Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 400 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:49:31

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

4:19,50

547

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

4:21,52

534

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

PETERLIN Nik

2006

KA

4:21,91

532

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

4.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

4:28,69

492

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

5.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

4:29,47

488

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

6.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

4:31,88

475

16.11.2019

Velenje

(dečki+absolutno)

7.  

KORENT Leonardo

2006

LL

4:34,63

461

16.11.2019

Kranj

(dečki+absolutno)

8.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

4:36,05

454

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

9.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

4:39,92

435

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

10.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

4:40,41

433

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

LESJAK Jakob

2006

NC

4:40,48

433

07.02.2020

Kranj

(dečki)

12.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

4:40,79

431

07.02.2020

Kranj

(dečki)

13.  

BLATNIK Nik

2006

RR

4:41,99

426

07.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

VARGA Jaka

2006

LL

4:43,70

418

11.12.2019

Kranj

(dečki)

15.  

SIRNIK Daris

2006

RA

4:45,02

412

16.10.2019

Kranj

(dečki)

16.  

OSETIČ Matija

2006

CK

4:46,52

406

07.02.2020

Kranj

(dečki)

17.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

4:47,21

403

07.02.2020

Kranj

(dečki)

18.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

4:47,55

402

16.11.2019

Velenje

(dečki)

19.  

ILAR Lun

2007

LL

4:48,46

398

07.02.2020

Kranj

(dečki)

20.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

4:49,06

395

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

4:49,68

393

07.02.2020

Kranj

(dečki)

22.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

4:52,23

383

07.02.2020

Kranj

(dečki)

23.  

BRATINA Filip

2007

NC

4:52,88

380

07.02.2020

Kranj

(dečki)

24.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

4:52,92

380

16.11.2019

Kranj

(dečki)

25.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

4:52,98

380

07.02.2020

Kranj

(dečki)

26.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

4:53,43

378

07.02.2020

Kranj

(dečki)

27.  

PRIBAC Maj

2006

BP

4:53,68

377

16.11.2019

Kranj

(dečki)

28.  

METULJ Marcel

2007

FR

4:56,35

367

07.02.2020

Kranj

(dečki)

29.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

4:56,55

366

07.02.2020

Kranj

(dečki)

30.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

4:56,94

365

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

4:59,69

355

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

32.  

BENČIČ Val

2007

BP

5:00,30

353

16.11.2019

Kranj

(dečki)

33.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

5:00,32

353

16.11.2019

Velenje

(dečki)

34.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

5:00,36

352

16.11.2019

Velenje

(dečki)

35.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

5:01,12

350

01.02.2020

Maastricht

(dečki)

36.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

5:01,46

349

07.02.2020

Kranj

(dečki)

37.  

FERENČAK Luka

2007

CK

5:02,39

345

16.11.2019

Kranj

(dečki)

38.  

FRANKO Ian

2007

LL

5:02,94

343

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

39.  

MAROLT Matija

2006

CK

5:03,79

341

07.02.2020

Kranj

(dečki)

40.  

MARIČ Bastian

2006

FR

5:03,98

340

16.11.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MUSTAR Martin

2006

OL

5:04,03

340

07.02.2020

Kranj

(dečki)

42.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

5:04,10

340

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

43.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

5:05,02

336

16.11.2019

Velenje

(dečki)

44.  

LIU Yisi

2006

OL

5:05,42

335

16.11.2019

Kranj

(dečki)

45.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

5:06,65

331

07.02.2020

Kranj

(dečki)

46.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

5:08,89

324

16.11.2019

Kranj

(dečki)

47.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

5:09,38

322

07.02.2020

Kranj

(dečki)

48.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

5:09,66

322

16.11.2019

Kranj

(dečki)

49.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

5:10,56

319

07.02.2020

Kranj

(dečki)

50.  

TURK Mitja

2006

RR

5:10,84

318

12.10.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

5:11,16

317

16.11.2019

Velenje

(dečki)

52.  

JANČAR Blaž

2007

IL

5:11,75

315

16.11.2019

Kranj

(dečki)

53.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

5:12,14

314

16.11.2019

Kranj

(dečki)

54.  

KUSTEC Filip

2006

TK

5:12,25

314

16.11.2019

Kranj

(dečki)

55.  

RITONJA Grega

2007

ZR

5:12,44

313

08.12.2019

Varaždin

(dečki)

56.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

5:13,05

311

07.02.2020

Kranj

(dečki)

57.  

