Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:06:45

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:09,93

502

03.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:12,00

460

19.01.2019

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:14,15

421

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

4.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:14,26

419

03.02.2019

Maribor

(dečki)

5.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:14,42

417

03.02.2019

Maribor

(dečki)

6.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:15,94

392

03.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:15,96

392

03.02.2019

Maribor

(dečki)

8.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:16,32

386

24.11.2018

Maribor

(dečki)

9.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:17,08

375

03.02.2019

Maribor

(dečki)

10.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:17,38

371

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:17,62

367

03.02.2019

Maribor

(dečki)

12.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:17,99

362

03.02.2019

Maribor

(dečki)

13.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:18,36

357

24.11.2018

Maribor

(dečki)

14.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:18,52

355

03.02.2019

Maribor

(dečki)

15.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:19,93

336

03.02.2019

Maribor

(dečki)

16.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:20,25

332

19.01.2019

Kranj

(dečki)

17.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:20,56

328

03.02.2019

Maribor

(dečki)

18.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:20,82

325

19.01.2019

Kranj

(dečki)

19.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:20,86

325

13.01.2019

Velenje

(dečki)

20.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:21,25

320

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:21,29

320

03.02.2019

Maribor

(dečki)

22.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:21,89

313

24.11.2018

Maribor

(dečki)

23.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:22,46

306

03.02.2019

Maribor

(dečki)

24.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:22,65

304

03.02.2019

Maribor

(dečki)

25.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:22,99

300

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

26.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:23,01

300

19.01.2019

Kranj

(dečki)

27.  

KEREC Odon

2006

IL

1:23,38

296

03.02.2019

Maribor

(dečki)

28.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:23,46

295

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

29.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:23,54

294

03.02.2019

Maribor

(dečki)

30.  

SLANA Bor

2005

LL

1:23,65

293

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:23,71

293

24.11.2018

Maribor

(dečki)

32.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:23,77

292

03.02.2019

Maribor

(dečki)

33.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:23,79

292

19.01.2019

Kranj

(dečki)

34.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:23,80

292

24.11.2018

Maribor

(dečki)

35.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:24,71

282

19.01.2019

Kranj

(dečki)

36.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:25,01

279

19.01.2019

Kranj

(dečki)

37.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:25,02

279

19.01.2019

Kranj

(dečki)

38.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:25,65

273

13.01.2019

Velenje

(dečki)

39.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:25,77

272

19.01.2019

Kranj

(dečki)

40.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

1:25,95

270

03.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:26,10

269

03.02.2019

Maribor

(dečki)

42.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:26,24

268

03.02.2019

Maribor

(dečki)

43.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:26,99

261

24.11.2018

Maribor

(dečki)

44.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:27,22

259

24.11.2018

Maribor

(dečki)

45.  

TURK Mitja

2006

RR

1:27,34

258

19.01.2019

Kranj

(dečki)

46.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:27,37

257

03.02.2019

Maribor

(dečki)

47.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:27,47

256

17.11.2018

Louvain-la-Neuve

(dečki)

48.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:28,65

246

19.01.2019

Kranj

(dečki)

49.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:28,71

246

17.02.2019

Herceg Novi

(dečki)

50.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:28,86

245

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:28,93

244

15.12.2018

Čakovec

(dečki)

52.  

VASLE Tim

2006

NC

1:29,05

243

03.02.2019

Maribor

(dečki)

53.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:29,07

243

19.01.2019

Kranj

(dečki)

54.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:29,38

240

17.03.2019

Bad Bergzabern

(dečki)

55.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:29,67

238

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

56.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:29,76

237

19.01.2019

Kranj

(dečki)

57.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:29,99

235

19.01.2019

Kranj

(dečki)

58.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:30,05

235

19.01.2019

Kranj

(dečki)

59.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:30,37

233

13.01.2019

Velenje

(dečki)

60.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:30,75

230

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:30,90

228

03.02.2019

Maribor

(dečki)

62.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:31,14

227

24.11.2018

Maribor

(dečki)

63.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:31,33

225

24.11.2018

Maribor

(dečki)

64.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:31,39

225

19.01.2019

Kranj

65.  

ILAR Nal

2005

LL

1:31,44

224

13.10.2018

Ribnica

66.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:32,12

219

24.11.2018

Maribor

67.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:32,33

218

24.11.2018

Maribor

68.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:32,65

216

19.01.2019

Kranj

69.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:33,01

213

19.01.2019

Kranj

70.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:33,07

213

13.01.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PUC Jakob

2006

IL

1:33,60

209

19.01.2019

Kranj

72.  

VIHER Vid

2005

BM

1:34,90

201

24.11.2018

Maribor

73.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:35,00

200

08.12.2018

Ljubljana

74.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:35,54

197

19.01.2019

Kranj

75.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:35,55

197

08.12.2018

Ljubljana

76.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:35,68

196

24.11.2018

Maribor

77.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:37,05

188

19.01.2019

Kranj

78.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:37,77

184

08.12.2018

Ljubljana

79.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:37,79

183

13.10.2018

Ribnica

80.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:37,93

183

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:38,06

182

12.01.2019

Ljubljana

82.  

TORKAR Val

2005

TK

1:38,34

180

19.01.2019

Kranj

83.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:38,52

179

19.01.2019

Kranj

84.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:38,56

179

19.01.2019

Kranj

85.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:38,65

179

13.10.2018

Ribnica

86.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:39,16

176

13.10.2018

Ribnica

87.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:39,70

173

08.12.2018

Ljubljana

88.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:40,22

170

19.01.2019

Kranj

89.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:40,41

169

24.11.2018

Maribor

90.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:40,46

169

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:40,47

169

24.11.2018

Maribor

92.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

1:40,63

168

08.12.2018

Ljubljana

93.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

1:41,04

166

19.01.2019

Kranj

94.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:42,62

159

13.10.2018

Ribnica

95.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:42,77

158

24.11.2018

Maribor

96.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:42,88

157

19.01.2019

Kranj

97.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:44,07

152

13.10.2018

Ribnica

98.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:45,42

146

13.10.2018

Ribnica

99.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:45,67

145

19.01.2019

Kranj

100.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:45,89

144

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

HAFNER Jakob

2005

TK

1:45,91

144

19.01.2019

Kranj

102.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:46,48

142

24.11.2018

Maribor

103.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:46,80

141

19.01.2019

Kranj

104.  

PETEK Žan

2006

AQ

1:46,84

141

08.12.2018

Ljubljana

105.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:47,36

138

24.11.2018

Maribor

106.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:48,10

136

24.11.2018

Maribor

107.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:48,22

135

13.01.2019

Velenje

108.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

1:48,24

135

24.11.2018

Maribor

109.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

1:48,36

135

08.12.2018

Ljubljana

110.  

POGAČ Urban

2006

AQ

1:49,07

132

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

1:49,37

131

24.11.2018

Maribor

112.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:49,58

130

13.10.2018

Ribnica

113.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:51,10

125

02.11.2018

Ruše

114.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:52,40

121

24.11.2018

Maribor

115.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:55,27

112

08.12.2018

Ljubljana

 

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:55,27

112

13.10.2018

Ribnica

117.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:56,01

110

24.11.2018

Maribor

118.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:57,19

106

24.11.2018

Maribor

119.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

2:00,41

98

02.11.2018

Ruše

120.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

2:03,45

91

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

JELENKO Jakob

2006

CK

2:07,31

83

24.11.2018

Maribor

122.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

2:07,84

82

24.11.2018

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

122

2005.59

1:33,24

212



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.