Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:56:11

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:29,59

533

29.06.2019

Kamnik

(dečki+absolutno)

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:31,26

452

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

3.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:31,63

436

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

4.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

0:31,90

425

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

5.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:31,94

424

25.05.2019

Banja Luka

(dečki)

6.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:32,11

417

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

7.  

SLANA Bor

2005

LL

0:32,22

413

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

8.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:32,24

412

13.04.2019

Maribor

(dečki)

9.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:32,35

408

07.04.2019

Ústí nad Labem

(dečki)

10.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:32,37

407

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:32,67

396

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

12.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:32,80

391

23.03.2019

Žilina

(dečki)

13.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:33,15

379

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

14.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:33,24

376

23.03.2019

Ljubljana

(dečki)

15.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:33,69

361

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

16.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:33,84

356

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

17.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:33,91

354

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

18.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:33,92

354

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

19.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:33,93

353

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

20.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:34,06

349

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:34,12

348

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

22.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:34,61

333

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

23.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:34,64

332

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

24.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:34,71

330

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

25.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:34,76

329

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

26.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:34,81

327

14.04.2019

Banja Luka

(dečki)

27.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:34,82

327

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

28.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:35,06

320

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

29.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:35,12

319

13.04.2019

Maribor

(dečki)

30.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:35,36

312

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:35,60

306

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

 

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:35,60

306

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

33.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:35,83

300

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

34.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:35,94

297

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

35.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:36,02

295

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

36.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:36,09

294

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

37.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:36,13

293

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

38.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:36,26

289

13.04.2019

Maribor

(dečki)

39.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:36,37

287

01.06.2019

Trbovlje

(dečki)

40.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:36,66

280

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VIHER Vid

2005

BM

0:36,70

279

13.04.2019

Maribor

42.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:36,72

279

23.03.2019

Ljubljana

43.  

TURK Mitja

2006

RR

0:36,78

277

25.05.2019

Radovljica

44.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:36,83

276

18.05.2019

Ptuj

45.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:36,85

276

18.05.2019

Ptuj

 

ZAJC Svit

2005

LL

0:36,85

276

19.05.2019

Ljubljana

47.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:36,94

274

01.06.2019

Trbovlje

48.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:37,00

272

29.06.2019

Kamnik

49.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:37,03

272

12.05.2019

Koper

 

VARGA Jaka

2006

LL

0:37,03

272

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:37,26

267

09.06.2019

Reka/Rijeka

52.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:37,31

266

18.05.2019

Ptuj

53.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:37,43

263

18.05.2019

Ptuj

54.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:37,51

261

06.07.2019

Koper

55.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:37,55

261

08.06.2019

Brestanica

56.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:37,98

252

18.05.2019

Ptuj

57.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:38,10

249

18.05.2019

Ptuj

58.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:38,13

249

03.03.2019

Eindhoven

59.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:38,20

247

19.05.2019

Ljubljana

60.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:38,24

247

26.05.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:38,37

244

09.06.2019

Reka/Rijeka

62.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:38,59

240

23.03.2019

Ljubljana

 

KOTNIK Maj

2006

NC

0:38,59

240

13.04.2019

Maribor

64.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:38,69

238

06.07.2019

Koper

65.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:38,79

236

08.06.2019

Brestanica

66.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:38,81

236

29.06.2019

Kamnik

67.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:38,82

236

26.05.2019

Ravne na Koroškem

68.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:39,07

231

01.06.2019

Trbovlje

69.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:39,24

228

18.05.2019

Ptuj

70.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:39,31

227

03.03.2019

Eindhoven

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:39,53

223

27.04.2019

Bratislava

72.  

VASLE Tim

2006

NC

0:39,58

222

18.05.2019

Ptuj

73.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:39,74

220

08.06.2019

Brestanica

74.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:39,75

220

23.03.2019

Ljubljana

 

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:39,75

220

18.05.2019

Ptuj

76.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:39,88

217

08.06.2019

Brestanica

77.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:39,97

216

13.04.2019

Maribor

78.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:40,23

212

13.04.2019

Maribor

79.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:40,38

209

26.05.2019

Ravne na Koroškem

80.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:40,44

209

26.05.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:40,62

206

13.04.2019

Maribor

82.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:40,63

206

26.05.2019

Ravne na Koroškem

83.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:40,76

204

13.04.2019

Maribor

84.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:40,77

203

18.05.2019

Ptuj

85.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

0:40,97

201

11.11.2018

Koper

86.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:40,98

200

08.06.2019

Brestanica

87.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:41,51

193

06.07.2019

Koper

88.  

PUC Jakob

2006

IL

0:41,65

191

18.05.2019

Ptuj

89.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:41,95

187

25.05.2019

Banja Luka

90.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:41,98

186

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:42,02

186

25.05.2019

Radovljica

92.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:42,08

185

18.05.2019

Ptuj

93.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:42,46

180

18.05.2019

Ptuj

94.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:42,63

178

23.03.2019

Ljubljana

95.  

SENGER Maj

2006

NC

0:42,77

176

18.05.2019

Ptuj

96.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:43,04

173

18.05.2019

Ptuj

97.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:43,08

172

26.04.2019

Gradec/Graz

98.  

HOLC Tomaž

2006

TP

0:43,19

171

18.05.2019

Ptuj

99.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:43,41

168

18.05.2019

Ptuj

100.  

BILE Blaž

2006

RAD

0:43,46

168

12.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:43,49

168

26.05.2019

Ravne na Koroškem

102.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:43,53

167

29.06.2019

Kamnik

103.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:43,60

166

18.05.2019

Ptuj

104.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:43,83

164

26.05.2019

Ravne na Koroškem

105.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:44,53

156

13.04.2019

Maribor

106.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:44,64

155

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

107.  

KREVH David

2006

PDM

0:45,06

151

13.04.2019

Maribor

108.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:45,07

150

11.11.2018

Koper

109.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:45,33

148

13.04.2019

Maribor

110.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

0:45,46

147

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:45,80

143

26.04.2019

Gradec/Graz

112.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:45,83

143

23.03.2019

Ljubljana

113.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:45,90

142

08.06.2019

Brestanica

114.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:48,70

119

23.03.2019

Ljubljana

115.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

0:49,75

112

23.03.2019

Ljubljana

116.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

0:49,85

111

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

117.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:49,88

111

13.04.2019

Maribor

118.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:51,39

101

25.05.2019

Radovljica

119.  

KOKOL Vid

2006

TP

0:53,77

88

18.05.2019

Ptuj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

119

2005.65

0:38,82

236



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.