Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 04:58:57

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:27,51

497

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:28,05

469

18.12.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

3.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:28,70

438

16.11.2019

Kranj

(dečki)

4.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:28,72

437

07.02.2020

Kranj

(dečki)

5.  

LIU Yisi

2006

OL

0:28,78

434

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

6.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:29,14

418

07.02.2020

Kranj

(dečki)

7.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:29,17

417

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

8.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:29,50

403

07.02.2020

Kranj

(dečki)

9.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:30,19

376

07.02.2020

Kranj

(dečki)

10.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:30,46

366

08.01.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:30,56

363

07.02.2020

Kranj

(dečki)

12.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:30,82

353

07.02.2020

Kranj

(dečki)

13.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:31,15

342

07.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:31,19

341

16.11.2019

Kranj

(dečki)

15.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:31,37

335

08.01.2020

Kranj

(dečki)

16.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:31,38

335

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

17.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:31,53

330

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:31,53

330

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

19.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:31,54

330

07.02.2020

Kranj

(dečki)

20.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:31,65

326

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:31,69

325

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

22.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:31,75

323

07.02.2020

Kranj

(dečki)

23.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:31,79

322

07.02.2020

Kranj

(dečki)

24.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:32,08

313

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

25.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:32,21

310

07.02.2020

Kranj

(dečki)

26.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:32,29

307

11.12.2019

Kranj

(dečki)

27.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:32,37

305

12.10.2019

Kranj

(dečki)

28.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:32,42

304

07.02.2020

Kranj

(dečki)

29.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:32,49

302

18.12.2019

Maribor

(dečki)

30.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:32,73

295

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:32,76

294

07.02.2020

Kranj

(dečki)

32.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:32,85

292

07.02.2020

Kranj

(dečki)

33.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:32,87

291

07.02.2020

Kranj

(dečki)

34.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:32,94

289

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

35.  

ILAR Lun

2007

LL

0:33,09

285

07.02.2020

Kranj

(dečki)

36.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:33,26

281

07.02.2020

Kranj

(dečki)

37.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:33,34

279

07.02.2020

Kranj

(dečki)

38.  

FINK Amadej

2007

KK

0:33,41

277

01.12.2019

Koper

(dečki)

39.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:33,44

277

16.11.2019

Kranj

(dečki)

40.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:33,63

272

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:33,75

269

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

42.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:33,76

269

07.02.2020

Kranj

(dečki)

43.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:34,11

261

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

OBERČ Svit

2007

TK

0:34,11

261

13.11.2019

Kranj

(dečki)

45.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:34,14

260

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:34,14

260

16.11.2019

Kranj

(dečki)

47.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:34,23

258

07.02.2020

Kranj

(dečki)

48.  

PUC Jakob

2006

IL

0:34,29

256

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

49.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:34,36

255

07.02.2020

Kranj

(dečki)

50.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:34,37

255

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:34,38

254

13.11.2019

Kranj

(dečki)

52.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:34,48

252

07.02.2020

Kranj

(dečki)

53.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:34,55

251

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

54.  

VASLE Tim

2006

NC

0:34,56

250

16.11.2019

Kranj

(dečki)

55.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:34,65

249

16.11.2019

Kranj

(dečki)

56.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:34,66

248

07.02.2020

Kranj

(dečki)

57.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:34,67

248

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

58.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:34,72

247

16.11.2019

Kranj

(dečki)

59.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:34,74

247

16.11.2019

Kranj

(dečki)

60.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:34,77

246

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KEREC Odon

2006

IL

0:34,77

246

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

62.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:34,84

244

16.11.2019

Kranj

(dečki)

63.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:35,04

240

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

64.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:35,06

240

16.11.2019

Kranj

(dečki)

65.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:35,21

237

16.11.2019

Kranj

(dečki)

66.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:35,45

232

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

67.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:35,53

230

16.11.2019

Kranj

68.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:35,70

227

16.11.2019

Kranj

69.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:35,80

225

24.01.2020

Ljubljana

70.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:35,91

223

18.12.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:36,02

221

18.12.2019

Maribor

72.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:36,34

215

18.12.2019

Maribor

73.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:36,38

215

07.12.2019

Ljubljana

74.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:36,63

210

16.11.2019

Kranj

75.  

