Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:13:02

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:21,56

522

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

NOVAK Tai

2006

OL

2:25,18

484

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

3.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:26,97

466

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

4.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

2:27,53

461

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

5.  

KOSEC Tian

2005

PDM

2:29,69

441

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

6.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:30,52

434

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

7.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

2:30,62

433

01.06.2019

Ljubljana

(dečki)

8.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:30,67

433

06.07.2019

Koper

(dečki)

9.  

PEVEC Gašper

2005

NC

2:32,54

417

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

10.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:32,76

415

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KORENT Leonardo

2006

LL

2:32,83

415

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

12.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:32,96

413

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

13.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:33,85

406

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

14.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

2:34,11

404

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

15.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:34,59

401

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

16.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:35,21

396

18.04.2019

Maribor

(dečki)

17.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:35,68

392

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

18.  

SLANA Bor

2005

LL

2:36,72

384

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

19.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

2:36,79

384

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

20.  

PERŠE Žiga

2005

OL

2:37,02

382

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:37,17

381

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

22.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

2:37,27

380

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

23.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:37,44

379

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

24.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:37,78

377

18.04.2019

Maribor

(dečki)

25.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:37,97

375

13.04.2019

Maribor

(dečki)

26.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:38,13

374

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

27.  

ILAR Nal

2005

LL

2:38,60

371

06.07.2019

Koper

(dečki)

28.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

2:39,04

368

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

29.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:41,61

351

18.04.2019

Maribor

(dečki)

30.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:41,69

350

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

2:42,03

348

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

32.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:42,15

347

06.07.2019

Koper

(dečki)

33.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:43,38

339

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

34.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

2:43,42

339

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

35.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

2:43,59

338

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

36.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:43,61

338

06.07.2019

Koper

(dečki)

37.  

TURK Mitja

2006

RR

2:43,82

336

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

38.  

KUSTEC Filip

2006

TK

2:43,96

336

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

39.  

PRIBAC Maj

2006

BP

2:44,70

331

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

40.  

POSNJAK Juš

2006

TK

2:44,76

331

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

2:44,80

331

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

42.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

2:44,88

330

18.04.2019

Maribor

(dečki)

43.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

2:46,78

319

18.04.2019

Maribor

(dečki)

44.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

2:47,14

317

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

45.  

OSETIČ Matija

2006

CK

2:47,22

316

06.07.2019

Koper

(dečki)

46.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:47,51

315

12.07.2019

Ufa

(dečki)

47.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

2:47,57

314

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

48.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

2:48,06

312

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

49.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

2:48,11

311

18.04.2019

Maribor

(dečki)

50.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

2:48,35

310

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

2:48,83

307

03.03.2019

Eindhoven

(dečki)

52.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

2:49,22

305

18.04.2019

Maribor

(dečki)

53.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

2:49,45

304

03.03.2019

Eindhoven

(dečki)

54.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

2:49,56

303

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

55.  

DOLENC Matija

2005

IL

2:49,84

302

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

56.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

2:51,34

294

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

57.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

2:51,72

292

01.06.2019

Ljubljana

(dečki)

58.  

MARIČ Bastian

2006

FR

2:52,75

287

18.04.2019

Maribor

(dečki)

59.  

KEREC Odon

2006

IL

2:52,93

286

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

60.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:53,57

283

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

2:54,59

278

18.04.2019

Maribor

62.  

VASLE Tim

2006

NC

2:55,41

274

15.06.2019

Ljubljana

63.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:56,90

267

15.06.2019

Ljubljana

64.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:57,28

265

15.06.2019

Ljubljana

65.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

2:57,60

264

15.06.2019

Ljubljana

66.  

LAMOT Metod

2005

VV

2:57,73

263

18.04.2019

Maribor

67.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

2:58,22

261

15.06.2019

Ljubljana

68.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

2:58,65

259

15.06.2019

Ljubljana

69.  

MUSTAR Martin

2006

OL

2:58,69

259

15.06.2019

Ljubljana

70.  

ZAJC Svit

2005

LL

2:58,76

259

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

2:59,13

257

18.04.2019

Maribor

72.  

ALIČ Nan

2006

IL

2:59,39

256

15.06.2019

Ljubljana

73.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

3:00,80

250

15.06.2019

Ljubljana

74.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

3:00,84

250

18.04.2019

Maribor

75.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

3:01,15

249

01.06.2019

Ljubljana

76.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

3:01,83

246

06.07.2019

Koper

77.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

3:02,48

243

15.06.2019

Ljubljana

78.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

3:04,53

235

15.06.2019

Ljubljana

79.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

3:04,83

234

01.06.2019

Ljubljana

80.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

3:07,06

226

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MAROLT Matija

2006

CK

3:07,25

225

15.06.2019

Ljubljana

82.  

PUC Jakob

2006

IL

3:07,34

225

06.04.2019

Ljubljana

83.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

3:07,83

223

15.06.2019

Ljubljana

84.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

3:09,02

219

01.06.2019

Ljubljana

85.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

3:09,24

218

18.04.2019

Maribor

86.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

3:12,12

208

18.04.2019

Maribor

87.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

3:14,73

200

15.06.2019

Ljubljana

88.  

KRAMER Žiga

2006

OL

3:14,99

199

01.06.2019

Trbovlje

89.  

MIRNIK Maj

2006

VV

3:16,39

195

18.04.2019

Maribor

90.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

3:19,19

187

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MAJER Tine

2006

PDM

3:26,84

167

13.04.2019

Maribor

92.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

3:27,27

166

28.04.2019

Gradec/Graz

93.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

3:30,34

159

24.04.2019

Radovljica

94.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

3:30,51

158

15.06.2019

Ljubljana

95.  

PETEK Žan

2006

AQ

3:43,73

132

06.04.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

95

2005.62

2:50,65

298



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.