Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:19:25

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:26,36

603

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

2.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:26,66

582

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

3.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:27,74

517

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

4.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:28,04

500

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

5.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:28,28

488

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

6.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:29,02

451

04.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

7.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:29,20

443

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

8.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:29,22

442

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

9.  

LIU Yisi

2006

OL

0:29,24

441

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

10.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:29,66

423

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:29,78

418

12.07.2020

Radovljica

(dečki+absolutno)

12.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:29,85

415

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

13.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:29,89

413

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

14.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:29,94

411

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

15.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:30,05

407

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

16.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:30,11

404

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

17.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:30,54

387

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

18.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:30,72

380

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

19.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:30,99

371

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

20.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:31,03

369

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VASLE Tim

2006

NC

0:31,12

366

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

22.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:31,27

361

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

23.  

FINK Amadej

2007

KK

0:31,36

358

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:31,36

358

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

25.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:31,37

357

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

METULJ Marcel

2007

FR

0:31,37

357

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

27.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:31,44

355

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

28.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:31,48

354

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

29.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:31,54

352

12.01.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

30.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:31,64

348

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:31,69

347

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

32.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:31,70

346

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

33.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:31,74

345

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

34.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:32,06

335

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

35.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:32,11

333

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

36.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:32,15

332

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

37.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:32,18

331

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

38.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:32,35

326

04.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

39.  

ILAR Lun

2007

LL

0:32,53

320

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

40.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:32,67

316

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:32,71

315

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

42.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:32,75

314

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

43.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:32,96

308

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

44.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:32,99

307

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

45.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:33,03

306

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

46.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:33,19

302

25.07.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

47.  

TURK Mitja

2006

RR

0:33,22

301

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

48.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:33,24

300

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

49.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:33,26

300

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

50.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:33,27

299

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:33,28

299

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

52.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:33,30

299

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

53.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:33,45

295

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

54.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:33,55

292

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

55.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:33,56

292

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

56.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:33,74

287

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

57.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:33,86

284

15.12.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

58.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:34,05

279

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

59.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:34,34

272

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

60.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:34,36

272

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:34,37

272

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

62.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:34,41

271

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

63.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:34,51

268

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

VILER Val

2007

KK

0:34,51

268

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

65.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:34,56

267

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

66.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:34,58

267

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

67.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:34,61

266

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

68.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:34,80

262

25.07.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

69.  

SEVER Marko

2007

LL

0:34,81

261

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

70.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:35,11

255

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:35,26

251

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

72.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:35,42

248

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

73.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:35,52

246

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

74.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

0:35,64

243

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

75.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:35,70

242

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

76.  

KEREC Odon

2006

IL

0:35,73

242

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

77.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:35,75

241

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

78.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:35,77

241

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

79.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:35,82

240

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

80.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:35,88

239

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:35,91

238

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

82.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:35,97

237

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

83.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:36,03

236

25.07.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

84.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:36,14

233

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

85.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:36,36

229

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

86.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:36,52

226

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

87.  

KIKER Jan

2007

PC

0:36,53

226

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

88.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:36,86

220

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

89.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:37,33

212

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

90.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:37,41

210

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

GROBELNIK Tilen

2006

PC

0:37,47

209

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

92.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:38,06

200

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

93.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:38,25

197

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

94.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:38,41

194

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

95.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:38,46

194

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

96.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:38,52

193

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

97.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:38,75

189

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

98.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:38,76

189

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

99.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

0:39,18

183

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

100.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:39,30

181

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:39,87

174

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

102.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:39,95

173

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

103.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:40,00

172

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

104.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:40,76

163

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

105.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:41,40

155

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

106.  

PULKO Nik

2006

PDM

0:41,88

150

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

107.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:41,99

149

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

108.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:42,15

147

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

109.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:45,36

118

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

110.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:45,95

113

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

0:46,31

111

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

112.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:47,43

103

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

113.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:51,89

79

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

113

2006.46

0:34,57

267



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.