Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:35:53

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

2:14,70

482

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

KORENT Leonardo

2006

LL

2:21,53

415

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:22,88

404

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

4.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

2:23,67

397

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

5.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:28,34

361

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

6.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:28,55

359

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

7.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

2:28,69

358

08.02.2020

Kranj

(dečki)

8.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:29,00

356

08.02.2020

Kranj

(dečki)

9.  

BRATINA Filip

2007

NC

2:32,47

332

08.02.2020

Kranj

(dečki)

10.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

2:32,62

331

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:32,90

329

12.01.2020

Celje

(dečki)

12.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

2:33,69

324

04.01.2020

Velenje

(dečki)

13.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

2:33,92

323

08.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

KUSTEC Filip

2006

TK

2:34,37

320

08.02.2020

Kranj

(dečki)

15.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

2:35,76

311

08.02.2020

Kranj

(dečki)

16.  

TURK Mitja

2006

RR

2:36,76

305

12.01.2020

Celje

(dečki)

17.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

2:36,85

305

08.02.2020

Kranj

(dečki)

18.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

2:37,36

302

12.01.2020

Celje

(dečki)

19.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:38,19

297

12.01.2020

Celje

(dečki)

20.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

2:38,95

293

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

2:39,41

290

12.01.2020

Celje

(dečki)

22.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

2:40,19

286

12.01.2020

Celje

(dečki)

23.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

2:40,48

285

12.01.2020

Celje

(dečki)

24.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:40,70

283

12.01.2020

Celje

(dečki)

25.  

OSETIČ Matija

2006

CK

2:41,63

279

12.01.2020

Celje

(dečki)

26.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

2:41,68

278

19.01.2020

Zagreb

(dečki)

27.  

METULJ Marcel

2007

FR

2:41,70

278

12.01.2020

Celje

(dečki)

28.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:41,94

277

08.02.2020

Kranj

(dečki)

29.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

2:42,07

276

04.01.2020

Velenje

(dečki)

30.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

2:42,27

275

04.01.2020

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VRAČUN Matic

2007

PC

2:42,53

274

08.02.2020

Kranj

(dečki)

32.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

2:42,57

274

12.01.2020

Celje

(dečki)

33.  

FRANKO Ian

2007

LL

2:43,82

268

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

34.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

2:43,90

267

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

35.  

MAČEK Tilen

2007

TK

2:44,00

267

12.01.2020

Celje

(dečki)

36.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

2:44,17

266

11.12.2019

Kranj

(dečki)

37.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

2:44,18

266

08.02.2020

Kranj

(dečki)

38.  

BENČIČ Val

2007

BP

2:44,67

263

12.01.2020

Celje

(dečki)

39.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

2:45,05

262

10.11.2019

Celje

(dečki)

40.  

BABIČ Črt

2006

OL

2:45,21

261

12.01.2020

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:45,91

258

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

42.  

KRAMER Žiga

2006

OL

2:47,37

251

08.02.2020

Kranj

(dečki)

43.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:47,54

250

13.12.2019

Ljubljana

(dečki)

44.  

PANIČ Nal

2007

FR

2:48,29

247

12.01.2020

Celje

(dečki)

45.  

VASLE Tim

2006

NC

2:49,09

243

12.01.2020

Celje

(dečki)

46.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

2:49,13

243

12.01.2020

Celje

(dečki)

47.  

POSNJAK Juš

2006

TK

2:49,29

242

12.01.2020

Celje

(dečki)

48.  

FERENČAK Luka

2007

CK

2:49,46

242

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

49.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:49,60

241

16.10.2019

Kranj

(dečki)

50.  

MUSTAR Martin

2006

OL

2:49,92

240

12.01.2020

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

2:51,92

231

12.01.2020

Celje

(dečki)

52.  

KOTNIK Maj

2006

NC

2:54,15

223

12.01.2020

Celje

(dečki)

53.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

2:54,34

222

12.01.2020

Celje

(dečki)

54.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

2:54,70

221

11.12.2019

Kranj

(dečki)

55.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

2:55,40

218

13.12.2019

Ljubljana

56.  

MIRNIK Maj

2006

VV

2:56,11

215

04.01.2020

Velenje

57.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

2:56,44

214

10.11.2019

Celje

58.  

MARIČ Bastian

2006

FR

2:56,93

212

12.01.2020

Celje

59.  

ZALAR Maj

2007

OL

2:58,53

207

21.12.2019

Ljubljana

60.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

2:59,16

204

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

2:59,65

203

12.01.2020

Celje

62.  

KIKER Jan

2007

PC

3:00,94

198

12.01.2020

Celje

63.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

3:02,62

193

13.12.2019

Ljubljana

64.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

3:03,05

192

04.01.2020

Velenje

65.  

JUSTIN Miha

2007

KA

3:04,73

186

11.12.2019

Kranj

66.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

3:06,69

181

04.01.2020

Velenje

67.  

SEVER Marko

2007

LL

3:06,90

180

13.12.2019

Ljubljana

68.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

3:13,32

163

13.12.2019

Ljubljana

69.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

3:13,92

161

10.11.2019

Celje

70.  

FIŠER Maks

2007

TK

3:14,18

160

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

3:23,18

140

12.01.2020

Celje

72.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

3:27,62

131

04.01.2020

Velenje

73.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

3:31,42

124

12.01.2020

Celje

74.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

3:34,21

119

13.12.2019

Ljubljana

75.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

3:35,32

118

13.12.2019

Ljubljana

76.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

3:40,35

110

12.01.2020

Celje

77.  

ZORMAN Matic

2007

TK

3:57,32

88

16.10.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

77

2006.48

2:50,02

239



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.