KIKER Jan

2007

PC

0:36,67

210

10.11.2019

Celje

76.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:36,84

207

07.12.2019

Ljubljana

77.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:37,04

203

24.01.2020

Ljubljana

78.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:37,23

200

18.12.2019

Maribor

79.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:37,26

200

16.11.2019

Kranj

80.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:37,49

196

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:37,57

195

07.12.2019

Ljubljana

 

SEVER Marko

2007

LL

0:37,57

195

07.12.2019

Ljubljana

83.  

VILER Val

2007

KK

0:37,61

194

05.10.2019

Pulj/Pula

84.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:37,66

193

16.11.2019

Kranj

85.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:37,67

193

16.11.2019

Kranj

86.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:37,69

193

07.12.2019

Ljubljana

87.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:37,82

191

07.12.2019

Ljubljana

88.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:37,86

190

07.12.2019

Ljubljana

89.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:38,05

188

16.11.2019

Kranj

90.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:38,23

185

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:38,23

185

07.12.2019

Ljubljana

92.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

0:38,67

179

08.01.2020

Kranj

 

FERENČAK Luka

2007

CK

0:38,67

179

16.11.2019

Kranj

94.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:38,89

176

08.01.2020

Kranj

95.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:39,19

172

16.11.2019

Kranj

96.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:39,52

167

13.11.2019

Kranj

97.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:39,86

163

16.11.2019

Kranj

98.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:40,08

160

07.12.2019

Ljubljana

99.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:40,12

160

07.12.2019

Ljubljana

100.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:40,29

158

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:40,34

157

16.11.2019

Kranj

102.  

PLAVEC Gašper

2007

TP

0:40,75

153

21.12.2019

Čakovec

103.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:40,83

152

24.01.2020

Ljubljana

104.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:41,09

149

24.01.2020

Ljubljana

105.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:41,23

147

26.10.2019

Novi Sad

106.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:41,30

147

16.11.2019

Kranj

107.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:41,56

144

12.10.2019

Kranj

108.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:41,80

141

16.11.2019

Kranj

109.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:42,02

139

07.12.2019

Ljubljana

110.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:42,07

139

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:42,45

135

16.11.2019

Kranj

112.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:42,54

134

16.11.2019

Kranj

113.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:43,17

128

08.01.2020

Kranj

114.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:43,40

126

07.12.2019

Ljubljana

115.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:43,58

125

07.12.2019

Ljubljana

 

KRAMER Žiga

2006

OL

0:43,58

125

16.11.2019

Kranj

117.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:43,79

123

07.12.2019

Ljubljana

118.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

0:45,45

110

16.11.2019

Kranj

119.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:45,76

108

13.11.2019

Kranj

120.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:46,07

105

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:46,99

99

18.12.2019

Maribor

122.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:47,00

99

08.01.2020

Kranj

123.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

0:47,15

98

16.11.2019

Kranj

124.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:47,26

98

16.11.2019

Kranj

125.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

0:48,10

93

07.12.2019

Ljubljana

126.  

ZELENC Tadej

2007

CER

0:49,87

83

07.12.2019

Ljubljana

127.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:50,51

80

18.12.2019

Maribor

128.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:52,38

72

12.10.2019

Kranj

129.  

ZORMAN Matic

2007

TK

0:53,07

69

11.12.2019

Kranj

130.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:53,38

68

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:54,77

63

24.01.2020

Ljubljana

132.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

0:56,55

57

21.12.2019

Čakovec


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

132

2006.53

0:37,09

203



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.