Back    Home

Lestvice *
2017/2018, dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:01:23

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:18,33

578

02.02.2018

Maribor

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:21,20

543

09.12.2017

Ljubljana

3.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:21,51

540

02.02.2018

Maribor

4.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:23,54

517

18.02.2018

Herceg Novi

5.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:24,88

503

02.02.2018

Maribor

6.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:25,37

498

02.02.2018

Maribor

7.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:27,05

481

07.04.2018

Celje

8.  

NOVAK Miha

2004

LL

2:27,51

477

02.02.2018

Maribor

9.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:27,98

472

02.02.2018

Maribor

10.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

2:29,84

455

10.12.2017

Beograd

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:30,50

449

29.10.2017

Velenje

12.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:31,65

439

02.02.2018

Maribor

13.  

PURGAR Borut

2004

KK

2:32,98

427

07.04.2018

Celje

14.  

SNOJ Jaka

2004

OL

2:33,39

424

02.02.2018

Maribor

15.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:33,55

423

02.12.2017

Maribor

16.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:34,33

416

02.02.2018

Maribor

17.  

PEVEC Gašper

2005

NC

2:34,62

414

07.04.2018

Celje

18.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

2:34,68

413

02.02.2018

Maribor

19.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:35,09

410

02.12.2017

Maribor

20.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:35,87

404

13.12.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

2:36,57

399

07.04.2018

Celje

22.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

2:37,33

393

02.02.2018

Maribor

23.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:37,87

389

07.04.2018

Celje

24.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:37,95

388

07.04.2018

Celje

25.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

2:38,94

381

28.01.2018

Trst/Trieste

26.  

STELE Gašper

2004

KA

2:39,84

375

02.02.2018

Maribor

27.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:39,97

374

07.04.2018

Celje

28.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

2:40,01

373

02.02.2018

Maribor

29.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:40,28

371

18.11.2017

Ljubljana

30.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:41,33

364

02.02.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:41,67

362

02.02.2018

Maribor

32.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:42,21

358

07.04.2018

Celje

33.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

2:42,23

358

18.11.2017

Ljubljana

34.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

2:43,08

353

29.10.2017

Velenje

35.  

VERČ Peter

2004

IL

2:43,16

352

18.11.2017

Ljubljana

36.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

2:46,75

330

10.12.2017

Beograd

37.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:46,76

330

18.11.2017

Ljubljana

38.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:46,92

329

13.12.2017

Kranj

39.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

2:48,71

319

13.12.2017

Kranj

40.  

SLANA Bor

2005

LL

2:49,02

317

13.12.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

2:49,03

317

18.11.2017

Ljubljana

42.  

ROTER Matic

2004

TK

2:50,36

309

07.04.2018

Celje

43.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

2:51,73

302

14.10.2017

Kranj

44.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

2:53,79

291

02.12.2017

Maribor

45.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

2:54,17

290

29.10.2017

Velenje

46.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:54,35

289

02.02.2018

Maribor

47.  

CAKOR Aldin

2005

VV

2:56,09

280

07.04.2018

Celje

48.  

DOLENC Anže

2004

RAD

2:58,03

271

13.12.2017

Kranj

49.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

2:58,31

270

29.10.2017

Velenje

50.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

2:59,41

265

13.12.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

2:59,74

263

02.02.2018

Maribor

52.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

3:00,51

260

02.02.2018

Maribor

53.  

PRINCL Maj

2004

VV

3:00,87

259

29.10.2017

Velenje

54.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

3:01,90

254

29.10.2017

Velenje

55.  

ŽUGELJ GAŠPERŠIČ Maks

2004

TK

3:02,46

252

13.12.2017

Kranj

56.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

3:02,64

251

10.12.2017

Beograd

57.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

3:03,28

248

29.10.2017

Velenje

58.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:04,33

244

07.04.2018

Celje

59.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

3:05,61

239

02.02.2018

Maribor

60.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

3:07,57

232

02.02.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VUNIČ Alan

2004

BM

3:09,28

226

02.02.2018

Maribor

62.  

KRAJNC Martin

2004

IL

3:20,80

189

18.11.2017

Ljubljana

63.  

BAUK Urban

2004

RL

3:44,66

135

18.11.2017

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

63

2004.39

2:45,29

339



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.