Back    Home

Lestvice *
2017/2018, dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:33:57

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:21,49

591

20.07.2018

Ravne na Koroškem

2.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:22,90

574

20.07.2018

Ravne na Koroškem

3.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:25,32

546

20.07.2018

Ravne na Koroškem

4.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:28,23

514

16.06.2018

Ljubljana

5.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:29,50

501

05.05.2018

Ljubljana

6.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:29,91

497

20.07.2018

Ravne na Koroškem

7.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

2:29,99

496

20.05.2018

Ljubljana

8.  

NOVAK Miha

2004

LL

2:30,10

495

16.06.2018

Ljubljana

9.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:32,03

477

29.03.2018

Maribor

10.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

2:33,36

464

21.04.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:33,55

463

02.06.2018

Brestanica

12.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:34,71

452

20.07.2018

Ravne na Koroškem

13.  

SNOJ Jaka

2004

OL

2:34,72

452

20.07.2018

Ravne na Koroškem

14.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:35,20

448

20.07.2018

Ravne na Koroškem

15.  

PURGAR Borut

2004

KK

2:36,06

441

02.06.2018

Brestanica

16.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

2:36,07

441

20.07.2018

Ravne na Koroškem

17.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

2:38,34

422

20.07.2018

Ravne na Koroškem

18.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:38,52

420

20.07.2018

Ravne na Koroškem

19.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:39,08

416

20.07.2018

Ravne na Koroškem

20.  

KOS David

2005

PDM

2:39,23

415

20.07.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VERČ Peter

2004

IL

2:39,62

412

24.03.2018

Kranj

22.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:40,07

408

20.05.2018

Ljubljana

23.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

2:40,10

408

27.06.2018

Kamnik

24.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

2:41,03

401

20.05.2018

Ljubljana

25.  

PEVEC Gašper

2005

NC

2:41,58

397

24.03.2018

Kranj

26.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:42,32

392

20.07.2018

Ravne na Koroškem

27.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:42,82

388

26.05.2018

Radovljica

28.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

2:43,68

382

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

29.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

2:44,62

375

16.06.2018

Ljubljana

30.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

2:45,48

370

26.05.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

STELE Gašper

2004

KA

2:45,52

369

27.06.2018

Kamnik

32.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:45,98

366

05.05.2018

Ljubljana

 

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:45,98

366

20.07.2018

Ravne na Koroškem

34.  

SLANA Bor

2005

LL

2:46,00

366

20.07.2018

Ravne na Koroškem

35.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:46,27

364

20.07.2018

Ravne na Koroškem

36.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

2:47,01

360

29.03.2018

Maribor

37.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

2:47,08

359

20.07.2018

Ravne na Koroškem

38.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:47,17

359

20.07.2018

Ravne na Koroškem

39.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

2:48,01

353

16.06.2018

Ljubljana

40.  

ILAR Nal

2005

LL

2:48,74

349

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

DOLENC Matija

2005

IL

2:49,45

344

24.03.2018

Kranj

42.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

2:51,01

335

24.03.2018

Kranj

43.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

2:51,57

332

21.04.2018

Kranj

44.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

2:52,19

328

20.07.2018

Ravne na Koroškem

45.  

JEREB Matic

2004

CER

2:52,72

325

02.06.2018

Brestanica

46.  

ROTER Matic

2004

TK

2:53,72

319

20.07.2018

Ravne na Koroškem

47.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

2:54,36

316

29.03.2018

Maribor

48.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

2:54,43

316

27.06.2018

Kamnik

49.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

2:55,73

309

25.03.2018

Žilina

50.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

2:56,20

306

29.03.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOZOLE Jan

2005

CK

2:58,47

295

02.06.2018

Brestanica

52.  

ZORKO Maj

2004

CK

3:00,58

284

02.06.2018

Brestanica

53.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

3:01,86

278

21.04.2018

Ljubljana

54.  

CAKOR Aldin

2005

VV

3:02,98

273

29.03.2018

Maribor

55.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

3:03,50

271

20.05.2018

Ljubljana

56.  

ARTIČ Dan

2004

OL

3:04,01

269

21.04.2018

Ljubljana

57.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:05,05

264

20.07.2018

Ravne na Koroškem

58.  

LAMOT Metod

2005

VV

3:08,86

249

29.03.2018

Maribor

59.  

MUNDA Alen

2005

IL

3:11,19

240

20.07.2018

Ravne na Koroškem

60.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

3:14,86

226

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

3:16,56

221

24.03.2018

Kranj

62.  

FRAS Žan

2005

PDM

3:17,44

218

29.03.2018

Maribor

63.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

3:26,64

190

12.11.2017

Koper

64.  

SKODLAR Anže

2004

TK

3:31,93

176

16.06.2018

Ljubljana

65.  

MALKOV Andrei

2004

OL

3:32,25

175

21.04.2018

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

65

2004.44

2:48,38

351



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.