Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:17:24

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

2:07,31

514

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

2:07,97

506

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

3.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:08,09

504

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

4.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:08,24

503

25.05.2019

Banja Luka

(dečki+absolutno)

5.  

ILAR Nal

2005

LL

2:09,07

493

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

6.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

2:10,16

481

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

7.  

KOSEC Tian

2005

PDM

2:11,54

466

13.04.2019

Maribor

(dečki)

8.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:11,92

462

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

9.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

2:12,16

459

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

10.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

2:12,57

455

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREBIL Jakob

2005

OL

2:12,57

455

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

12.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:13,26

448

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

13.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:13,67

444

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

14.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:14,48

436

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

15.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:15,74

424

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

16.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

2:15,82

423

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

17.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:16,18

420

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

18.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:16,47

417

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

19.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:18,36

400

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

20.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:18,40

400

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

2:19,36

392

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

22.  

KOZOLE Jan

2005

CK

2:19,39

391

25.05.2019

Banja Luka

(dečki)

23.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:19,40

391

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

24.  

SLANA Bor

2005

LL

2:19,79

388

13.04.2019

Maribor

(dečki)

25.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:20,58

381

13.07.2019

Radovljica

(dečki)

26.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:20,84

379

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

27.  

KREPEL Urban

2005

VV

2:21,37

375

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

28.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

2:21,46

374

26.04.2019

Gradec/Graz

(dečki)

29.  

PERŠE Žiga

2005

OL

2:22,62

365

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

30.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:22,91

363

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:23,22

361

13.01.2019

Kranj

(dečki)

32.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

2:23,23

361

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

33.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

2:23,30

360

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

34.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

2:23,38

360

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

35.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

2:23,91

356

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

36.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:24,15

354

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

37.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

2:24,28

353

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

38.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:24,64

350

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

39.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

2:24,80

349

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

40.  

KORENT Leonardo

2006

LL

2:24,86

349

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

2:24,87

349

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

42.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

2:25,27

346

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

43.  

TURK Mitja

2006

RR

2:25,38

345

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

44.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

2:25,66

343

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

45.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

2:25,82

342

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

46.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:26,33

338

18.05.2019

Ljubljana

(dečki)

47.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

2:26,67

336

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

48.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

2:26,78

335

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

49.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:26,81

335

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

50.  

UŠAJ Lian

2005

NG

2:27,07

333

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

2:27,67

329

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

52.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:27,87

328

06.07.2019

Koper

(dečki)

53.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

2:28,44

324

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

54.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

2:28,50

324

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

55.  

MUNDA Alen

2005

IL

2:28,75

322

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

56.  

ZAJC Svit

2005

LL

2:29,23

319

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

57.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

2:29,48

317

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

58.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

2:29,53

317

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

59.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

2:29,64

316

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

60.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

2:29,79

315

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

2:29,80

315

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

62.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

2:30,72

309

02.03.2019

Eindhoven

(dečki)

63.  

LIU Yisi

2006

OL

2:31,32

306

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

64.  

OSETIČ Miha

2005

CK

2:31,44

305

06.07.2019

Koper

(dečki)

65.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

2:31,78

303

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

66.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

2:31,93

302

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

67.  

LAMOT Metod

2005

VV

2:32,18

301

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

68.  

PRIBAC Maj

2006

BP

2:32,99

296

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

69.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

2:33,26

294

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

70.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:33,64

292

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

2:34,31

288

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

72.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:34,95

285

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

73.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

2:35,47

282

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

KUSTEC Filip

2006

TK

2:35,47

282

19.06.2019

Kamnik

(dečki)

75.  

ALIČ Nan

2006

IL

2:35,71

281

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

76.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

2:36,00

279

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

77.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

2:36,04

279

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

78.  

POSNJAK Juš

2006

TK

2:36,59

276

19.06.2019

Kamnik

(dečki)

79.  

MUSTAR Martin

2006

OL

2:36,83

275

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

80.  

MARIČ Bastian

2006

FR

2:37,45

271

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

2:38,73

265

13.10.2018

La Louviere

82.  

VASLE Tim

2006

NC

2:38,90

264

08.06.2019

Brestanica

83.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

2:39,99

259

06.04.2019

Ljubljana

84.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

2:40,61

256

08.06.2019

Brestanica

85.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

2:41,08

253

08.06.2019

Brestanica

86.  

FRAS Žan

2005

PDM

2:41,24

253

26.04.2019

Gradec/Graz

87.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

2:42,07

249

21.06.2019

Ravne na Koroškem

88.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

2:42,32

248

21.06.2019

Ravne na Koroškem

89.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

2:43,51

242

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

90.  

GOLC Luka

2006

RAD

2:43,59

242

13.07.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MIRNIK Maj

2006

VV

2:43,85

241

21.06.2019

Ravne na Koroškem

92.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

2:45,20

235

13.07.2019

Radovljica

93.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

2:45,74

233

08.06.2019

Brestanica

94.  

PUC Jakob

2006

IL

2:45,75

233

08.06.2019

Brestanica

95.  

WALLAND Jan

2006

RAD

2:48,10

223

24.04.2019

Radovljica

96.  

MAJER Tine

2006

PDM

2:48,81

220

26.04.2019

Gradec/Graz

97.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

2:49,04

219

21.06.2019

Ravne na Koroškem

98.  

KRAMER Žiga

2006

OL

2:51,33

211

13.07.2019

Radovljica

99.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

2:55,43

196

25.05.2019

Radovljica

100.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

2:56,61

192

11.05.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

2:57,71

189

06.04.2019

Ljubljana

102.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

2:59,72

182

13.04.2019

Maribor

103.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

3:03,39

172

25.05.2019

Radovljica

104.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

3:05,76

165

24.04.2019

Radovljica

105.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

3:06,96

162

25.05.2019

Radovljica

106.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

3:14,46

144

19.06.2019

Kamnik

107.  

VOJINOVIČ Aleksander Gaj

2006

LL

3:18,03

136

18.05.2019

Ljubljana

108.  

PALOVŠNIK Matija

2005

RAD

3:23,19

126

24.04.2019

Radovljica

109.  

HAFNER Jakob

2005

TK

3:24,05

124

24.04.2019

Radovljica

110.  

POGAČ Urban

2006

AQ

3:29,71

115

06.04.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

3:34,60

107

06.04.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

111

2005.6

2:32,86

297



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.