Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 400 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:02:58

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

4:31,88

530

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

ILAR Nal

2005

LL

4:32,03

529

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

3.  

NOVAK Tai

2006

OL

4:34,74

513

11.05.2019

Ljubljana

(dečki+absolutno)

4.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

4:35,93

507

31.05.2019

Dunaj/Vienna

(dečki)

5.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

4:37,36

499

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

6.  

PETERLIN Nik

2006

KA

4:37,50

498

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

7.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

4:39,26

489

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

8.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

4:40,06

485

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

9.  

KOSEC Tian

2005

PDM

4:40,29

484

31.05.2019

Dunaj/Vienna

(dečki)

10.  

JUG Sebastjan

2005

NC

4:40,59

482

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

4:42,62

472

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

12.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

4:44,09

464

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

13.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

4:44,29

463

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

14.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

4:45,77

456

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

15.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

4:48,57

443

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

16.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

4:50,62

434

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

17.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

4:53,28

422

18.04.2019

Maribor

(dečki)

18.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

4:53,46

421

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

19.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

4:54,15

418

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

20.  

PREBIL Jakob

2005

OL

4:54,36

417

22.05.2019

Kamnik

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SLANA Bor

2005

LL

4:55,61

412

13.04.2019

Maribor

(dečki)

22.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

4:55,92

411

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

23.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

4:56,01

410

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

24.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

4:56,10

410

13.04.2019

Maribor

(dečki)

25.  

KORENT Leonardo

2006

LL

4:56,72

407

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

26.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

4:57,17

406

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

27.  

SIRNIK Daris

2006

RA

4:57,36

405

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

ZALETEL Lenart

2005

RAD

4:57,36

405

22.05.2019

Kamnik

(dečki)

29.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

4:58,90

399

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

30.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

5:00,32

393

27.04.2019

Gradec/Graz

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KREPEL Urban

2005

VV

5:00,64

392

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

32.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

5:01,53

388

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

33.  

TURK Mitja

2006

RR

5:01,72

388

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

34.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

5:01,98

387

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

35.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

5:03,29

382

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

36.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

5:04,10

378

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

37.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

5:04,31

378

18.04.2019

Maribor

(dečki)

38.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

5:04,69

376

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

39.  

BLATNIK Nik

2006

RR

5:05,00

375

10.03.2019

Zagreb

(dečki)

40.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

5:05,68

373

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

5:06,41

370

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

42.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

5:06,49

370

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

43.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

5:06,66

369

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

44.  

MUNDA Alen

2005

IL

5:08,21

364

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

45.  

LESJAK Jakob

2006

NC

5:09,01

361

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

46.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

5:10,02

357

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

47.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

5:12,48

349

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

48.  

VARGA Jaka

2006

LL

5:12,53

349

22.05.2019

Kamnik

(dečki)

49.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

5:14,93

341

19.01.2019

Charleroi

(dečki)

50.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

5:15,22

340

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

5:16,19

337

18.04.2019

Maribor

(dečki)

52.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

5:18,13

331

17.03.2019

Koper

(dečki)

53.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

5:19,55

326

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

54.  

LAMOT Metod

2005

VV

5:20,19

324

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

55.  

VIHER Vid

2005

BM

5:21,58

320

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

56.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

5:22,25

318

24.11.2018

Brugge

(dečki)

57.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

5:22,92

316

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

58.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

5:22,95

316

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

59.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

5:23,86

313

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

60.  

PERŠE Žiga

2005

OL

5:24,24

312

23.03.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MAROLT Matija

2006

CK

5:24,74

311

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

62.  

MUSTAR Martin

2006

OL

5:26,31

306

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

63.  

RESNIK Florijan

2006

CK

5:27,45

303

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

64.  

MARIČ Bastian

2006

FR

5:27,55

303

18.04.2019

Maribor

(dečki)

65.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

5:27,73

302

18.04.2019

Maribor

(dečki)

66.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

5:33,41

287

01.06.2019

Ravne na Koroškem

67.  

KUSTEC Filip

2006

TK

5:33,71

286

01.06.2019

Ravne na Koroškem

68.  

POSNJAK Juš

2006

TK

5:35,14

283

01.06.2019

Ravne na Koroškem

69.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

5:37,48

277

13.04.2019

Maribor

70.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

5:37,70

276

30.03.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

5:38,67

274

01.06.2019

Ravne na Koroškem

72.  

KOTNIK Maj

2006

NC

5:40,19

270

13.04.2019

Maribor

73.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

5:40,80

269

18.04.2019

Maribor

74.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

5:40,81

269

18.04.2019

Maribor

75.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

5:41,33

268

13.04.2019

Maribor

76.  

MIRNIK Maj

2006

VV

5:44,61

260

01.06.2019

Ravne na Koroškem

77.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

5:44,80

260

13.04.2019

Maribor

78.  

ZAJC Svit

2005

LL

5:44,88

259

23.03.2019

Ljubljana

79.  

ALIČ Nan

2006

IL

5:49,96

248

23.03.2019

Ljubljana

80.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

5:50,22

248

18.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

6:04,10

220

01.06.2019

Ravne na Koroškem

82.  

PUC Jakob

2006

IL

6:05,38

218

01.06.2019

Ravne na Koroškem

83.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

6:06,38

216

13.04.2019

Maribor

84.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

6:10,69

209

01.06.2019

Ravne na Koroškem

85.  

KRAMER Žiga

2006

OL

6:13,39

204

23.03.2019

Ljubljana

86.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

6:14,14

203

23.03.2019

Ljubljana

87.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

6:19,70

194

25.05.2019

Radovljica

88.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

6:21,52

191

23.03.2019

Ljubljana

89.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

6:23,01

189

31.05.2019

Dunaj/Vienna

90.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

6:24,16

187

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

6:28,49

181

23.03.2019

Ljubljana

92.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

6:33,50

174

18.04.2019

Maribor

93.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

6:40,56

165

30.03.2019

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

93

2005.59

5:18,83

328



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.