Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:15:56

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:59,01

582

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:04,49

508

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

2:04,61

507

21.12.2019

Ljubljana

(dečki+absolutno)

4.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:07,55

472

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

5.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:08,19

465

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

6.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

2:08,44

463

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

7.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:09,37

453

08.02.2020

Kranj

(dečki)

8.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:09,51

451

08.02.2020

Kranj

(dečki)

9.  

KORENT Leonardo

2006

LL

2:09,67

450

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

10.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

2:10,10

445

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:12,65

420

08.02.2020

Kranj

(dečki)

12.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:12,71

419

09.11.2019

Celje

(dečki)

13.  

OSETIČ Matija

2006

CK

2:12,85

418

08.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

2:13,00

417

08.02.2020

Kranj

(dečki)

15.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:13,12

415

08.02.2020

Kranj

(dečki)

16.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

2:13,13

415

07.02.2020

Kranj

(dečki)

17.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

2:14,78

400

08.02.2020

Kranj

(dečki)

18.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:14,95

399

16.11.2019

Kranj

(dečki)

19.  

LIU Yisi

2006

OL

2:15,26

396

16.11.2019

Kranj

(dečki)

20.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

2:15,47

394

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:16,26

387

13.11.2019

Kranj

(dečki)

22.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

2:17,56

376

16.11.2019

Kranj

(dečki)

23.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

2:18,24

371

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

24.  

ILAR Lun

2007

LL

2:18,33

370

08.02.2020

Kranj

(dečki)

25.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

2:19,33

362

08.02.2020

Kranj

(dečki)

26.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

2:19,44

361

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

27.  

TURK Mitja

2006

RR

2:19,92

358

16.11.2019

Zadar

(dečki)

28.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

2:20,04

357

08.02.2020

Kranj

(dečki)

29.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

2:20,39

354

08.02.2020

Kranj

(dečki)

30.  

PRIBAC Maj

2006

BP

2:21,00

350

16.11.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

2:21,03

349

01.02.2020

Maastricht

(dečki)

32.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

2:21,16

348

04.01.2020

Velenje

(dečki)

33.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

2:21,20

348

08.02.2020

Kranj

(dečki)

34.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

2:21,21

348

08.02.2020

Kranj

(dečki)

35.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

2:21,34

347

08.02.2020

Kranj

(dečki)

36.  

BRATINA Filip

2007

NC

2:21,57

345

16.11.2019

Kranj

(dečki)

37.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

2:21,85

343

08.02.2020

Kranj

(dečki)

38.  

KUSTEC Filip

2006

TK

2:21,88

343

07.02.2020

Kranj

(dečki)

39.  

BENČIČ Val

2007

BP

2:21,92

343

16.11.2019

Kranj

(dečki)

40.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

2:21,98

342

04.01.2020

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

2:22,11

341

16.11.2019

Kranj

(dečki)

42.  

BABIČ Črt

2006

OL

2:22,46

339

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

2:22,46

339

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

44.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

2:22,86

336

07.02.2020

Kranj

(dečki)

45.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

2:23,07

335

08.02.2020

Kranj

(dečki)

46.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

2:23,22

334

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

47.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

2:23,35

333

08.02.2020

Kranj

(dečki)

48.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

2:23,58

331

01.02.2020

Maastricht

(dečki)

49.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

2:23,60

331

08.02.2020

Kranj

(dečki)

50.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:23,73

330

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

2:24,52

325

07.02.2020

Kranj

(dečki)

52.  

FRANKO Ian

2007

LL

2:24,57

324

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

53.  

POSNJAK Juš

2006

TK

2:24,82

323

08.01.2020

Kranj

(dečki)

54.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

2:24,92

322

04.01.2020

Velenje

(dečki)

55.  

KEREC Odon

2006

IL

2:24,94

322

16.11.2019

Kranj

(dečki)

56.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

2:24,98

321

04.01.2020

Velenje

(dečki)

57.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

2:25,55

318

16.11.2019

Kranj

(dečki)

58.  

MIRNIK Maj

2006

VV

2:25,68

317

08.02.2020

Kranj

(dečki)

59.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

2:25,95

315

04.01.2020

Velenje

(dečki)

60.  

MUSTAR Martin

2006

OL

2:26,82

310

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

2:27,01

308

08.02.2020

Kranj

(dečki)

62.  

FERENČAK Luka

2007

CK

2:27,23

307

16.11.2019

Kranj

(dečki)

63.  

FINK Amadej

2007

KK

2:27,34

306

16.11.2019

Kranj

(dečki)

64.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

2:27,79

303

12.10.2019

Kranj

(dečki)

65.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

2:27,81

303

16.11.2019

Kranj

(dečki)

66.  

GOLC Luka

2006

RAD

2:28,30

300

16.11.2019

Kranj

(dečki)

67.  

