Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:40:27

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PEVEC Gašper

2005

NC

2:35,24

543

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:35,70

538

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

3.  

KORENT Leonardo

2006

LL

2:37,92

516

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

4.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:38,68

508

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

5.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:45,14

451

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

6.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:46,99

436

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

7.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

2:47,78

430

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

8.  

DOLENC Matija

2005

IL

2:52,28

397

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

9.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

2:52,61

395

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

10.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

2:53,19

391

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KREPEL Urban

2005

VV

2:53,59

388

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

12.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:53,70

387

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

13.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

2:53,80

387

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

14.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

2:54,52

382

23.03.2019

Ljubljana

(dečki)

15.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:55,49

376

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

16.  

LIU Yisi

2006

OL

2:56,16

371

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

17.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:56,21

371

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

18.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:57,19

365

19.06.2019

Kamnik

(dečki)

19.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:58,55

357

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

20.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:58,93

354

13.07.2019

Radovljica

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:59,72

350

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

22.  

MARIČ Bastian

2006

FR

3:01,05

342

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

23.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

3:01,22

341

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

24.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

3:01,81

338

13.07.2019

Radovljica

(dečki)

25.  

TURK Mitja

2006

RR

3:01,83

338

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

26.  

KOSEC Tian

2005

PDM

3:02,39

334

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

27.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

3:02,51

334

23.03.2019

Ljubljana

(dečki)

28.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

3:02,82

332

23.03.2019

Žilina

(dečki)

29.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

3:02,92

332

23.03.2019

Žilina

(dečki)

30.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

3:03,16

330

19.05.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

3:03,41

329

10.03.2019

Zagreb

(dečki)

32.  

KEREC Odon

2006

IL

3:06,52

313

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

33.  

SLANA Bor

2005

LL

3:08,44

303

24.04.2019

Radovljica

(dečki)

34.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

3:08,98

301

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

35.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

3:09,60

298

13.07.2019

Radovljica

(dečki)

36.  

PRIBAC Maj

2006

BP

3:11,18

290

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

37.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

3:11,61

288

20.01.2019

Charleroi

(dečki)

38.  

KUSTEC Filip

2006

TK

3:11,72

288

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

39.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

3:12,12

286

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

40.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

3:12,36

285

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VASLE Tim

2006

NC

3:14,62

275

18.05.2019

Ptuj

42.  

PETERLIN Nik

2006

KA

3:16,16

269

19.06.2019

Kamnik

43.  

RESNIK Florijan

2006

CK

3:16,30

268

18.05.2019

Ptuj

44.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

3:16,46

268

13.04.2019

Maribor

45.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

3:17,58

263

13.04.2019

Banja Luka

46.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

3:18,12

261

18.05.2019

Ptuj

47.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:18,35

260

26.05.2019

Ravne na Koroškem

48.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

3:18,98

257

25.05.2019

Radovljica

49.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

3:19,91

254

18.05.2019

Ptuj

50.  

POSNJAK Juš

2006

TK

3:20,93

250

19.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

3:21,04

250

18.05.2019

Ptuj

52.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

3:21,70

247

26.05.2019

Ravne na Koroškem

53.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

3:22,48

244

26.05.2019

Ravne na Koroškem

54.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

3:22,83

243

26.05.2019

Ravne na Koroškem

55.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

3:23,10

242

13.04.2019

Maribor

56.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

3:23,25

242

18.05.2019

Ptuj

57.  

OSETIČ Matija

2006

CK

3:23,78

240

18.05.2019

Ptuj

58.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

3:24,04

239

13.04.2019

Maribor

59.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

3:24,24

238

18.05.2019

Ptuj

60.  

LESJAK Jakob

2006

NC

3:24,84

236

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

3:26,11

232

23.03.2019

Ljubljana

62.  

PUC Jakob

2006

IL

3:26,82

229

18.05.2019

Ptuj

63.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

3:27,45

227

18.05.2019

Ptuj

64.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

3:29,66

220

18.05.2019

Ptuj

65.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

3:29,88

219

18.05.2019

Ptuj

66.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

3:30,76

217

18.05.2019

Ptuj

67.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

3:31,77

214

12.01.2019

Kranj

68.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

3:35,41

203

26.05.2019

Ravne na Koroškem

69.  

VIHER Vid

2005

BM

3:35,74

202

18.05.2019

Ptuj

70.  

KOTNIK Maj

2006

NC

3:35,76

202

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

3:35,80

202

18.05.2019

Ptuj

72.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

3:39,74

191

18.05.2019

Ptuj

73.  

KRAMER Žiga

2006

OL

3:42,01

185

18.05.2019

Ptuj

74.  

MAROLT Matija

2006

CK

3:43,90

181

18.05.2019

Ptuj

75.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

3:44,20

180

25.05.2019

Radovljica

76.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

3:48,83

169

24.04.2019

Radovljica

77.  

SENGER Maj

2006

NC

3:50,91

165

18.05.2019

Ptuj

78.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

3:51,30

164

11.05.2019

Ljubljana

79.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

3:52,70

161

26.05.2019

Ravne na Koroškem

80.  

HABJANEC Aljaž

2005

TP

3:57,07

152

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

3:58,33

150

19.06.2019

Kamnik

82.  

PALOVŠNIK Matija

2005

RAD

4:06,74

135

24.04.2019

Radovljica

83.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

4:21,84

113

24.04.2019

Radovljica

84.  

GAVEZ Anže

2005

TP

4:42,83

89

18.05.2019

Ptuj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

84

2005.57

3:16,82

266



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.