Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:43:07

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:02,80

529

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:05,97

490

16.02.2019

Herceg Novi

(dečki+absolutno)

3.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

2:06,73

482

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

4.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

2:09,38

453

02.02.2019

Maribor

(dečki)

5.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:09,92

447

02.02.2019

Maribor

(dečki)

6.  

KOZOLE Jan

2005

CK

2:10,22

444

02.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:10,57

440

01.02.2019

Maribor

(dečki)

8.  

NOVAK Tai

2006

OL

2:11,36

432

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

9.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

2:11,90

427

02.02.2019

Maribor

(dečki)

10.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:12,74

419

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOSEC Tian

2005

PDM

2:13,46

412

24.11.2018

Maribor

(dečki)

12.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:15,30

396

02.02.2019

Maribor

(dečki)

13.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:15,45

394

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

14.  

SLANA Bor

2005

LL

2:15,59

393

02.02.2019

Maribor

(dečki)

15.  

ILAR Nal

2005

LL

2:16,04

389

02.02.2019

Maribor

(dečki)

16.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:16,53

385

02.02.2019

Maribor

(dečki)

17.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:17,09

380

01.02.2019

Maribor

(dečki)

18.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:17,13

380

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

19.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:18,43

369

01.02.2019

Maribor

(dečki)

20.  

PEVEC Gašper

2005

NC

2:18,58

368

01.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:19,16

364

02.02.2019

Maribor

(dečki)

22.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:19,28

363

14.11.2018

Kranj

(dečki)

23.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

2:19,29

363

02.02.2019

Maribor

(dečki)

24.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:19,45

361

24.11.2018

Maribor

(dečki)

25.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:19,49

361

24.11.2018

Maribor

(dečki)

26.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:19,65

360

14.11.2018

Kranj

(dečki)

27.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

2:20,02

357

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

28.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

2:21,82

343

24.11.2018

Maribor

(dečki)

29.  

KREPEL Urban

2005

VV

2:22,33

340

13.01.2019

Velenje

(dečki)

30.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

2:22,46

339

01.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

2:22,60

338

24.11.2018

Maribor

(dečki)

32.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

2:23,00

335

24.11.2018

Maribor

(dečki)

33.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

2:23,37

332

02.02.2019

Maribor

(dečki)

34.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:24,19

327

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

35.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

2:24,42

325

02.02.2019

Maribor

(dečki)

36.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

2:25,14

320

14.11.2018

Kranj

(dečki)

37.  

TURK Mitja

2006

RR

2:25,16

320

02.02.2019

Maribor

(dečki)

38.  

MUNDA Alen

2005

IL

2:25,34

319

02.02.2019

Maribor

(dečki)

39.  

PERŠE Žiga

2005

OL

2:25,59

317

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

40.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:26,08

314

01.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

2:26,53

311

02.02.2019

Maribor

(dečki)

42.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

2:26,94

309

24.11.2018

Maribor

(dečki)

43.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:26,96

309

02.02.2019

Maribor

(dečki)

44.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

2:27,08

308

14.11.2018

Kranj

(dečki)

45.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

2:27,35

306

02.02.2019

Maribor

(dečki)

46.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

2:27,47

305

14.11.2018

Kranj

(dečki)

47.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:28,37

300

02.02.2019

Maribor

(dečki)

48.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

2:28,39

300

24.11.2018

Maribor

(dečki)

49.  

LAMOT Metod

2005

VV

2:28,79

297

02.02.2019

Maribor

(dečki)

50.  

OSETIČ Matija

2006

CK

2:29,03

296

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

2:29,55

293

24.11.2018

Maribor

(dečki)

52.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

2:29,65

292

02.02.2019

Maribor

(dečki)

53.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

2:29,92

291

02.02.2019

Maribor

(dečki)

54.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:30,18

289

24.11.2018

Maribor

(dečki)

55.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

2:30,44

288

02.02.2019

Maribor

(dečki)

56.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

2:30,57

287

24.11.2018

Maribor

(dečki)

57.  

PRIBAC Maj

2006

BP

2:30,75

286

24.11.2018

Maribor

(dečki)

58.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

2:31,14

284

24.11.2018

Maribor

(dečki)

59.  

BABIČ Črt

2006

OL

2:31,20

283

24.11.2018

Maribor

(dečki)

60.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

2:31,33

283

13.01.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

2:31,48

282

02.02.2019

Maribor

(dečki)

62.  