GOLC Luka

2006

RAD

5:13,12

311

16.11.2019

Kranj

(dečki)

58.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

5:13,84

309

16.11.2019

Velenje

(dečki)

59.  

RESNIK Florijan

2006

CK

5:14,05

308

16.11.2019

Kranj

(dečki)

60.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

5:14,17

308

01.02.2020

Maastricht

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

5:15,48

304

07.02.2020

Kranj

(dečki)

62.  

MAČEK Tilen

2007

TK

5:18,90

294

16.10.2019

Kranj

(dečki)

63.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

5:18,91

294

16.11.2019

Velenje

(dečki)

64.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

5:19,92

292

16.11.2019

Kranj

(dečki)

65.  

MIRNIK Maj

2006

VV

5:20,24

291

07.02.2020

Kranj

(dečki)

66.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

5:20,29

291

16.10.2019

Kranj

(dečki)

67.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

5:20,43

290

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

68.  

POSNJAK Juš

2006

TK

5:20,98

289

16.10.2019

Kranj

(dečki)

69.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

5:21,16

288

07.02.2020

Kranj

(dečki)

70.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

5:23,03

283

16.11.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

5:23,16

283

07.02.2020

Kranj

(dečki)

72.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

5:23,81

281

16.11.2019

Kranj

(dečki)

73.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

5:27,13

273

16.11.2019

Velenje

(dečki)

74.  

KRAMER Žiga

2006

OL

5:27,23

272

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

75.  

PUC Jakob

2006

IL

5:29,35

267

16.11.2019

Kranj

(dečki)

76.  

FINK Amadej

2007

KK

5:30,07

265

01.12.2019

Koper

(dečki)

77.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

5:30,19

265

16.11.2019

Velenje

(dečki)

78.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

5:30,50

264

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

79.  

OBERČ Svit

2007

TK

5:31,51

262

16.10.2019

Kranj

(dečki)

80.  

VASLE Tim

2006

NC

5:33,57

257

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

5:34,74

254

16.11.2019

Kranj

82.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

5:35,99

252

16.11.2019

Kranj

83.  

ROGELJ Gal

2007

RL

5:36,06

251

24.01.2020

Ljubljana

84.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

5:37,67

248

16.11.2019

Kranj

85.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

5:38,46

246

16.11.2019

Kranj

86.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

5:39,25

244

24.01.2020

Ljubljana

87.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

5:39,80

243

16.11.2019

Velenje

88.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

5:40,82

241

24.01.2020

Ljubljana

89.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

5:41,92

239

16.11.2019

Velenje

90.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

5:43,98

234

24.01.2020

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

VRAČUN Matic

2007

PC

5:45,36

232

10.11.2019

Celje

92.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

5:47,34

228

16.11.2019

Kranj

93.  

JUSTIN Miha

2007

KA

5:48,00

226

11.12.2019

Kranj

94.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

5:49,13

224

16.11.2019

Kranj

95.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

5:52,43

218

16.11.2019

Kranj

96.  

OROŽ Luka

2007

PKA

5:52,45

218

16.11.2019

Kranj

97.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

5:59,67

205

11.12.2019

Kranj

98.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

6:01,87

201

16.11.2019

Kranj

99.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

6:02,80

200

16.11.2019

Kranj

100.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

6:05,68

195

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

FIŠER Maks

2007

TK

6:05,74

195

16.10.2019

Kranj

102.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

6:12,66

184

16.11.2019

Velenje

103.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

6:14,99

181

16.11.2019

Velenje

104.  

SEVER Marko

2007

LL

6:23,75

169

16.11.2019

Kranj

105.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

6:25,40

167

16.11.2019

Kranj

106.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

6:27,68

164

16.10.2019

Kranj

107.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

6:28,02

163

16.11.2019

Kranj

108.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

6:38,72

150

24.01.2020

Ljubljana

109.  

ZELENC Tadej

2007

CER

6:47,86

140

16.11.2019

Kranj

110.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

6:49,93

138

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

6:52,88

135

16.10.2019

Kranj

112.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

6:53,58

135

16.11.2019

Kranj

113.  

VILER Val

2007

KK

6:56,18

132

01.12.2019

Koper

114.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

6:58,05

130

11.12.2019

Kranj

115.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

7:16,49

114

16.11.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

115

2006.49

5:22,63

284



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.