Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 400 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:34:33

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

4:31,07

480

01.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

4:35,14

459

01.02.2019

Maribor

(dečki)

3.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

4:35,35

458

01.02.2019

Maribor

(dečki)

4.  

KOSEC Tian

2005

PDM

4:36,19

453

01.02.2019

Maribor

(dečki)

5.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

4:36,81

450

10.11.2018

Kranj

(dečki)

6.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

4:37,08

449

01.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

NOVAK Tai

2006

OL

4:38,90

440

10.11.2018

Kranj

(dečki)

8.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

4:42,36

424

01.02.2019

Maribor

(dečki)

9.  

PETERLIN Nik

2006

KA

4:42,87

422

01.02.2019

Maribor

(dečki)

10.  

KOZOLE Jan

2005

CK

4:43,37

420

01.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

4:43,46

419

10.11.2018

Kranj

(dečki)

12.  

PREBIL Jakob

2005

OL

4:43,94

417

12.12.2018

Kranj

(dečki)

13.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

4:44,43

415

01.02.2019

Maribor

(dečki)

14.  

SLANA Bor

2005

LL

4:46,27

407

16.02.2019

Herceg Novi

(dečki)

15.  

ILAR Nal

2005

LL

4:48,25

399

01.02.2019

Maribor

(dečki)

16.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

4:51,37

386

01.02.2019

Maribor

(dečki)

17.  

SIRNIK Daris

2006

RA

4:52,86

380

10.11.2018

Kranj

(dečki)

18.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

4:53,76

377

10.11.2018

Kranj

(dečki)

19.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

4:53,78

377

10.11.2018

Kranj

(dečki)

20.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

4:54,50

374

01.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

4:54,94

372

01.02.2019

Maribor

(dečki)

22.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

4:55,36

371

10.11.2018

Kranj

(dečki)

23.  

VARGA Jaka

2006

LL

4:56,49

366

12.12.2018

Kranj

(dečki)

24.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

4:57,94

361

01.02.2019

Maribor

(dečki)

25.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

4:58,16

360

10.11.2018

Kranj

(dečki)

26.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

4:59,00

357

01.02.2019

Maribor

(dečki)

27.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

4:59,71

355

21.10.2018

Velenje

(dečki)

28.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

5:01,69

348

01.02.2019

Maribor

(dečki)

29.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

5:01,71

348

17.11.2018

Louvain-la-Neuve

(dečki)

30.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

5:02,37

345

17.10.2018

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MUNDA Alen

2005

IL

5:02,43

345

01.02.2019

Maribor

(dečki)

32.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

5:04,01

340

21.10.2018

Velenje

(dečki)

33.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

5:04,28

339

01.02.2019

Maribor

(dečki)

34.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

5:04,49

338

17.10.2018

Kranj

(dečki)

35.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

5:05,24

336

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

36.  

TURK Mitja

2006

RR

5:06,58

331

01.02.2019

Maribor

(dečki)

37.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

5:06,67

331

21.10.2018

Velenje

(dečki)

38.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

5:06,75

331

01.02.2019

Maribor

(dečki)

39.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

5:07,60

328

01.02.2019

Maribor

(dečki)

40.  

PERŠE Žiga

2005

OL

5:13,85

309

10.11.2018

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

5:15,30

305

10.11.2018

Kranj

(dečki)

42.  

BLATNIK Nik

2006

RR

5:15,68

303

10.11.2018

Kranj

(dečki)

43.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

5:15,92

303

21.10.2018

Velenje

(dečki)

44.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

5:16,19

302

01.02.2019

Maribor

(dečki)

45.  

OSETIČ Matija

2006

CK

5:17,01

300

01.02.2019

Maribor

(dečki)

46.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

5:17,90

297

10.11.2018

Kranj

(dečki)

47.  

PRIBAC Maj

2006

BP

5:18,12

297

10.11.2018

Kranj

(dečki)

48.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

5:18,69

295

17.10.2018

Kranj

(dečki)

49.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

5:19,08

294

01.02.2019

Maribor

(dečki)

50.  

RESNIK Florijan

2006

CK

5:19,13

294

01.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LAMOT Metod

2005

VV

5:19,25

293

21.10.2018

Velenje

(dečki)

52.  

MUSTAR Martin

2006

OL

5:20,08

291

16.02.2019

Herceg Novi

(dečki)

53.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

5:21,98

286

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

54.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

5:23,96

281

21.10.2018

Velenje

(dečki)

55.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

5:24,34

280

10.11.2018

Kranj

(dečki)

56.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

5:26,10

275

10.11.2018

Kranj

(dečki)

57.  

ALIČ Nan

2006

IL

5:26,22

275

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

58.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

5:27,21

272

10.11.2018

Kranj

(dečki)

59.  

MARIČ Bastian

2006

FR

5:29,95

266

21.10.2018

Velenje

(dečki)

60.  

BABIČ Črt

2006

OL

5:30,81

264

10.11.2018

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

5:31,17

263

10.11.2018

Kranj

(dečki)

62.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

5:31,34

262

21.10.2018

Velenje

(dečki)

63.  

EGART Luka

2005

TK

5:31,40

262

10.11.2018

Kranj

(dečki)

64.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

5:34,22

256

17.10.2018

Kranj

65.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

5:34,24

256

04.11.2018

Celje

66.  

KEREC Odon

2006

IL

5:34,28

255

10.11.2018

Kranj

67.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

5:34,32

255

10.11.2018

Kranj

68.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

5:35,08

254

10.11.2018

Kranj

69.  

OSETIČ Miha

2005

CK

5:35,10

254

10.11.2018

Kranj

70.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

5:35,15

253

21.10.2018

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

5:36,57

250

16.02.2019

Herceg Novi

72.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

5:37,03

249

17.10.2018

Kranj

73.  

MIRNIK Maj

2006

VV

5:43,37

236

21.10.2018

Velenje

74.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

5:43,71

235

10.11.2018

Kranj

75.  

KUSTEC Filip

2006

TK

5:44,69

233

10.11.2018

Kranj

76.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

5:46,57

229

22.12.2018

Ljubljana

77.  

POSNJAK Juš

2006

TK

5:46,60

229

17.10.2018

Kranj

78.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

5:59,82

205

08.12.2018

Varaždin

79.  

MAROLT Matija

2006

CK

6:00,52

204

10.11.2018

Kranj

80.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

6:05,93

195

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

6:10,19

188

05.10.2018

Kranj

82.  

KRAMER Žiga

2006

OL

6:16,05

179

10.11.2018

Kranj

83.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

6:33,49

156

10.11.2018

Kranj

84.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

6:35,11

155

10.11.2018

Kranj

85.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

6:35,90

154

10.11.2018

Kranj

86.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

6:37,98

151

10.11.2018

Kranj

87.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

6:47,24

141

10.11.2018

Kranj

88.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

7:14,70

116

21.10.2018

Velenje

89.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

7:32,91

102

10.11.2018

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

89

2005.55

5:21,22

288



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.