MUSTAR Martin

2006

OL

2:32,30

277

16.02.2019

Herceg Novi

(dečki)

63.  

MARIČ Bastian

2006

FR

2:32,36

277

13.01.2019

Velenje

(dečki)

64.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

2:32,85

274

01.02.2019

Maribor

(dečki)

 

ŽERJAL Jakob

2006

RL

2:32,85

274

02.02.2019

Maribor

(dečki)

66.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

2:33,09

273

13.01.2019

Velenje

(dečki)

67.  

GOLC Luka

2006

RAD

2:33,13

273

24.11.2018

Maribor

(dečki)

68.  

KEREC Odon

2006

IL

2:33,56

270

24.11.2018

Maribor

(dečki)

69.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

2:33,94

268

24.11.2018

Maribor

(dečki)

70.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:34,23

267

15.12.2018

Čakovec

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

2:36,11

257

24.11.2018

Maribor

(dečki)

72.  

ALIČ Nan

2006

IL

2:37,54

250

24.11.2018

Maribor

(dečki)

73.  

VIHER Vid

2005

BM

2:37,74

250

24.11.2018

Maribor

(dečki)

74.  

POSNJAK Juš

2006

TK

2:38,61

245

14.11.2018

Kranj

(dečki)

75.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

2:38,90

244

14.11.2018

Kranj

76.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

2:39,25

242

14.11.2018

Kranj

77.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

2:39,53

241

12.01.2019

Ljubljana

78.  

MIRNIK Maj

2006

VV

2:39,85

240

13.01.2019

Velenje

79.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

2:40,06

239

24.11.2018

Maribor

80.  

OSETIČ Miha

2005

CK

2:40,23

238

15.12.2018

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

2:40,90

235

24.11.2018

Maribor

82.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

2:41,32

233

15.12.2018

Čakovec

 

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

2:41,32

233

24.11.2018

Maribor

84.  

KUSTEC Filip

2006

TK

2:41,93

231

09.01.2019

Kranj

85.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:42,84

227

15.12.2018

Čakovec

86.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

2:42,86

227

24.11.2018

Maribor

87.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

2:43,35

225

24.11.2018

Maribor

88.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

2:43,85

223

15.12.2018

Čakovec

89.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

2:44,13

221

09.01.2019

Kranj

90.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

2:46,76

211

13.01.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

2:47,22

209

09.01.2019

Kranj

92.  

PUC Jakob

2006

IL

2:47,95

207

12.01.2019

Ljubljana

93.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

2:49,90

200

12.01.2019

Ljubljana

94.  

MAJER Tine

2006

PDM

2:50,30

198

24.11.2018

Maribor

95.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

2:52,80

190

24.11.2018

Maribor

96.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

2:53,91

186

24.11.2018

Maribor

97.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

2:54,43

184

24.11.2018

Maribor

98.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

2:54,62

184

24.11.2018

Maribor

99.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

2:54,91

183

24.11.2018

Maribor

100.  

WALLAND Jan

2006

RAD

2:55,83

180

09.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KOTNIK Maj

2006

NC

2:56,13

179

24.11.2018

Maribor

102.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

2:56,33

178

24.11.2018

Maribor

103.  

KRAMER Žiga

2006

OL

2:57,38

175

12.01.2019

Ljubljana

104.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

2:58,08

173

13.01.2019

Velenje

105.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

3:00,32

167

24.11.2018

Maribor

106.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

3:10,18

142

13.01.2019

Velenje

107.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

3:11,63

139

13.01.2019

Velenje

108.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

3:13,18

136

12.01.2019

Ljubljana

109.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

3:13,63

135

13.01.2019

Velenje

110.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

3:14,50

133

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

SENGER Maj

2006

NC

3:19,27

124

24.11.2018

Maribor

112.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

3:25,00

113

14.11.2018

Kranj

113.  

CEGNAR Svit

2005

TK

3:26,42

111

14.11.2018

Kranj

114.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

3:27,56

109

24.11.2018

Maribor

115.  

HAFNER Jakob

2005

TK

3:28,74

107

14.11.2018

Kranj

116.  

JELENKO Jakob

2006

CK

3:36,77

96

24.11.2018

Maribor

117.  

POGAČ Urban

2006

AQ

3:38,30

94

12.01.2019

Ljubljana

118.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

3:40,52

91

12.01.2019

Ljubljana

119.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

4:09,24

63

13.01.2019

Velenje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

119

2005.6

2:37,45

251



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.