Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:05:42

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:28,08

467

01.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:28,32

456

01.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

3.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:29,01

424

01.02.2019

Maribor

(dečki)

4.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:29,08

421

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

5.  

LIU Yisi

2006

OL

0:29,71

395

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

6.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:29,84

389

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

7.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:30,16

377

01.02.2019

Maribor

(dečki)

8.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:30,29

372

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

9.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:30,35

370

01.02.2019

Maribor

(dečki)

10.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:30,59

361

01.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:30,61

361

01.02.2019

Maribor

(dečki)

12.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:30,74

356

01.02.2019

Maribor

(dečki)

13.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:30,82

353

06.04.2019

Velenje

(dečki)

14.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:31,20

341

01.02.2019

Maribor

(dečki)

15.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:31,30

337

01.02.2019

Maribor

(dečki)

16.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:31,39

334

01.02.2019

Maribor

(dečki)

17.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:31,40

334

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

18.  

ILAR Nal

2005

LL

0:31,70

325

01.02.2019

Maribor

(dečki)

19.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:31,72

324

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

20.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:31,80

322

06.04.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:31,92

318

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

22.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:32,00

316

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

23.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:32,01

315

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

24.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:32,19

310

01.02.2019

Maribor

(dečki)

25.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

0:32,42

304

27.12.2018

Sankt Peterburg

(dečki)

26.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:32,48

302

01.02.2019

Maribor

(dečki)

27.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:32,49

302

24.11.2018

Maribor

(dečki)

28.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:32,68

296

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

29.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:32,71

296

06.04.2019

Velenje

(dečki)

30.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:32,75

294

06.04.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:32,82

293

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

32.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:32,84

292

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

33.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:33,04

287

24.11.2018

Maribor

(dečki)

34.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:33,32

280

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

35.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:33,56

274

24.11.2018

Maribor

(dečki)

36.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:33,61

272

01.02.2019

Maribor

(dečki)

37.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:33,63

272

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

38.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:33,80

268

01.02.2019

Maribor

(dečki)

39.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:33,84

267

01.02.2019

Maribor

(dečki)

40.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:33,92

265

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:33,93

265

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

42.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:33,96

264

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

43.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:34,25

257

01.02.2019

Maribor

(dečki)

44.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:34,45

253

06.04.2019

Velenje

(dečki)

45.  

SLANA Bor

2005

LL

0:34,58

250

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

46.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:34,71

247

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

47.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:34,73

247

06.04.2019

Velenje

(dečki)

48.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:34,83

245

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

49.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:34,99

241

06.04.2019

Velenje

(dečki)

50.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:35,23

236

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:35,33

234

06.04.2019

Velenje

(dečki)

52.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:35,36

234

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

53.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:35,46

232

24.11.2018

Maribor

(dečki)

54.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:35,55

230

08.12.2018

Ljubljana

55.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:35,56

230

24.11.2018

Maribor

56.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:35,71

227

02.12.2018

Trst/Trieste

57.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:35,77

226

08.12.2018

Ljubljana

58.  

KEREC Odon

2006

IL

0:35,93

223

12.01.2019

Ljubljana

59.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:36,11

220

12.01.2019

Ljubljana

60.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:36,18

218

14.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:36,31

216

06.04.2019

Velenje

62.  

TURK Mitja

2006

RR

0:36,45

213

24.11.2018

Maribor

63.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:36,49

213

08.12.2018

Ljubljana

 

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:36,49

213

27.10.2018

Ljubljana

65.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:36,66

210

08.12.2018

Ljubljana

66.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:36,79

208

24.11.2018

Maribor

67.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:36,92

205

08.12.2018

Ljubljana

68.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:37,10

202

08.12.2018

Ljubljana

69.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:37,16

201

27.10.2018

Ljubljana

70.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:37,47

196

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:37,55

195

24.11.2018

Maribor

72.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:37,68

193

08.12.2018

Ljubljana

73.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:37,73

192

24.11.2018

Maribor

74.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:37,98

189

06.04.2019

Velenje

75.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:38,14

186

08.12.2018

Ljubljana

76.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:38,18

186

24.11.2018

Maribor

77.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:38,20

185

27.10.2018

Ljubljana

78.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

0:38,38

183

15.12.2018

Čakovec

79.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:38,45

182

24.11.2018

Maribor

80.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:38,50

181

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:38,51

181

24.11.2018

Maribor

82.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:38,88

176

24.11.2018

Maribor

83.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:39,12

173

06.04.2019

Velenje

84.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:39,33

170

12.01.2019

Ljubljana

85.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:39,57

167

08.12.2018

Ljubljana

86.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:39,64

166

08.12.2018

Ljubljana

87.  

VASLE Tim

2006

NC

0:39,80

164

24.11.2018

Maribor

88.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:39,92

162

08.12.2018

Ljubljana

89.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:40,06

161

15.12.2018

Čakovec

90.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:40,18

159

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:40,36

157

08.12.2018

Ljubljana

92.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:40,86

151

24.11.2018

Banja Luka

93.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:41,11

149

27.10.2018

Ljubljana

94.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:41,24

147

24.11.2018

Maribor

95.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:41,26

147

24.11.2018

Maribor

96.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:41,49

145

06.04.2019

Velenje

97.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:41,63

143

24.11.2018

Maribor

98.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:41,64

143

27.10.2018

Ljubljana

99.  

ZAJC Svit

2005

LL

0:41,80

141

08.12.2018

Ljubljana

100.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:42,04

139

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VIHER Vid

2005

BM

0:42,05

139

24.11.2018

Maribor

102.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:42,11

138

14.11.2018

Maribor

103.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

0:42,40

135

24.11.2018

Maribor

104.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:42,76

132

24.11.2018

Maribor

105.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:43,12

129

08.12.2018

Ljubljana

106.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:44,20

119

24.11.2018

Maribor

107.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:44,66

116

24.11.2018

Maribor

108.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:45,29

111

08.12.2018

Ljubljana

109.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:45,32

111

08.12.2018

Ljubljana

110.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:45,54

109

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:45,73

108

08.12.2018

Ljubljana

112.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:45,79

107

08.12.2018

Ljubljana

113.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:45,92

106

06.04.2019

Velenje

114.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:48,35

91

24.11.2018

Maribor

115.  

SENGER Maj

2006

NC

0:48,39

91

24.11.2018

Maribor

116.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:49,99

82

24.11.2018

Maribor

117.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:52,98

69

27.10.2018

Ljubljana

118.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:53,99

65

06.04.2019

Velenje

119.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:55,20

61

08.12.2018

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

119

2005.57

0:37,05

203



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.