Back    Home

Lestvice *
2016/2017, dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:14:08

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:28,85

503

03.02.2017

Kranj

2.  

VERČ Peter

2004

IL

0:29,02

495

03.02.2017

Kranj

3.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:29,13

489

03.02.2017

Kranj

4.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:29,84

455

03.02.2017

Kranj

5.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:29,89

453

03.02.2017

Kranj

6.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:30,13

442

25.03.2017

Špital/Spittal

7.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:30,14

441

18.02.2017

Herceg Novi

8.  

JEREB Maks

2003

NC

0:30,19

439

03.02.2017

Kranj

9.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:30,23

438

03.02.2017

Kranj

10.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:30,36

432

16.12.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:30,40

430

03.02.2017

Kranj

12.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:30,64

420

03.02.2017

Kranj

13.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:30,72

417

26.11.2016

Maribor

14.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:30,76

415

05.11.2016

Kranj

15.  

VODENIK Jan

2003

0:30,94

408

03.02.2017

Kranj

16.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:30,97

407

01.04.2017

Celje

17.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:31,14

400

03.02.2017

Kranj

18.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

0:31,34

393

25.03.2017

Špital/Spittal

19.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:31,35

392

01.04.2017

Celje

20.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:31,66

381

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:31,69

380

10.12.2016

Ljubljana

22.  

TURK Matic

2004

BP

0:32,04

368

03.02.2017

Kranj

23.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:32,26

360

14.01.2017

Ljubljana

24.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:32,31

358

26.11.2016

Maribor

25.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

0:32,42

355

03.02.2017

Kranj

26.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:32,46

353

03.02.2017

Kranj

27.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:32,65

347

26.11.2016

Maribor

28.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:32,85

341

03.02.2017

Kranj

29.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:33,10

333

09.12.2016

Maribor

30.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

0:33,14

332

10.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:33,26

329

26.11.2016

Maribor

32.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:33,33

326

10.12.2016

Ljubljana

33.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:33,36

326

20.05.2017

Velenje

34.  

PERC Anže

2003

VV

0:33,46

323

20.05.2017

Velenje

35.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:33,67

317

03.02.2017

Kranj

36.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:34,02

307

16.12.2016

Kranj

37.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:34,08

305

16.12.2016

Kranj

38.  

ROBIČ Tomaž

2003

TP

0:34,22

302

01.04.2017

Celje

39.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:34,25

301

26.11.2016

Maribor

40.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

0:34,34

299

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:34,62

291

25.03.2017

Špital/Spittal

42.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:35,03

281

03.02.2017

Kranj

 

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:35,03

281

13.11.2016

Celje

44.  

BARTULOVIĆ PETOVAR Mark

2004

IL

0:35,07

280

03.02.2017

Kranj

45.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:35,11

279

26.11.2016

Maribor

46.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:35,13

279

03.02.2017

Kranj

47.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:35,27

276

03.02.2017

Kranj

48.  

VRČKOVNIK Lan

2003

VV

0:35,40

272

09.12.2016

Maribor

49.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:35,42

272

05.11.2016

Kranj

50.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:35,45

271

14.01.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:35,60

268

11.12.2016

Reka/Rijeka

52.  

SHCHAVROVSKIY Fedor

2003

NG

0:35,66

267

03.02.2017

Kranj

53.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:35,70

266

03.02.2017

Kranj

54.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:35,77

264

03.02.2017

Kranj

55.  

LEMPL Marko

2003

BM

0:35,78

264

03.02.2017

Kranj

56.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:35,82

263

20.05.2017

Velenje

57.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

0:35,96

260

29.10.2016

Ljubljana

58.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:36,32

252

01.04.2017

Celje

59.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:36,35

252

03.02.2017

Kranj

60.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:36,37

251

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:36,44

250

14.01.2017

Ljubljana

62.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:36,50

249

20.05.2017

Velenje

63.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:36,52

248

16.12.2016

Kranj

 

TURK Urban Albin

2004

RL

0:36,52

248

03.02.2017

Kranj

65.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:36,56

247

14.01.2017

Ljubljana

66.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

0:36,66

245

16.12.2016

Kranj

67.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:36,74

244

03.02.2017

Kranj

68.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:36,82

242

03.02.2017

Kranj

69.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:37,01

238

14.01.2017

Ljubljana

70.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

0:37,06

237

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:37,19

235

03.02.2017

Kranj

72.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:37,25

234

20.05.2017

Velenje

73.  

STELE Gašper

2004

KA

0:37,48

230

03.02.2017

Kranj

74.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:38,15

218

03.02.2017

Kranj

75.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:38,35

214

01.04.2017

Celje

76.  

LOVENJAK Philipp

2003

ZR

0:38,52

211

22.01.2017

Radenci

77.  

BAJEC David

2003

PKA

0:38,53

211

05.11.2016

Kranj

78.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:38,63

210

14.01.2017

Ljubljana

79.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:38,65

209

26.11.2016

Maribor

80.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:38,73

208

26.11.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

0:38,77

207

29.10.2016

Ljubljana

82.  

ARTIČ Dan

2004

OL

0:40,04

188

14.01.2017

Ljubljana

83.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

0:40,27

185

09.12.2016

Maribor

84.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:41,20

173

03.02.2017

Kranj

85.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:42,03

163

08.10.2016

Kranj

86.  

LUSKAR Alen

2003

PC

0:42,28

160

26.11.2016

Maribor

87.  

OCVIRK Nik

2003

PC

0:42,51

157

26.11.2016

Maribor

88.  

ŽUGELJ GAŠPERŠIČ Maks

2004

TK

0:42,69

155

19.11.2016

Kranj

89.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

0:42,78

154

20.05.2017

Velenje

90.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:43,11

151

26.11.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:43,68

145

03.02.2017

Kranj

92.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:44,81

134

26.11.2016

Maribor

93.  

SOUFI Ali

2003

BM

0:44,85

134

26.11.2016

Maribor

94.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

0:44,96

133

14.01.2017

Ljubljana

95.  

ROTER Matic

2004

TK

0:46,79

118

16.12.2016

Kranj

96.  

VOVK Tian

2003

RL

0:48,72

105

26.11.2016

Ljubljana

97.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

0:48,73

104

03.02.2017

Kranj

98.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:52,16

85

14.01.2017

Ljubljana

99.  

BRATUN Lovro

2004

RL

0:52,66

83

26.11.2016

Ljubljana

100.  

ŽIVKOVIĆ Tit

2004

PC

0:56,08

69

26.11.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

0:58,89

59

26.11.2016

Maribor

102.  

AMBROŽIČ Žan Leon

2004

BM

1:07,56

39

20.05.2017

Velenje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

102

2003.52

0:36,81

242



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.