Back    Home

Lestvice *
2016/2017, dečki, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:41:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

2:33,30

559

03.02.2017

Kranj

2.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:37,12

519

03.02.2017

Kranj

3.  

KLEMENC Matic

2003

LL

2:37,18

518

03.02.2017

Kranj

4.  

DOVČ Lan

2003

OL

2:37,59

514

03.02.2017

Kranj

5.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:38,18

509

19.11.2016

Kranj

6.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:38,41

506

03.02.2017

Kranj

7.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:43,30

462

06.01.2017

Kranj

8.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:47,14

431

17.12.2016

Ljubljana

9.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:47,16

431

03.02.2017

Kranj

10.  

VODENIK Jan

2003

2:47,72

427

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:47,80

426

03.02.2017

Kranj

12.  

MAGER Klemen

2003

FR

2:47,84

426

09.12.2016

Maribor

13.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:51,73

397

06.01.2017

Kranj

14.  

GRILC Gregor

2003

TK

2:53,06

388

06.01.2017

Kranj

15.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

2:53,49

385

03.02.2017

Kranj

16.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

2:53,89

383

06.01.2017

Kranj

17.  

KOKOT Jan

2003

FR

2:54,68

378

03.02.2017

Kranj

18.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

2:55,08

375

06.01.2017

Kranj

19.  

KOROŠ Anže

2003

FR

2:57,33

361

09.12.2016

Maribor

20.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:57,38

361

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

2:58,44

354

03.02.2017

Kranj

22.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:58,65

353

03.02.2017

Kranj

23.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

2:59,84

346

13.11.2016

Celje

24.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

3:00,06

345

03.02.2017

Kranj

25.  

JANHUBA Jure

2004

TK

3:00,44

343

06.01.2017

Kranj

26.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

3:02,26

332

13.11.2016

Celje

27.  

MIHELIČ Nejc

2003

RR

3:04,82

319

03.02.2017

Kranj

28.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

3:05,11

317

17.12.2016

Ljubljana

29.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

3:06,49

310

03.02.2017

Kranj

30.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

3:06,81

309

09.12.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

3:07,36

306

09.12.2016

Maribor

32.  

SNOJ Jaka

2004

OL

3:07,44

306

17.12.2016

Ljubljana

33.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

3:09,10

298

06.01.2017

Kranj

 

UDUČ Miha

2004

BM

3:09,10

298

09.12.2016

Maribor

35.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

3:11,41

287

17.12.2016

Ljubljana

36.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

3:11,78

285

03.02.2017

Kranj

 

LOVŠIN Jaka

2003

RR

3:11,78

285

03.02.2017

Kranj

38.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

3:12,10

284

03.02.2017

Kranj

39.  

LEMPL Marko

2003

BM

3:13,63

277

09.12.2016

Maribor

40.  

VOVK Tian

2003

RL

3:13,73

277

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

3:14,57

273

03.02.2017

Kranj

42.  

KAPEL Lovro

2003

BM

3:15,89

268

09.12.2016

Maribor

43.  

ONIČ Tadej

2004

BM

3:16,27

266

09.12.2016

Maribor

44.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

3:18,01

259

03.02.2017

Kranj

45.  

SOUFI Ali

2003

BM

3:18,17

259

03.02.2017

Kranj

46.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

3:19,22

255

06.01.2017

Kranj

47.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

3:20,41

250

13.11.2016

Celje

48.  

TURK Urban Albin

2004

RL

3:24,52

235

03.02.2017

Kranj

49.  

RISEK Kristjan

2004

BM

3:25,16

233

09.12.2016

Maribor

50.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:26,72

228

06.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LUSKAR Alen

2003

PC

3:26,91

227

03.02.2017

Kranj

52.  

DOLENC Anže

2004

RAD

3:29,18

220

03.02.2017

Kranj

53.  

STELE Gašper

2004

KA

3:32,50

210

06.01.2017

Kranj

54.  

ROTER Matic

2004

TK

3:33,07

208

06.01.2017

Kranj

55.  

KRAJNC Martin

2004

IL

3:37,59

195

17.12.2016

Ljubljana

56.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

3:43,52

180

03.02.2017

Kranj

 

OPREŠNIK Anže

2003

VV

3:43,52

180

09.12.2016

Maribor

58.  

VERDNIK Vid

2004

VV

3:47,89

170

09.12.2016

Maribor

59.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

3:51,07

163

17.12.2016

Ljubljana

60.  

BREGANT Anej

2004

BM

4:04,43

138

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

60

2003.46

3:07,97

303



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.