Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:33:58

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

2:30,98

507

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

KORENT Leonardo

2006

LL

2:32,13

496

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:36,86

452

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

4.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:43,63

398

07.02.2020

Kranj

(dečki)

5.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:45,08

388

07.02.2020

Kranj

(dečki)

6.  

BENČIČ Val

2007

BP

2:46,05

381

07.02.2020

Kranj

(dečki)

7.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

2:46,10

381

07.02.2020

Kranj

(dečki)

8.  

MAČEK Tilen

2007

TK

2:46,36

379

07.02.2020

Kranj

(dečki)

9.  

LIU Yisi

2006

OL

2:46,77

376

07.02.2020

Kranj

(dečki)

10.  

TURK Mitja

2006

RR

2:47,15

374

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:47,72

370

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

12.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

2:48,12

367

07.02.2020

Kranj

(dečki)

13.  

BABNIK Matic

2007

LL

2:49,16

360

07.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

MARIČ Bastian

2006

FR

2:50,58

351

07.02.2020

Kranj

(dečki)

15.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

2:50,83

350

07.02.2020

Kranj

(dečki)

16.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

2:51,15

348

18.12.2019

Maribor

(dečki)

17.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:51,54

346

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

18.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

2:51,67

345

07.02.2020

Kranj

(dečki)

19.  

KUSTEC Filip

2006

TK

2:52,06

342

08.01.2020

Kranj

(dečki)

20.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

2:53,84

332

23.11.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KEREC Odon

2006

IL

2:54,68

327

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

22.  

PRIBAC Maj

2006

BP

2:55,56

322

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

23.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

2:57,50

312

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

24.  

BRATINA Filip

2007

NC

2:57,77

310

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

25.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

2:57,82

310

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

26.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

2:59,30

303

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

27.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

3:00,24

298

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

28.  

VASLE Tim

2006

NC

3:00,37

297

07.02.2020

Kranj

(dečki)

29.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:00,75

295

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

30.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

3:01,33

293

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

3:01,69

291

07.02.2020

Kranj

(dečki)

32.  

PUC Jakob

2006

IL

3:01,92

290

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

33.  

PETERLIN Nik

2006

KA

3:02,14

289

13.11.2019

Kranj

(dečki)

34.  

RESNIK Florijan

2006

CK

3:02,55

287

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

35.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

3:02,63

286

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

36.  

OBERČ Svit

2007

TK

3:03,19

284

07.02.2020

Kranj

(dečki)

37.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

3:03,70

281

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

38.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

3:05,60

273

09.11.2019

Celje

(dečki)

39.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

3:05,81

272

18.12.2019

Maribor

(dečki)

40.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

3:06,22

270

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

METULJ Marcel

2007

FR

3:06,86

267

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

42.  

OSETIČ Matija

2006

CK

3:07,91

263

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

43.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

3:08,01

262

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

44.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

3:08,04

262

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

45.  

PANIČ Nal

2007

FR

3:08,39

261

07.02.2020

Kranj

(dečki)

46.  

LESJAK Jakob

2006

NC

3:08,89

259

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

47.  

ROGELJ Gal

2007

RL

3:10,92

251

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

48.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

3:10,93

251

09.11.2019

Celje

(dečki)

49.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

3:12,96

243

18.12.2019

Maribor

50.  

ZIMIC Urban

2007

IL

3:13,43

241

21.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

3:17,25

227

09.11.2019

Celje

52.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

3:17,37

227

26.10.2019

Ljubljana

53.  

BLATNIK Nik

2006

RR

3:17,92

225

26.10.2019

Ljubljana

54.  

GOLC Luka

2006

RAD

3:18,03

224

26.10.2019

Ljubljana

55.  

JANČAR Blaž

2007

IL

3:18,42

223

24.01.2020

Ljubljana

56.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

3:20,18

217

21.12.2019

Ljubljana

57.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

3:21,76

212

08.01.2020

Kranj

58.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

3:22,62

210

08.01.2020

Kranj

59.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

3:24,63

203

26.10.2019

Ljubljana

60.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

3:24,87

203

09.11.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

JELOVŠEK Jane

2007

RL

3:24,88

203

26.10.2019

Ljubljana

62.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

3:24,92

203

09.11.2019

Celje

63.  

POGAČ Urban

2006

AQ

3:25,35

201

24.01.2020

Ljubljana

64.  

KRAMER Žiga

2006

OL

3:27,08

196

26.10.2019

Ljubljana

65.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

3:27,17

196

18.12.2019

Maribor

66.  

KOTNIK Maj

2006

NC

3:27,56

195

26.10.2019

Ljubljana

67.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

3:29,67

189

18.12.2019

Maribor

68.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

3:30,59

187

09.11.2019

Celje

69.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

3:31,08

185

13.11.2019

Kranj

70.  

JUSTIN Miha

2007

KA

3:31,56

184

13.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

3:32,76

181

09.11.2019

Celje

72.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

3:35,49

174

18.12.2019

Maribor

73.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

3:36,97

171

08.01.2020

Kranj

74.  

FIŠER Maks

2007

TK

3:39,09

166

13.11.2019

Kranj

75.  

ZELENC Tadej

2007

CER

3:40,97

161

26.10.2019

Ljubljana

76.  

SENGER Maj

2006

NC

3:42,04

159

09.11.2019

Celje

77.  

PETEK Žan

2006

AQ

3:44,29

154

26.10.2019

Ljubljana

78.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

3:45,17

153

26.10.2019

Ljubljana

79.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

3:45,29

152

26.10.2019

Ljubljana

80.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

3:46,71

149

18.12.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

3:47,35

148

26.10.2019

Ljubljana

82.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

3:47,53

148

26.10.2019

Ljubljana

83.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

3:48,27

146

26.10.2019

Ljubljana

84.  

SLAK Jakob

2007

AQ

3:52,49

139

24.01.2020

Ljubljana

85.  

ZORMAN Matic

2007

TK

4:11,31

110

13.11.2019

Kranj

86.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

4:19,92

99

26.10.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

86

2006.41

3:12,59

244



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.