JANČAR Blaž

2007

IL

2:29,70

292

16.11.2019

Kranj

(dečki)

68.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

2:29,94

291

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

69.  

ALIČ Nan

2006

IL

2:30,00

290

16.11.2019

Kranj

(dečki)

70.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

2:30,05

290

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:30,80

286

08.02.2020

Kranj

(dečki)

72.  

PUC Jakob

2006

IL

2:31,06

284

08.02.2020

Kranj

(dečki)

73.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

2:31,13

284

16.11.2019

Kranj

(dečki)

74.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

2:31,72

280

08.02.2020

Kranj

(dečki)

75.  

ZALAR Maj

2007

OL

2:31,77

280

08.02.2020

Kranj

(dečki)

76.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

2:31,88

280

04.01.2020

Velenje

(dečki)

77.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

2:32,00

279

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

78.  

VASLE Tim

2006

NC

2:32,13

278

16.11.2019

Kranj

(dečki)

79.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

2:32,60

276

16.11.2019

Kranj

(dečki)

80.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

2:32,75

275

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

2:33,03

273

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

82.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

2:33,98

268

08.02.2020

Kranj

(dečki)

83.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

2:35,29

262

16.11.2019

Kranj

(dečki)

84.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

2:35,80

259

16.11.2019

Kranj

(dečki)

85.  

KRAMER Žiga

2006

OL

2:35,85

259

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

86.  

VRAČUN Matic

2007

PC

2:37,03

253

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

87.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

2:37,28

252

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

88.  

OBERČ Svit

2007

TK

2:37,40

251

13.11.2019

Kranj

(dečki)

89.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

2:37,42

251

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

90.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

2:38,52

246

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

2:39,52

241

21.12.2019

Ljubljana

92.  

KIKER Jan

2007

PC

2:39,86

240

21.12.2019

Ljubljana

93.  

ROGELJ Gal

2007

RL

2:40,26

238

13.12.2019

Ljubljana

94.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:40,83

235

16.11.2019

Kranj

95.  

VILER Val

2007

KK

2:40,91

235

16.11.2019

Kranj

96.  

OROŽ Luka

2007

PKA

2:40,94

235

16.11.2019

Kranj

97.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

2:41,36

233

16.11.2019

Kranj

 

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

2:41,36

233

09.11.2019

Celje

99.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

2:42,60

228

09.11.2019

Celje

100.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

2:43,56

224

12.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

2:44,51

220

23.11.2019

Kranj

102.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

2:45,17

217

08.01.2020

Kranj

103.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

2:45,29

217

16.11.2019

Kranj

104.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

2:45,70

215

16.11.2019

Kranj

105.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

2:46,23

213

16.11.2019

Kranj

106.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

2:46,87

211

16.11.2019

Kranj

107.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

2:47,15

210

21.12.2019

Ljubljana

108.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

2:47,76

207

08.01.2020

Kranj

109.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

2:48,18

206

16.11.2019

Kranj

110.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

2:49,57

201

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

SEVER Marko

2007

LL

2:49,87

200

13.12.2019

Ljubljana

112.  

FIŠER Maks

2007

TK

2:50,17

199

13.11.2019

Kranj

113.  

PANIČ Nal

2007

FR

2:50,68

197

04.01.2020

Velenje

114.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

2:52,15

192

04.01.2020

Velenje

115.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

2:53,70

187

26.10.2019

Novi Sad

116.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

2:54,13

185

16.11.2019

Kranj

117.  

JUSTIN Miha

2007

KA

2:55,88

180

08.01.2020

Kranj

118.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

2:58,09

173

19.01.2020

Zagreb

119.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

3:00,00

168

04.01.2020

Velenje

120.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

3:00,09

167

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

3:00,56

166

04.01.2020

Velenje

122.  

SENGER Maj

2006

NC

3:01,78

163

09.11.2019

Celje

123.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

3:02,33

161

16.11.2019

Kranj

124.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

3:02,85

160

08.01.2020

Kranj

125.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

3:08,27

147

21.12.2019

Ljubljana

126.  

ZELENC Tadej

2007

CER

3:12,56

137

16.11.2019

Kranj

127.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

3:13,25

135

13.12.2019

Ljubljana

128.  

PLAVEC Gašper

2007

TP

3:14,13

134

16.11.2019

Kranj

129.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

3:14,40

133

16.11.2019

Kranj

130.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

3:18,55

125

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

3:18,79

124

16.11.2019

Kranj

132.  

ČAGALJ Rok

2006

KK

3:19,43

123

16.11.2019

Kranj

133.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

3:20,43

121

13.12.2019

Ljubljana

134.  

ZORMAN Matic

2007

TK

3:27,31

110

08.01.2020

Kranj

135.  

SLAK Jakob

2007

AQ

3:32,61

102

13.12.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

135

2006.47

2:34,01

268



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.