj

2006

NC

0:48,75

94

27.10.2018

Ljubljana

119.  

SHUTKA Illya

2005

SDD

0:50,12

87

22.12.2018

Ljubljana

120.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:51,74

79

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

LAZNIK Bor

2006

NC

0:52,23

76

27.10.2018

Ljubljana

122.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

0:57,55

57

08.12.2018

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

122

2005.6

0:38,53

191



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.