Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 04:03:58

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

2:16,50

518

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

KORENT Leonardo

2006

LL

2:21,08

469

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

NOVAK Tai

2006

OL

2:21,46

465

07.12.2019

Ljubljana

(dečki+absolutno)

4.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:23,19

448

23.11.2019

Kranj

(dečki+absolutno)

5.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:24,18

439

07.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

6.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:27,17

413

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

7.  

PRIBAC Maj

2006

BP

2:27,89

407

07.02.2020

Kranj

(dečki)

8.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

2:28,47

402

07.02.2020

Kranj

(dečki)

9.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:29,69

392

31.10.2019

Zrenjanin

(dečki)

10.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:30,25

388

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

2:30,29

388

12.01.2020

Celje

(dečki)

12.  

KUSTEC Filip

2006

TK

2:31,42

379

12.01.2020

Celje

(dečki)

13.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:31,56

378

08.01.2020

Kranj

(dečki)

14.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:31,98

375

12.01.2020

Celje

(dečki)

15.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:32,45

371

07.02.2020

Kranj

(dečki)

16.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

2:33,33

365

07.02.2020

Kranj

(dečki)

17.  

LIU Yisi

2006

OL

2:33,42

364

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

18.  

BRATINA Filip

2007

NC

2:33,70

362

07.02.2020

Kranj

(dečki)

19.  

TURK Mitja

2006

RR

2:34,13

359

07.02.2020

Kranj

(dečki)

20.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:35,99

347

12.01.2020

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

POSNJAK Juš

2006

TK

2:37,66

336

12.01.2020

Celje

(dečki)

22.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

2:38,51

330

16.11.2019

Velenje

(dečki)

23.  

VASLE Tim

2006

NC

2:38,64

330

12.01.2020

Celje

(dečki)

24.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

2:38,76

329

12.01.2020

Celje

(dečki)

25.  

BENČIČ Val

2007

BP

2:39,09

327

12.01.2020

Celje

(dečki)

26.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

2:39,19

326

12.01.2020

Celje

(dečki)

27.  

OSETIČ Matija

2006

CK

2:39,21

326

07.02.2020

Kranj

(dečki)

28.  

MARIČ Bastian

2006

FR

2:39,60

324

12.01.2020

Celje

(dečki)

29.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

2:39,74

323

12.10.2019

Kranj

(dečki)

30.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:40,01

321

17.11.2019

Zadar

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

2:40,02

321

07.02.2020

Kranj

(dečki)

32.  

MAČEK Tilen

2007

TK

2:40,72

317

07.02.2020

Kranj

(dečki)

33.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

2:40,92

316

12.01.2020

Celje

(dečki)

34.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

2:41,87

310

12.01.2020

Celje

(dečki)

35.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

2:42,05

309

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

36.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

2:42,10

309

16.11.2019

Velenje

(dečki)

37.  

MUSTAR Martin

2006

OL

2:42,15

309

12.01.2020

Celje

(dečki)

38.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

2:42,27

308

07.02.2020

Kranj

(dečki)

39.  

METULJ Marcel

2007

FR

2:42,28

308

12.01.2020

Celje

(dečki)

40.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

2:42,49

307

01.02.2020

Maastricht

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

2:42,59

306

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

42.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

2:42,64

306

16.11.2019

Velenje

(dečki)

43.  

KEREC Odon

2006

IL

2:43,01

304

12.01.2020

Celje

(dečki)

44.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

2:43,55

301

12.01.2020

Celje

(dečki)

45.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

2:43,76

300

08.12.2019

Beograd

(dečki)

46.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:44,51

295

12.01.2020

Celje

(dečki)

47.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

2:44,90

293

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

48.  

BABNIK Matic

2007

LL

2:45,53

290

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

49.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

2:46,00

288

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

50.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

2:47,39

280

12.01.2020

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ALIČ Nan

2006

IL

2:48,30

276

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

52.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

2:48,76

274

12.01.2020

Celje

(dečki)

53.  

FINK Amadej

2007

KK

2:48,79

273

07.02.2020

Kranj

(dečki)

54.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

2:49,72

269

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

55.  

FERENČAK Luka

2007

CK

2:51,16

262

12.01.2020

Celje

(dečki)

56.  

PUC Jakob

2006

IL

2:51,49

261

07.02.2020

Kranj

(dečki)

57.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:51,98

259

12.01.2020

Celje

(dečki)

58.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

2:53,44

252

12.01.2020

Celje

(dečki)

59.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

2:53,84

250

16.11.2019

Velenje

(dečki)

60.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

2:54,76

246

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

2:55,82

242

12.10.2019

Kranj

62.  

KOTNIK Maj

2006

NC

2:56,07

241

09.11.2019

Celje

63.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

2:56,49

239

12.01.2020

Celje

64.  

MIRNIK Maj

2006

VV

2:57,39

236

16.11.2019

Velenje

65.  

PANIČ Nal

2007

FR

2:57,63

235

12.01.2020

Celje

66.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

2:57,78

234

16.11.2019

Velenje

67.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

3:00,09

225

12.01.2020

Celje

68.  

ZIMIC Urban

2007

IL

3:01,03

222

21.12.2019

Ljubljana

69.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

3:01,38

220

21.12.2019

Ljubljana

70.  

KIKER Jan

2007

PC

3:01,60

220

09.11.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

3:01,93

218

12.01.2020

Celje

72.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

3:03,95

211

12.01.2020

Celje

73.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

3:04,44

210

21.12.2019

Ljubljana

74.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

3:06,89

201

09.11.2019

Celje

75.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

3:10,31

191

13.11.2019

Kranj

76.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

3:11,80

186

16.11.2019

Velenje

77.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

3:11,95

186

12.01.2020

Celje

78.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

3:13,54

181

12.10.2019

Kranj

79.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

3:16,26

174

12.01.2020

Celje

80.  

JUSTIN Miha

2007

KA

3:19,14

166

08.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

3:22,46

158

16.11.2019

Velenje

82.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

3:30,48

141

16.11.2019

Velenje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

82

2006.37

2:46,34

286



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.