Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:22:18

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:27,80

514

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:28,51

476

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

3.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:28,67

468

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

4.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:28,97

454

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

5.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:29,00

452

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

6.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:29,20

443

25.05.2019

Banja Luka

(dečki)

7.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:29,40

434

13.04.2019

Maribor

(dečki)

8.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:29,73

420

11.07.2019

Ufa

(dečki)

9.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:30,22

400

01.06.2019

Dunaj/Vienna

(dečki)

10.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:30,25

399

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:30,45

391

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

12.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:30,51

388

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

13.  

LIU Yisi

2006

OL

0:30,56

386

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

14.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:30,74

380

14.06.2019

Kranj

(dečki)

15.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:30,77

379

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

16.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:30,91

373

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

17.  

ILAR Nal

2005

LL

0:30,96

372

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

18.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:31,11

366

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

19.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:31,43

355

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

20.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:31,54

352

13.04.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:31,54

352

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

22.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:31,82

342

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

23.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:31,87

341

24.03.2019

Žilina

(dečki)

24.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:31,96

338

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

25.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:32,12

333

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

26.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:32,35

326

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

27.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:32,44

323

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

28.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:32,48

322

25.05.2019

Banja Luka

(dečki)

29.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:32,49

322

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

30.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:32,50

321

09.06.2019

Reka/Rijeka

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VARGA Jaka

2006

LL

0:32,50

321

06.07.2019

Koper

(dečki)

32.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:32,57

319

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

33.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:32,58

319

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

34.  

SLANA Bor

2005

LL

0:32,64

317

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

35.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:32,72

315

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

36.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:32,81

312

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

37.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:32,90

310

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

38.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:33,04

306

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

39.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:33,16

302

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

40.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

0:33,24

300

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:33,33

298

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

42.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:33,38

296

06.07.2019

Koper

(dečki)

43.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:33,44

295

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

44.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:33,64

290

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

45.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:33,69

288

06.07.2019

Koper

(dečki)

46.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:33,84

285

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

47.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:33,96

282

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

48.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:33,98

281

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

49.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:34,02

280

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:34,02

280

02.03.2019

Beograd

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:34,03

280

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

52.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:34,14

277

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

53.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:34,30

273

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

54.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:34,33

272

14.07.2019

Radovljica

(dečki)

55.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:34,45

270

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

56.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:34,46

269

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

57.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:34,53

268

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

58.  

TURK Mitja

2006

RR

0:34,85

260

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

59.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:34,87

260

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

60.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:35,14

254

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:35,24

252

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

62.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:35,59

245

26.05.2019

Ravne na Koroškem

 

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:35,59

245

26.05.2019

Ravne na Koroškem

 

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:35,59

245

06.07.2019

Koper

65.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:35,78

241

18.05.2019

Ljubljana

66.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:36,00

236

29.06.2019

Kamnik

67.  

KEREC Odon

2006

IL

0:36,12

234

06.07.2019

Koper

68.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:36,49

227

13.04.2019

Maribor

69.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

0:36,55

226

13.04.2019

Maribor

70.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:36,70

223

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:36,70

223

08.06.2019

Brestanica

72.  

ZAJC Svit

2005

LL

0:36,79

221

08.06.2019

Brestanica

73.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:36,80

221

08.06.2019

Brestanica

74.  

VASLE Tim

2006

NC

0:36,85

220

08.06.2019

Brestanica

75.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:36,90

219

13.04.2019

Maribor

76.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:37,01

217

25.05.2019

Radovljica

77.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:37,40

211

06.07.2019

Koper

78.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:37,55

208

26.05.2019

Ravne na Koroškem

79.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:37,72

205

18.05.2019

Ptuj

80.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:38,31

196

14.07.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:38,42

194

08.06.2019

Brestanica

82.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:38,52

193

08.06.2019

Brestanica

83.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:39,13

184

01.06.2019

Ljubljana

84.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:39,42

180

06.07.2019

Koper

85.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:39,58

178

29.06.2019

Kamnik

86.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:39,59

177

08.06.2019

Brestanica

87.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:39,82

174

06.07.2019

Koper

88.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:39,85

174

26.05.2019

Ravne na Koroškem

89.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:39,97

172

06.07.2019

Koper

90.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:40,15

170

13.04.2019

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:40,49

166

13.04.2019

Maribor

92.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:40,68

164

08.06.2019

Brestanica

93.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:40,78

162

14.07.2019

Radovljica

94.  

PUC Jakob

2006

IL

0:41,14

158

06.04.2019

Ljubljana

95.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:41,45

155

08.06.2019

Brestanica

96.  

HOLC Tomaž

2006

TP

0:43,30

136

18.05.2019

Ptuj

97.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:43,42

134

13.04.2019

Maribor

98.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:43,77

131

13.04.2019

Maribor

99.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:43,90

130

11.11.2018

Koper

100.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

0:45,09

120

06.04.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:45,77

115

25.05.2019

Radovljica

102.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:45,80

114

13.04.2019

Maribor

103.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:46,08

112

08.06.2019

Brestanica

104.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:46,12

112

09.06.2019

Reka/Rijeka

105.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:47,63

102

13.04.2019

Maribor

106.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:49,29

92

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

107.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:56,03

62

09.06.2019

Reka/Rijeka

108.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:56,38

61

13.04.2019

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

108

2005.58

0:35,88

239



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.